Svatý Patrika

Spořiče obrazovky dny pracovního klidu : Svatý Patrika

Spořiče obrazovky Svatý Patrika

Animovaný spořič obrazovky Svatý Patrika

Spořič Obrazovky Svatý Patrika
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Den svatého Patrika je každoroční svátek slaví 17. března. To je pojmenované po Svatý Patrika, nejvíce obyčejně rozpoznán z patronů Irska. Začalo to jako čistě katolické dovolenou a stal se oficiální svátek na počátku 17. století. To se postupně stala spíše světské oslavy kultury Irska. Tyto obrazy na den svatého Patrika je trojlístek, symbol Irska, green pivo (jak to je obyčejná barva pro tento festival), nebo nějaké zlaté mince, jako je například kotlů v skřítcích. Užijte si s námi toto živé festival.

Jednou z nejcharakterističtějších věcí Den svatého Patrika pivo jsou buď černé, toast nebo ležák. Tato oslava irského původu všechny zařízené v barvách zelené, bílé a oranžové, které jsou barvy vlajky Irska. Také irské položky, jako jsou zelený jetel (také volal jetel) nebo skřítků se svými hrnce plné zlatých mincí jsou společná témata v barech, kde se slaví v tento den.. Stáhněte si spořič obrazovky Svatý Patrika kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dny Pracovního Klidu, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dny Pracovního Klidu Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 167 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-11-02 08:11:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dny Pracovního Klidu. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Svatý Patrika z Dny Pracovního Klidu ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 238 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 167 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1489
STAŽENÍ
Staženo 1593 krát

Oslavte své promoci s touto zdarma spořič obrazovky.Absolvent čepice půjde letí vzduchem, když obsazení absolventi po ukončení studia. Na ples, jsou studenti s ohledem na jejich postgraduální diplom v elegantním obřadu. Pokud jste absolvoval v nedávné době, nebo znáte někoho, kdo absolvoval, můžete sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích s nikým se vám líbí.

5
5 z 10 - 1850 hlasů
Top číslo 95
STAŽENÍ
Staženo 19422 krát

Animovaný spořič na narozeniny. Všechno Nejlepší k Narozeninám je napsán s barevné svíčky ve tvaru písmena. Slavnostní screensaver přichází s melodie ze je nejoblíbenější písnička narozeniny: u "Všechno Nejlepší k Narozeninám k vy".