Nový rok

Spořiče obrazovky dny pracovního klidu : nový rok

Spořiče obrazovky nový rok

Animovaný spořič obrazovky nový rok

Spořič Obrazovky Nový Rok
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Vysoce kvalitní Novoroční fotografie se zobrazí vytvořit tento spořič obrazovky. Rodiny sejdou, aby oslavili začátek nového roku. Po večeři, oslavu sahá vysoko do noci z tance a smíchu. Můžete vidět velmi charakteristické obrazy dovolené, jako jsou skleničky na šampaňské, ohňostroj, konfety a stuhami. Lidé, kteří navštěvují tyto strany jsou obvykle maskované s klobouky a barevné masky. Lidé mají spoustu zábavy v ten den a je velká slavnostní atmosféra.

Silvestrovská párty je uveden v ranních hodinách posledního dne roku prvního příštího. Když začne rok festival Nový rok se slaví v průběhu prvních hodin po tomto dni. Je zvykem, aby se zúčastnil velký večírek, kde všichni nosí šaty oblek. Je to velmi poutavé prvky, jako jsou ozdoby, konfety, masky a klobouky. Nejzajímavější moment je odpočítávání a první přípitek roku.. Stáhněte si spořič obrazovky Nový Rok kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dny Pracovního Klidu, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dny Pracovního Klidu Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 216 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-28 12:10:14, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dny Pracovního Klidu. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Nový Rok z Dny Pracovního Klidu ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 2212 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 216 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 296 hlasů
Top číslo 437
STAŽENÍ
Staženo 5162 krát

Velké město slaví, New York, hlavní město na světě slaví ohňostroje vedle jedné ze svých symbolů, Sochu svobody. Noc nastiňuje siluetu panorama města posetý světel ohňostroje, vyvrcholení každého velkého strany. Připojte se k párty se tento spořič obrazovky a umístit každý den na vašem PC. Nejslavnější socha na světě, v tomto spořič obrazovky se zvukem ohňostroj!

4
4 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1446
STAŽENÍ
Staženo 1936 krát

S touto zdarma spořič obrazovky velikonoční, budete moci dát obrazovce počítače nádech dovolenou. Přes pozadí naplněné barevnými velikonoční vajíčka budete moci vidět, jak velikonoční vajíčka různých velikostech a barvách spadne, pokrývající všechny monitoru počítače s krásnými barvami. Také, černé pozadí dává nádech elegance.