Nový rok strana

Spořiče obrazovky dny pracovního klidu : nový rok strana

Spořiče obrazovky nový rok strana

Animovaný spořič obrazovky nový rok strana

Spořič Obrazovky Nový Rok Strana
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Líbí se ti párty? Co chvíli lepší, než 31. prosince, kdy jsme všichni slavit Nový rok od půlnoci? V tento spořič obrazovky vidíme mladí muži tančí hip-hop a dělá neuvěřitelné triky. Obrazky, že tě chci jít ven a párty... Animovaná loga je doprovázena velmi rytmická hudba, perfektní, aby vás probudil v těchto obtížných časech, kdy chcete mít dobrý zdřímnout.

Strana, na Nový rok, Prosinec 31st, půlnoc, děti, tance, hip-hop, pohyb, energie,. Stáhněte si spořič obrazovky Nový Rok Strana kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dny Pracovního Klidu, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dny Pracovního Klidu Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 137 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-11-16 19:04:36, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dny Pracovního Klidu. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Nový Rok Strana z Dny Pracovního Klidu ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 4053 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 137 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 9 hlasů
Top číslo 676
STAŽENÍ
Staženo 3409 krát

Vyhlášení nezávislosti je nejdůležitější den v Americe. Tento den se slaví především s ohňostrojem, zatímco všichni nese americkou vlajku. Tento spořič obrazovky je plný obrazů s barvami americké vlajky: červená, bílá a modrá. Můžeme vidět různé objekty, které tvoří americká vlajka s různými tvary, jako jsou globusy a mapy, a spolu s zlatého orla.Americká vlajka se skládá z červené a bílé pruhy a padesát bílých hvězd na modrém obdélníku.

8
8 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1526
STAŽENÍ
Staženo 1111 krát

První říjnový pátek se slaví každý rok Světový den úsměvu . Osoba, která začala tento pamětní den senávrhář Harvey Ball tvůrce populární ikonou žluté usmívající se tvář, známý jako veselý obličej . Úsměv den začala po úspěchu původního návrhu veselý, a snaží se prosadit pozitivismus . S tímto spořič obrazovky můžete vidět 3D verzi tohoto designu, který Vás vyzývá k úsměvu . Volný a snadný způsob, jak dát pozitivní nádech do počítače, a na počest Mezinárodního dne úsměvem.