Erupci sopky

Spořiče obrazovky rozmanitý : erupci sopky

Spořiče obrazovky erupci sopky

Animovaný spořič obrazovky erupci sopky

Spořič Obrazovky Erupci sopky
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tomto videu můžete vidět erupci sopky ve 3D. Velký oblak šedého kouře stoupá a vytváří oblak nad kráterem. Podíváte-li se na jednom z svazích uvidíte řeku lávy na zem. Tato velká hora se stala zuřící sopka, která i nadále vyloučit požáru, magma a popel, a všichni utekli, aby se zabránilo nebezpečí. Tyto velké geologických těles měli velké aktivity před miliony let, ale dnes si můžete také najít nějaké aktivní nebo latentní sopky.

Na naší planetě existuje mnoho sopek, které mohou být aktivní, být spící nebo zaniklé, i když každý kdykoliv může nečekaně vybuchnout. Materiály, které vyhnat, jako jasan nebo sopečných hornin, vytvářet usazeniny, které tvoří sopka roste. Magma je hmota tvořící roztavené horniny, která vystupuje z vnitřku země. Tvoří-li dvě tektonické desky srazí.. Stáhněte si spořič obrazovky Erupci sopky kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Rozmanitý, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Rozmanitý Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 149 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-21 15:10:09, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Rozmanitý. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Erupci sopky z Rozmanitý ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 2268 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 149 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 24 hlasů
Top číslo 733
STAŽENÍ
Staženo 3085 krát

Animovaný obraz hořící svíčky ve tmě vidíme světlo svíčky, která je na vytvoření efektu přechodu světlo. Oheň svíčky se pohybuje ve středu v noci. Původní scéna okořenit monitoru se světlem a pohybem s touto originální animovaný efekt.

6
6 z 10 - 19 hlasů
Top číslo 655
STAŽENÍ
Staženo 3072 krát

50 Shades of Grey přijde na spořič obrazovky, erotický román, který způsobil rozruch po celém světě. Britský spisovatel James EL, s vydáním padesáti Odstíny šedé v roce 2011, se podařilo vyprávět příběh plný vášně a erotiky, že neopustil nikoho lhostejným. Nyní můžete přizpůsobit počítač ve stejné době, že jste chránit svůj monitor s spořič obrazovky, ve kterém můžete vidět křesťanské Grey, hrát po boku román Anastasia Steele, zabalené v tajemné atmosféře, ten stejný, který obklopuje celý pozemek kniha. Ve velmi krátkém čase, tento román, spolu Padesát odstíny tmavší a Fifty Shades Freed, tvoří trilogii, a podařilo se mu být obrovský bestsellerem, mnohem rychleji, než ságy Harry Potter.