Oheň

Spořiče obrazovky rozmanitý : oheň

Spořiče obrazovky oheň

Animovaný spořič obrazovky oheň

Spořič Obrazovky Oheň
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky plamen ohně. Chcete-li, aby váš monitor na oheň bezpečně, stáhnout zdarma spořič obrazovky ohně. Bude to jako s krbem!Velký plamen hoří nekonečně uprostřed monitoru. Jedná se o virtuální počítač-tvořil animace, ale jak můžete vidět, že má velmi realistický styl. Plameny Zdá se, že pohltí vše a měl násilné chvástání. Plameny ohně jsou často spojovány s agresivní nebo zlý pojmy, neboť se jedná o velmi destruktivní prvek, a je také spojena s peklem.

Od dávných dob, že oheň byl považován za jeden z přírodních prvků, které existují na naší planetě. Plameny vyzařují velmi intenzivní světlo a teplo vznikající při spalování. Oheň plameny může být malý nebo mají velkou výšku, v závislosti na použitém palivu. Nejběžnější je krmit oheň v krbu dřevem nebo uhlím, a v domácnostech zemním plynem nebo butan. Vzhledem k tomu, po dlouhou dobu, lidé používali oheň světla a tepla z chladu.. Stáhněte si spořič obrazovky Oheň kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Rozmanitý, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Rozmanitý Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 268 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-09 16:03:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Rozmanitý. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Oheň z Rozmanitý ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 315 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 268 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 325 hlasů
Top číslo 419
STAŽENÍ
Staženo 6068 krát

V tomto videu můžete vidět erupci sopky ve 3D. Velký oblak šedého kouře stoupá a vytváří oblak nad kráterem. Podíváte-li se na jednom z svazích uvidíte řeku lávy na zem. Tato velká hora se stala zuřící sopka, která i nadále vyloučit požáru, magma a popel, a všichni utekli, aby se zabránilo nebezpečí. Tyto velké geologických těles měli velké aktivity před miliony let, ale dnes si můžete také najít nějaké aktivní nebo latentní sopky.

6
6 z 10 - 273 hlasů
Top číslo 296
STAŽENÍ
Staženo 8512 krát

Objeví se kouř a proniká obrazovce počítače. Transparentní, originální a zábavné spořič obrazovky, který evokuje oheň, cigarety, ohně atd kouř je také prvek, který naznačuje, tajemství a podivný jev. Na obrazovce se objeví malé obláčky kouře vyplní celou obrazovku. Můžete dát vašemu počítači nádech tajemství, protože to vypadá jako mlhu, která zabírá na každém rohu. Pamatujte si, že není kouře bez ohně, takže pokud jste někdy vidět mraky kouře na pozoru, že něco může být pálení.