Vlak

Spořiče obrazovky rozmanitý : vlak

Spořiče obrazovky vlak

Animovaný spořič obrazovky vlak

Spořič Obrazovky Vlak
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animace černé a bílé parním vlakem cestující na železnici. Jedná se o typ vlaku s lokomotivou poháněnou působením vodní páry. Tento obraz je černobílý film z jedné z prvních starých vlaků, které byly poháněné parním strojem. Za lokomotivou táhnoucí vůz plný uhlí na paliva v motoru.Krb je nedílnou součástí k odstranění kouře po spálení paliva. Vraťte se do průmyslové revoluce s touto zdarma spořič obrazovky z parní lokomotivy.

První vlaky historie byly poháněny vodní páry, byly velmi pomalé. Oni potřebují vodu a uhlí spustit. Richard Trevithick byl vynálezce prvního parní lokomotivou. Postupem času jsem se stále větší a rychlejší pro přepravu nákladu a osob. Parní lokomotivy byly používány až do poloviny dvacátého století, dokud nejsou nahrazeni elektrických lokomotiv. Pokud máte rádi staré vlaky, to černý a bílý obraz budete milovat.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlak kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Rozmanitý, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Rozmanitý Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 80 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-22 12:03:49, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Rozmanitý. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlak z Rozmanitý ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 182 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 80 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 6892 hlasů
Top číslo 27
STAŽENÍ
Staženo 66502 krát

Krby s animovaným 3D ohně. Scény stopáže a vysoká kvalita ohně v krbu, takže budete mít teplý a romantický obraz na monitoru. Komíny mají nástroj ohřál svůj domov a porodit, ale také romantickou představu o nich. Nechte barvu tepla ohně a ozdobte svou pracovní plochu s tímto 3D Screensaver plamenů v krbu.

6
6 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1143
STAŽENÍ
Staženo 2128 krát

Logo Pepsi spřádání v této spořič obrazovky je zdarma. V tento spořič obrazovky, můžete vidět logo Pepsi v předení 3D pomalu. To bude chránit barvy obrazovce počítače tak, aby se nedostal žádnou škodu, když to zůstane neaktivní. Pepsi, původně volal Pepsi-Cola, je jedním z největších nadnárodních společností na světě, s továrnami po celém světě. Pokud máte rádi pití Pepsi, sdílet tento spořič obrazovky přes sociální sítě.