Oko pláč

Spořiče obrazovky rozmanitý : oko pláč

Spořiče obrazovky oko pláč

Animovaný spořič obrazovky oko pláč

Spořič Obrazovky Oko Pláč
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Oko na krásná žena pláče neutěšeně na monitoru. Tento animovaný spořič nepodaří vidět ve vašem monitoru na oku se ženou. Většina tóny jsou hnědá a bílá v tomto obrázku vytratily. Podívejte se, jak padá soliterní slzný této krásné hnědé oči.

Oko, pláč, jejichž oko, slzy, smutné, hnědé, bílé, hnědé, krásné oči, roztržení,. Stáhněte si spořič obrazovky Oko Pláč kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Rozmanitý, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Rozmanitý Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 275 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-01-18 08:04:35, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Rozmanitý. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Oko Pláč z Rozmanitý ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 6825 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 275 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 273 hlasů
Top číslo 296
STAŽENÍ
Staženo 7961 krát

Objeví se kouř a proniká obrazovce počítače. Transparentní, originální a zábavné spořič obrazovky, který evokuje oheň, cigarety, ohně atd kouř je také prvek, který naznačuje, tajemství a podivný jev. Na obrazovce se objeví malé obláčky kouře vyplní celou obrazovku. Můžete dát vašemu počítači nádech tajemství, protože to vypadá jako mlhu, která zabírá na každém rohu. Pamatujte si, že není kouře bez ohně, takže pokud jste někdy vidět mraky kouře na pozoru, že něco může být pálení.

8
8 z 10 - 124 hlasů
Top číslo 643
STAŽENÍ
Staženo 2984 krát

Chladné modré a zelené barvy dominují tento spořič obrazovky abstraktů obrazů. Tyto nádherné vzory vyplní obrazovku s velkým rozlišením uměleckých děl. Stáhněte si tento produkt ještě dnes, aby si tyto obrazy vysoké umělecké kvality s modré a zelené barvy. Existují velmi rozdílné obrazy, jako je zoom fotografie sochařství, umělecká díla nebo virtuální grafického designu, které generuje počítač. Všechny obrázky jsou vysoce kvalitní a mají dostatečné rozlišení, aby zcela vyplnil obrazovku. Dobrý způsob, jak vyplnit svůj počítač barev a umění.