M&M

Spořiče obrazovky rozmanitý : M&M

Spořiče obrazovky M&M

Animovaný spořič obrazovky M&M

Spořič Obrazovky M&M
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Transparentní spořič obrazovky pro M & M, malé kousky mléčné čokolády potažené barevným cukrem. Tyto čokolády jsou velmi populární v mnoha zemích. Tyto bonbóny byly původně vyrobeny v šesti barvách: červené, žluté, oranžové, hnědé, modré a zelené. V těchto obrázků můžete nyní znaky těchto lahodné čokolády. Každý z nich má jinou barvu a jinou tvář. Jaká je vaše oblíbená M & M? To je jedno, teď můžete mít je všechny na obrazovce monitoru.

Mars Incorporated je společnost zabývající se výrobou čokoládové bonbony M & M. Byly prodány od roku 1941 rychle získává širokou popularitu pro své zákazníky. Tyto čokolády se vyznačují tím, že je potažen barevným cukrem. Tam jsou žluté, zelené, červené, modré, hnědé a pomeranče. Všechny mají stejný vkus a písmeno M na bílém čerpané v každém z nich. Některé z nich mají uvnitř arašídy s čokoládou.. Stáhněte si spořič obrazovky M&M kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Rozmanitý, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Rozmanitý Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 34 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-20 13:04:23, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Rozmanitý. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky M&M z Rozmanitý ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 224 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 34 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 273 hlasů
Top číslo 296
STAŽENÍ
Staženo 8512 krát

Objeví se kouř a proniká obrazovce počítače. Transparentní, originální a zábavné spořič obrazovky, který evokuje oheň, cigarety, ohně atd kouř je také prvek, který naznačuje, tajemství a podivný jev. Na obrazovce se objeví malé obláčky kouře vyplní celou obrazovku. Můžete dát vašemu počítači nádech tajemství, protože to vypadá jako mlhu, která zabírá na každém rohu. Pamatujte si, že není kouře bez ohně, takže pokud jste někdy vidět mraky kouře na pozoru, že něco může být pálení.

7
7 z 10 - 11 hlasů
Top číslo 1397
STAŽENÍ
Staženo 1615 krát

Máte bederní styl? Pokud odpověď zní "ano", zde vám přinášíme svěží a moderní spořič obrazovky, ve kterém uvidíte několik ikon, které definují tento nový postmoderní kultury. Módní bokové, samozřejmě, snažil se uniknout každý druhý móda nebo trend, ale je Společným cílem více a více lidí pokaždé, že se konečně stala styl nebo trend sám o sobě. Můžete vidět kultovní fotoaparát Polaroid typ, velmi starý vinobraní kamery, které nafotili okamžitě, také dvojice obroučkami, doplnit široce využívány Bokovky a Apple technologie jako je iPod nebo iPhone, se kterým poslouchat svou oblíbenou hudbu (jako indie rock a elektronickou hudbu), a vždy zůstat připojeni k sociálním sítím pro sdílení vašich fotografií.