Svatý Patrika

Spořiče obrazovky dny pracovního klidu : Svatý Patrika

Spořiče obrazovky Svatý Patrika

Animovaný spořič obrazovky Svatý Patrika

Spořič Obrazovky Svatý Patrika
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Den svatého Patrika je každoroční svátek slaví 17. března. To je pojmenované po Svatý Patrika, nejvíce obyčejně rozpoznán z patronů Irska. Začalo to jako čistě katolické dovolenou a stal se oficiální svátek na počátku 17. století. To se postupně stala spíše světské oslavy kultury Irska. Tyto obrazy na den svatého Patrika je trojlístek, symbol Irska, green pivo (jak to je obyčejná barva pro tento festival), nebo nějaké zlaté mince, jako je například kotlů v skřítcích. Užijte si s námi toto živé festival.

Jednou z nejcharakterističtějších věcí Den svatého Patrika pivo jsou buď černé, toast nebo ležák. Tato oslava irského původu všechny zařízené v barvách zelené, bílé a oranžové, které jsou barvy vlajky Irska. Také irské položky, jako jsou zelený jetel (také volal jetel) nebo skřítků se svými hrnce plné zlatých mincí jsou společná témata v barech, kde se slaví v tento den.. Stáhněte si spořič obrazovky Svatý Patrika kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dny Pracovního Klidu, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dny Pracovního Klidu Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 150 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-11-02 08:11:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dny Pracovního Klidu. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Svatý Patrika z Dny Pracovního Klidu ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 238 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 150 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1492
STAŽENÍ
Staženo 1264 krát

31 května si připomínáme Světový den bez tabáku, a tento spořič obrazovky se můžete připojit tvrzení o světě bez tabáku. V něm můžete vidět obrovský šedý kouřovou clonu a zlo cigarety objeví cenzurován za zákazu znamení. Čitelný text hláskuje Světový den bez tabáku, den, který se snaží těžké podporovat tabákové abstinenci, aby se pokusili snížit počet kuřáků každý den, protože je to velmi destruktivní zvykem, pro ty, kteří si to, ale i pro lidi kolem nich. Jste příliš ve prospěch čistšího světa? Připojit se k této iniciativě stažením si tento spořič obrazovky na Světový den bez tabáku!

5
5 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1738
STAŽENÍ
Staženo 1048 krát

Myslíte si chcete vyzdobit svůj počítač s námi oslavit Den svatého Patrika? Tento spořič obrazovky naplní zelené jetele a sympatický Leprechaun kouří dýmku. V den oslav tohoto svátku je 17. března a je možno považovat nejslavnější svatí po celém světě. V jetele (také volal jetele), jsou symbolem štěstí a jsou úzce spojeny s irskou tradicí. Tento festival má své kořeny v Irsku, a se slaví každý rok v Dublinu s velkým Den svatého Patricka přehlídka, kromě mnoha dalších irských regionech.