Nový rok

Spořiče obrazovky dny pracovního klidu : nový rok

Spořiče obrazovky nový rok

Animovaný spořič obrazovky nový rok

Spořič Obrazovky Nový Rok
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Vysoce kvalitní Novoroční fotografie se zobrazí vytvořit tento spořič obrazovky. Rodiny sejdou, aby oslavili začátek nového roku. Po večeři, oslavu sahá vysoko do noci z tance a smíchu. Můžete vidět velmi charakteristické obrazy dovolené, jako jsou skleničky na šampaňské, ohňostroj, konfety a stuhami. Lidé, kteří navštěvují tyto strany jsou obvykle maskované s klobouky a barevné masky. Lidé mají spoustu zábavy v ten den a je velká slavnostní atmosféra.

Silvestrovská párty je uveden v ranních hodinách posledního dne roku prvního příštího. Když začne rok festival Nový rok se slaví v průběhu prvních hodin po tomto dni. Je zvykem, aby se zúčastnil velký večírek, kde všichni nosí šaty oblek. Je to velmi poutavé prvky, jako jsou ozdoby, konfety, masky a klobouky. Nejzajímavější moment je odpočítávání a první přípitek roku.. Stáhněte si spořič obrazovky Nový Rok kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dny Pracovního Klidu, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dny Pracovního Klidu Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 178 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-28 12:10:14, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dny Pracovního Klidu. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Nový Rok z Dny Pracovního Klidu ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 2212 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 178 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1339
STAŽENÍ
Staženo 1734 krát

Spořič obrazovky z jetel, symbol Irska. Je také symbolem svátku Dne svatého Patrika, který se slaví každoročně 17. března na památku smrti svatého Patrika, patronů Irska. Téma oslava je obvykle vše, co je zelené a irský, jako jetel. To je také nazýváno jetel, a patří k druhu Trifolium repens, nebo bílého jetele. Je to velký symbol štěstí, že se objeví uprostřed jasných světel v této animaci.

6
6 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1488
STAŽENÍ
Staženo 1083 krát

V tento spořič obrazovky, můžete vidět jen to nejlepší způsob, jak strávit Den otců, a že je obklopen rodinou. Strávit Den otců v rodině, je skvělý způsob, jak slavit to, jít se najíst nebo strávit trochu času dohromady. Jak budete slavit Den otců? S tímto spořič obrazovky, který jsme ti dává jako doplněk, aby to zvláštní den pro všechny otců na světě. Stáhněte si tento pohyblivý obraz sjednocené rodiny a velké červené srdce obrací na oslavu Den otců.