Vlak

Spořiče obrazovky rozmanitý : vlak

Spořiče obrazovky vlak

Animovaný spořič obrazovky vlak

Spořič Obrazovky Vlak
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animace černé a bílé parním vlakem cestující na železnici. Jedná se o typ vlaku s lokomotivou poháněnou působením vodní páry. Tento obraz je černobílý film z jedné z prvních starých vlaků, které byly poháněné parním strojem. Za lokomotivou táhnoucí vůz plný uhlí na paliva v motoru.Krb je nedílnou součástí k odstranění kouře po spálení paliva. Vraťte se do průmyslové revoluce s touto zdarma spořič obrazovky z parní lokomotivy.

První vlaky historie byly poháněny vodní páry, byly velmi pomalé. Oni potřebují vodu a uhlí spustit. Richard Trevithick byl vynálezce prvního parní lokomotivou. Postupem času jsem se stále větší a rychlejší pro přepravu nákladu a osob. Parní lokomotivy byly používány až do poloviny dvacátého století, dokud nejsou nahrazeni elektrických lokomotiv. Pokud máte rádi staré vlaky, to černý a bílý obraz budete milovat.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlak kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Rozmanitý, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Rozmanitý Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 72 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-22 12:03:49, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Rozmanitý. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlak z Rozmanitý ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 168 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 72 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 324 hlasů
Top číslo 419
STAŽENÍ
Staženo 5406 krát

V tomto videu můžete vidět erupci sopky ve 3D. Velký oblak šedého kouře stoupá a vytváří oblak nad kráterem. Podíváte-li se na jednom z svazích uvidíte řeku lávy na zem. Tato velká hora se stala zuřící sopka, která i nadále vyloučit požáru, magma a popel, a všichni utekli, aby se zabránilo nebezpečí. Tyto velké geologických těles měli velké aktivity před miliony let, ale dnes si můžete také najít nějaké aktivní nebo latentní sopky.

4
4 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1164
STAŽENÍ
Staženo 1521 krát

V tento spořič obrazovky vidíme mořské, vojáka v námořní pěchoty, která sestupuje shora laně. Tento pokles se nazývá slaňování, a slouží k uložení vysokých nadmořských výškách vysokou rychlostí, nebo dosáhnout nepřístupných míst. Kromě vojáků, ale také použít tuto techniku ​​zkušení horolezci nebo jeskyňáři. Vojenské obdrží tvrdý trénink přežití naučit se fungovat v extrémních situacích. Tento spořič obrazovky je věnován všem válečným veteránům, nebo zabývá, bránil svou zemi.