Vlak

Spořiče obrazovky rozmanitý : vlak

Spořiče obrazovky vlak

Animovaný spořič obrazovky vlak

Spořič Obrazovky Vlak
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animace černé a bílé parním vlakem cestující na železnici. Jedná se o typ vlaku s lokomotivou poháněnou působením vodní páry. Tento obraz je černobílý film z jedné z prvních starých vlaků, které byly poháněné parním strojem. Za lokomotivou táhnoucí vůz plný uhlí na paliva v motoru.Krb je nedílnou součástí k odstranění kouře po spálení paliva. Vraťte se do průmyslové revoluce s touto zdarma spořič obrazovky z parní lokomotivy.

První vlaky historie byly poháněny vodní páry, byly velmi pomalé. Oni potřebují vodu a uhlí spustit. Richard Trevithick byl vynálezce prvního parní lokomotivou. Postupem času jsem se stále větší a rychlejší pro přepravu nákladu a osob. Parní lokomotivy byly používány až do poloviny dvacátého století, dokud nejsou nahrazeni elektrických lokomotiv. Pokud máte rádi staré vlaky, to černý a bílý obraz budete milovat.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlak kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Rozmanitý, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Rozmanitý Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 77 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-22 12:03:49, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Rozmanitý. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlak z Rozmanitý ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 168 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 77 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1398
STAŽENÍ
Staženo 1235 krát

Zdarma spořič obrazovky z Pepsi-Cola společnost. Modrá, bílá a červená pozadí, typické pro značku s živými vlny dá počítač firemní vzhled, jako velké nadnárodní nealkoholického nápoje. Pokud jste jedním z těch, kteří milují dobré sklenku vychlazeného Pepsi s ledem, nenechte si ujít příležitost k instalaci tento spořič obrazovky. Také si můžete publikovat na sociálních sítích, aby si se svými přáteli.

8
8 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1513
STAŽENÍ
Staženo 1295 krát

Spořič obrazovky z našich webových stránek jsou skvělý způsob, jak přizpůsobit počítač, ale také způsob, jak přivést do paměti událostí, které označené společnost. To je náš způsob, jak vzdát hold všem obětem útoků ze dne 11. března 2004 v Madridu, známý jako 11-M. Každý 11.března četné památníky a holdy na mnoha místech v Madridu události nastat, ale také v celé zemi, a dokonce i za jejími hranicemi. Chcete-li, můžete s tímto screensaver solidarity si i vy.