Velikonoční cukroví

Spořiče obrazovky dny pracovního klidu : velikonoční cukroví

Spořiče obrazovky velikonoční cukroví

Animovaný spořič obrazovky velikonoční cukroví

Spořič Obrazovky Velikonoční cukroví
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Přineste slavnostní připomenutí Velikonoc na obrazovce s touto sladkou naplněné obrazovky naplněné obrazy pastelových peeps a sladkostí, sladu vejce, a další! Budou apelovat na vaše mlsné jazýčky, jak se dostanete do vánoční atmosféra ... Vše, co potřebujete nyní je to slavnostní spořič obrazovky! Díky tomu můžete mít krásné fotky z festivalu. Tyto obrázky Velikonoční cukroví, jako malovaná vejce a velikonoční zajíček. Díky této velké kolekce fotografií, které lze ozdobit váš počítač a dát mu velmi slavnostní a veselý vzhled.

Během sezóny velikonoční sladké jídlo, které je nejvíce konzumován je čokoláda, s níž různé postavy jsou formovány. Například, čokoládové zajíčky a čokoládová vajíčka. Velikonoční vajíčka jsou obvykle maloval s velmi jasnými a živými barvami, aby vypadali dobře, když jsou skryté v trávě. Sbírat vejce je aktivita pro děti, které se obvykle provádí v této době, a děti jdou s košem vyzvednout.. Stáhněte si spořič obrazovky Velikonoční cukroví kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dny Pracovního Klidu, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dny Pracovního Klidu Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 179 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-28 09:10:45, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dny Pracovního Klidu. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Velikonoční cukroví z Dny Pracovního Klidu ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 168 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 179 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1763
STAŽENÍ
Staženo 828 krát

Den Šťastný otců! To je to, co si můžete přečíst v tomto stylu vintage spořič obrazovky. Na snímku můžeme vidět slova den šťastný otec v doprovodu velmi charakteristické pro oba rodiče, jako knír a motýlkem.Styl této spořič obrazovky také být definován jako retro, protože to staromódní styl je opět v módě. Pokud chcete mít krásný dotek s tvým tátou, neváhejte a použijte náš Screen Protector. Můžete ho můžete poslat odkaz na tuto stránku nebo ji sdílet s ním na sociálních sítích. Nenechte si ujít příležitost být dobrý syn nebo dcera a dává tvůj táta je spořič obrazovky!

7
7 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1351
STAŽENÍ
Staženo 1599 krát

Zdarma spořič obrazovky psa vedle velkou hromadu dárků. Tento vtipný animovaný 3D pes tančí šťastně vedle banda dárků. Pokud znáte někoho, jehož narozeniny, nebo má nějaké jiné oslavy, zasílání tento spořič obrazovky, bude jako odesílání a originální a zábavné blahopřání. Také můžete sdílet přes sociální sítě ve velmi jednoduchý a rychlý způsob.