Oko pláč

Spořiče obrazovky rozmanitý : oko pláč

Spořiče obrazovky oko pláč

Animovaný spořič obrazovky oko pláč

Spořič Obrazovky Oko Pláč
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Oko na krásná žena pláče neutěšeně na monitoru. Tento animovaný spořič nepodaří vidět ve vašem monitoru na oku se ženou. Většina tóny jsou hnědá a bílá v tomto obrázku vytratily. Podívejte se, jak padá soliterní slzný této krásné hnědé oči.

Oko, pláč, jejichž oko, slzy, smutné, hnědé, bílé, hnědé, krásné oči, roztržení,. Stáhněte si spořič obrazovky Oko Pláč kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Rozmanitý, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Rozmanitý Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 278 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-01-18 08:04:35, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Rozmanitý. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Oko Pláč z Rozmanitý ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 6825 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 278 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1112
STAŽENÍ
Staženo 1986 krát

Přichází budoucí spořiče obrazovky, s touto nejnovější generace robota Zdá se, že dávat zprávy v televizi nebo je recepční v hotelu. Robot je mechanické zařízení určené k jejich vzhledu a pohybu se zdá na živobytí a může provádět akce, jako je člověk nebo zvíře. První robot v historii byla vytvořena v roce 1961, i když roboti jsou v představách autorů dávno předtím.

6
6 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1459
STAŽENÍ
Staženo 1820 krát

Když jsou kostky hodil na stůl, jsou sázky uzavřeny a kostky jsou vrženy. V tento spořič obrazovky uvidíte hod některých kasino kostky, což je jedna z nejstarších hazardních her existuje. Ty se hrají na heren ve hře známé jako craps, ve které hráči vsadit na výsledek dalšího hodu dvěma kostkami, nebo na plný kole hodů. Pokud máte rádi hazardní hry, nemusíte vsadit své peníze s tímto spořič obrazovky, budete mít možnost vychutnat pomalý pád kostky na zeleném stole zcela zdarma, a to pouhým stažením našeho souboru. Spořič obrazovky hře v kostky.