Golf

Spořiče obrazovky sporty : golf

Spořiče obrazovky golf

Animovaný spořič obrazovky golf

Spořič Obrazovky Golf
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Fotogalerie z různých prvků a objektů souvisejících se sportem golf. Obrázky klubů a golfových míčků, golfová hřiště a děr. Tyto obrazy se budete chtít procvičit švih a nastavit přesný čas. Tento spořič obrazovky je ideální pro golfisty, nebo pro lidi, kteří mají rádi sport přesnosti. Kuličky jsou malé a bílé. Existují různé druhy klubů hrát golf, můžete použít jeden nebo druhý v závislosti na účelu. Golfová hřiště jsou rozsáhlé travnaté hřiště.

Golf je přesné kuličkové sportem, ve kterém soupeřící hráči použít několik typů klubů zasáhnout koule do řady otvorů na golfovém hřišti s použitím nejmenší počet úderů. Vyhraje, hráč, který první gól míč do otvoru v nejmenším počtem úderů je to možné. Jedná se o velmi relaxační hra, jak to je v kontaktu s přírodou a tráva pole jsou velmi velké. Existují různá pravidla. Pokud máte rádi golf, bude tento spořič obrazovky, aby váš monitor golfové hřiště.. Stáhněte si spořič obrazovky Golf kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 183 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-28 08:10:22, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Golf z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 651 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 183 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 877 hlasů
Top číslo 239
STAŽENÍ
Staženo 9138 krát

Tady v tomto zdarma spořič obrazovky, máme prezentaci některých velkých baseballových obrazy a obrázky, které se hrají do nekonečna s chladnou přechodu s baseball. Obrázky jsou, samozřejmě, těsto, džbán, catcher, baseballové hřiště, na baseballovou rukavici, a mnoho dalšího. Jste-li sportovní člověk, a pokud máte rádi baseball moc, je to nejlepší spořič obrazovky pro vás. V tomto, tam jsou rozmanité obrázky a fotografie zachycující hlavní aspekty tohoto týmu je sport. Pokud se ti to líbilo, sdílejte ho s každým na vašem seznamu kamarádů na Facebooku! Někdo bude jistě vděčný!

5
5 z 10 - 35 hlasů
Top číslo 956
STAŽENÍ
Staženo 2240 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky je asi smajlík smajlík hrát fotbal. Můžete vidět, že smajlík čelí na vás je ten, který nese míč. Ostatní hráči mají vzít z něj, ale zdá se, že má opravdu těžké časy. Pokaždé, když jde hráč vedle něj skončí odletí soudu! Mimochodem, on prostě pořád běží a běží a nikdy nepřestane zastavit. Pokud máte rádi fotbal a smajlíky, tento spořič obrazovky je pro vás. Nestyď se a stáhněte si ji. Pokud si opravdu chcete, poté je sdílet s každým, koho znáte o vašich oblíbených sociálních sítích!