Hasič

Spořiče obrazovky rozmanitý : hasič

Spořiče obrazovky hasič

Animovaný spořič obrazovky hasič

Spořič Obrazovky Hasič
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animace amerického hasičského vozu zaměřeného na boj proti požárům, tradičně pomocí hydraulických čerpadel čerpat vodu ze studní, řek nebo jiných blízkosti scény vkladu. Vytvoření prvního hasičského sboru v Římě, se připisuje císaři Caesar Augustus. Na tomto obrázku vidíme hasič s hadicí a sekerou. Za ním je červený hasičský vůz s nouzovými světly svítí a bliká. Na zadní straně je také fázi červeně. Tento hasič může střežit a uhasit oheň monitoru počítače.

Hasiči jsou určeny k hašení požárů, záchranu lidí z budov nebo jiných míst a ochraně životního prostředí, mezi mnoho jiných věcí. Tito lidé se stěhují do hasičských vozů, které mají všechny potřebné předměty pro případ nouze. Některé z nich mají vodu, ale většina z nich má motor k čerpání vody ze zavlažování čerpadla. Tento spořič obrazovky hasiče s jeho vozíku je určen pro lidi, kteří mají rádi tuto profesi.. Stáhněte si spořič obrazovky Hasič kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Rozmanitý, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Rozmanitý Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 45 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-26 08:04:05, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Rozmanitý. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Hasič z Rozmanitý ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 70 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 45 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 1624 hlasů
Top číslo 145
STAŽENÍ
Staženo 14312 krát

Fun screensaver z plechovek Coca-Cola na vašem počítači. Transparentní screensaver: na plechovky objeví na obrazovce, aniž skrývá na ploše nebo otevřený program. Několik plechovek Coca-Cola na obrazovce počítače. Coca-Cola je osvěžující nápoj oblíbený na celém světě.

6
6 z 10 - 25 hlasů
Top číslo 733
STAŽENÍ
Staženo 3913 krát

Animovaný obraz hořící svíčky ve tmě vidíme světlo svíčky, která je na vytvoření efektu přechodu světlo. Oheň svíčky se pohybuje ve středu v noci. Původní scéna okořenit monitoru se světlem a pohybem s touto originální animovaný efekt.