Oko pláč

Spořiče obrazovky rozmanitý : oko pláč

Spořiče obrazovky oko pláč

Animovaný spořič obrazovky oko pláč

Spořič Obrazovky Oko Pláč
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Oko na krásná žena pláče neutěšeně na monitoru. Tento animovaný spořič nepodaří vidět ve vašem monitoru na oku se ženou. Většina tóny jsou hnědá a bílá v tomto obrázku vytratily. Podívejte se, jak padá soliterní slzný této krásné hnědé oči.

Oko, pláč, jejichž oko, slzy, smutné, hnědé, bílé, hnědé, krásné oči, roztržení,. Stáhněte si spořič obrazovky Oko Pláč kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Rozmanitý, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Rozmanitý Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 277 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-01-18 08:04:35, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Rozmanitý. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Oko Pláč z Rozmanitý ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 6825 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 277 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1236
STAŽENÍ
Staženo 1905 krát

Na katanas v tomto zdarma spořič obrazovky, jsou vystaveny jako trofej, symbol cti a moci. V katanas byly meče, které měly velmi dlouhý a tenký nůž, a oni byli používáni starými Samurajové z Japonska. V katanas byl jeden hranami meče, takže je lze považovat za Sables, nebo velmi smrtící zbraň, pokud jsou používány velmi šikovné ruce. Podíl na sociálních sítích si tento spořič obrazovky a užívat si s přáteli mysticismu samuraje.

7
7 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 775
STAŽENÍ
Staženo 3296 krát

Animace amerického hasičského vozu zaměřeného na boj proti požárům, tradičně pomocí hydraulických čerpadel čerpat vodu ze studní, řek nebo jiných blízkosti scény vkladu. Vytvoření prvního hasičského sboru v Římě, se připisuje císaři Caesar Augustus. Na tomto obrázku vidíme hasič s hadicí a sekerou. Za ním je červený hasičský vůz s nouzovými světly svítí a bliká. Na zadní straně je také fázi červeně. Tento hasič může střežit a uhasit oheň monitoru počítače.