Zdobené velikonoční vejce

Spořiče obrazovky dny pracovního klidu : zdobené velikonoční vejce

Spořiče obrazovky zdobené velikonoční vejce

Animovaný spořič obrazovky zdobené velikonoční vejce

Spořič Obrazovky Zdobené velikonoční vejce
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Pohybující obrazy po slavit Velikonoce, kulinářské tradice malovat barevné čokoládová vajíčka a zdobit. Výměna čokoládových velikonočních vajíček je rozšířený v některých zemích, jako je Polsko, Německo, Slovensko, Itálie, Argentina, Brazílie, Uruguay, Peru a Chile, mezi ostatními. V této sbírce obrazů, můžeme vidět různé vejce malované s mnoha barvami, jako je žlutá, modrá, červená, zelená, růžová, oranžová, atd Většina z nich jsou zdobeny různými potisky a zdobením.

Velikonoční vajíčko je tradičním symbolem tohoto svátku. Symbolizují vzkříšení Ježíše. Vajíčka se ne vždy čokoláda. Dříve lidé zdobené slepičí vejce ponořena do tekutého vosku. V současné době existuje mnoho zemí, které stále ukrývá v zahradě a trávník pro děti je najít. Pokud chcete, aby čokoládová vajíčka na Velikonoční neděli, stahovat a odesílat nikomu se vám líbí tento chránič obrazovky.. Stáhněte si spořič obrazovky Zdobené velikonoční vejce kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Dny Pracovního Klidu, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Dny Pracovního Klidu Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 194 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 4 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-26 10:10:36, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Dny Pracovního Klidu. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Zdobené velikonoční vejce z Dny Pracovního Klidu ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
4

Hodnocení vychází na 252 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 194 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1738
STAŽENÍ
Staženo 1365 krát

Myslíte si chcete vyzdobit svůj počítač s námi oslavit Den svatého Patrika? Tento spořič obrazovky naplní zelené jetele a sympatický Leprechaun kouří dýmku. V den oslav tohoto svátku je 17. března a je možno považovat nejslavnější svatí po celém světě. V jetele (také volal jetele), jsou symbolem štěstí a jsou úzce spojeny s irskou tradicí. Tento festival má své kořeny v Irsku, a se slaví každý rok v Dublinu s velkým Den svatého Patricka přehlídka, kromě mnoha dalších irských regionech.

6
6 z 10 - 34 hlasů
Top číslo 713
STAŽENÍ
Staženo 3312 krát

Den svatého Patrika je každoroční svátek slaví 17. března. To je pojmenované po Svatý Patrika, nejvíce obyčejně rozpoznán z patronů Irska. Začalo to jako čistě katolické dovolenou a stal se oficiální svátek na počátku 17. století. To se postupně stala spíše světské oslavy kultury Irska. Tyto obrazy na den svatého Patrika je trojlístek, symbol Irska, green pivo (jak to je obyčejná barva pro tento festival), nebo nějaké zlaté mince, jako je například kotlů v skřítcích. Užijte si s námi toto živé festival.