Vlak

Spořiče obrazovky rozmanitý : vlak

Spořiče obrazovky vlak

Animovaný spořič obrazovky vlak

Spořič Obrazovky Vlak
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animace černé a bílé parním vlakem cestující na železnici. Jedná se o typ vlaku s lokomotivou poháněnou působením vodní páry. Tento obraz je černobílý film z jedné z prvních starých vlaků, které byly poháněné parním strojem. Za lokomotivou táhnoucí vůz plný uhlí na paliva v motoru.Krb je nedílnou součástí k odstranění kouře po spálení paliva. Vraťte se do průmyslové revoluce s touto zdarma spořič obrazovky z parní lokomotivy.

První vlaky historie byly poháněny vodní páry, byly velmi pomalé. Oni potřebují vodu a uhlí spustit. Richard Trevithick byl vynálezce prvního parní lokomotivou. Postupem času jsem se stále větší a rychlejší pro přepravu nákladu a osob. Parní lokomotivy byly používány až do poloviny dvacátého století, dokud nejsou nahrazeni elektrických lokomotiv. Pokud máte rádi staré vlaky, to černý a bílý obraz budete milovat.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlak kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Rozmanitý, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Rozmanitý Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 78 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-22 12:03:49, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Rozmanitý. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlak z Rozmanitý ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 175 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 78 krát
ZPÁTKY
4
4 z 10 - 193 hlasů
Top číslo 402
STAŽENÍ
Staženo 5455 krát

Spořič obrazovky na určité množství vařených jídel všeho druhu. Teplé pokrmy z těstovin, rýže, zelenina, mořské plody, těstoviny… s různými omáčkami a boční-nádobí. Pro ty, kteří milují vaření a jídlo, velmi přitažlivý screensaver.

8
8 z 10 - 35 hlasů
Top číslo 690
STAŽENÍ
Staženo 3539 krát

Tento spořič obrazovky může být trochu teplo, a nemusí být vhodné na léto ... Ale v zimě, tento obrázek je tak teplo, že to bude vytápět místnosti, kde je počítač lokalizovat pomocí pouze osvětlení těchto jasných barev, vytvoření nejpříjemnější prostředí pro každý se se dovnitř.