Pistole

Spořiče obrazovky rozmanitý : pistole

Spořiče obrazovky pistole

Animovaný spořič obrazovky pistole

Spořič Obrazovky Pistole
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Kulomet spořič obrazovky, samopal (SMG) je automatická karabina, navrženy tak, aby oheň pistole kazet. Spojuje v sobě automaticky oheň kulometu s kazetou z pistole. Dnes samopal většinou byl nahrazen útočnou pušku pro vojenské použití. Podívejte se, jak vstát z pušky v tomto volném spořič obrazovky. Zde si můžete prohlédnout hlavní části kulometu, a protože každý je sestaven tvořit zbraň. To vše se děje ve vojenské zbrojnice, s železnými vraty a kovovými okenicemi, takže je chráněn.

Tato zbraň patří k armádě arzenálu těžkých zbraní. Střelba pistole střílet všechny druhy střel přes jeho barel, obvykle kulky, a to prostřednictvím spalovacího jejich děla. Původně bylo dosaženo za použití střelného prachu, který v současné době se zlepšuje a mění prvky pro pohon. Moderní kulomety jsou schopni střílet spoustu ran za sekundu.. Stáhněte si spořič obrazovky Pistole kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Rozmanitý, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Rozmanitý Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 122 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-30 16:03:21, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Rozmanitý. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Pistole z Rozmanitý ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 105 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 122 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 32 hlasů
Top číslo 681
STAŽENÍ
Staženo 3276 krát

Transparentní spořič obrazovky pro M & M, malé kousky mléčné čokolády potažené barevným cukrem. Tyto čokolády jsou velmi populární v mnoha zemích. Tyto bonbóny byly původně vyrobeny v šesti barvách: červené, žluté, oranžové, hnědé, modré a zelené. V těchto obrázků můžete nyní znaky těchto lahodné čokolády. Každý z nich má jinou barvu a jinou tvář. Jaká je vaše oblíbená M & M? To je jedno, teď můžete mít je všechny na obrazovce monitoru.

4
4 z 10 - 192 hlasů
Top číslo 402
STAŽENÍ
Staženo 5255 krát

Spořič obrazovky na určité množství vařených jídel všeho druhu. Teplé pokrmy z těstovin, rýže, zelenina, mořské plody, těstoviny… s různými omáčkami a boční-nádobí. Pro ty, kteří milují vaření a jídlo, velmi přitažlivý screensaver.