Hasič

Spořiče obrazovky rozmanitý : hasič

Spořiče obrazovky hasič

Animovaný spořič obrazovky hasič

Spořič Obrazovky Hasič
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animace amerického hasičského vozu zaměřeného na boj proti požárům, tradičně pomocí hydraulických čerpadel čerpat vodu ze studní, řek nebo jiných blízkosti scény vkladu. Vytvoření prvního hasičského sboru v Římě, se připisuje císaři Caesar Augustus. Na tomto obrázku vidíme hasič s hadicí a sekerou. Za ním je červený hasičský vůz s nouzovými světly svítí a bliká. Na zadní straně je také fázi červeně. Tento hasič může střežit a uhasit oheň monitoru počítače.

Hasiči jsou určeny k hašení požárů, záchranu lidí z budov nebo jiných míst a ochraně životního prostředí, mezi mnoho jiných věcí. Tito lidé se stěhují do hasičských vozů, které mají všechny potřebné předměty pro případ nouze. Některé z nich mají vodu, ale většina z nich má motor k čerpání vody ze zavlažování čerpadla. Tento spořič obrazovky hasiče s jeho vozíku je určen pro lidi, kteří mají rádi tuto profesi.. Stáhněte si spořič obrazovky Hasič kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Rozmanitý, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Rozmanitý Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 39 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-26 08:04:05, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Rozmanitý. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Hasič z Rozmanitý ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 56 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 39 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1218
STAŽENÍ
Staženo 1808 krát

Zdarma spořič obrazovky na americký nadnárodní Koka-Kola. Charakteristickou červenou pozadí značky s živou vlny dá počítač firemní vzhled, tolik nealkoholických nápojů společnosti. Pokud jste jedním z těch, kteří milují krásný sklenici ledové Koka-Kola, nenechte si ujít příležitost k instalaci tento spořič obrazovky. Také si můžete publikovat na sociálních sítích, aby si se svými přáteli. Podělte se o Koka-Kola spořič obrazovky a ochladit dokonce s výhledem.

6
6 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1459
STAŽENÍ
Staženo 1435 krát

Když jsou kostky hodil na stůl, jsou sázky uzavřeny a kostky jsou vrženy. V tento spořič obrazovky uvidíte hod některých kasino kostky, což je jedna z nejstarších hazardních her existuje. Ty se hrají na heren ve hře známé jako craps, ve které hráči vsadit na výsledek dalšího hodu dvěma kostkami, nebo na plný kole hodů. Pokud máte rádi hazardní hry, nemusíte vsadit své peníze s tímto spořič obrazovky, budete mít možnost vychutnat pomalý pád kostky na zeleném stole zcela zdarma, a to pouhým stažením našeho souboru. Spořič obrazovky hře v kostky.