Ohňostroj

Spořiče obrazovky dny pracovního klidu : ohňostroj

Spořiče obrazovky ohňostroj

Animovaný spořič obrazovky ohňostroj

Spořič Obrazovky Ohňostroj
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Screensaver některých zlata zábavní pyrotechnika, která výbušnosti v noci více než jasně osvětlená města. Zábavní pyrotechnika se používají v ukazují, oslavy a značku na něco zvláštního. Jsou nádherné, výbuch světla na obloze. Naplnit radostí do svého každodenního života s touto docela screensaver.

Ohňostroj, zlatá, noc, město, světlo, slavnosti, oslavy, výbuch světla, nebe,. Stáhněte si spořič obrazovky Ohňostroj kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dny Pracovního Klidu, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dny Pracovního Klidu Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 479 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-03-18 13:04:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dny Pracovního Klidu. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Ohňostroj z Dny Pracovního Klidu ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 14329 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 479 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1493
STAŽENÍ
Staženo 1059 krát

U příležitosti pro vnímavost veřejnosti o problematice přelidnění a znečišťování planety,americký senátor Gaylord Nelson představil Den Země. Ve většině zemí světa se slaví 22. dubna, protože to jemezinárodní den. V naší pamětní spořič obrazovky můžete vidět naše planeta mírně předení na list stromu. Tato animace symbolizující ochranu přírody, protože je umožnit naše planeta zůstat obyvatelný, a musíme mít na pohodlný život v něm. Užijte si tento krásný den s naší Screen Protector.

6
6 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1293
STAŽENÍ
Staženo 1669 krát

Šťastný Den Afriky všem! Jedná se o pamětní screensaver ode dne, kdy se slaví vzpomínka na velkou afrického kontinentu. 25.května, je-li tato oslava koná, a připomíná založení OAJ, Organizace africké jednoty, k němuž došlo v roce 1963, poté, co Africká unie nerozpustí.OAJ byla provedena dát hlas kompletní africké skupiny a podporovat jednotu a solidaritu afrických států, jeden z nejrozsáhlejších kontinenty, ale také jedním z nejchudších. S tímto screensaver chceme připojit tento den oslav s vtipným designem a animací s africkém stylu tisk na siluetu tohoto velkého kontinentu.