Golf

Spořiče obrazovky sporty : golf

Spořiče obrazovky golf

Animovaný spořič obrazovky golf

Spořič Obrazovky Golf
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Fotogalerie z různých prvků a objektů souvisejících se sportem golf. Obrázky klubů a golfových míčků, golfová hřiště a děr. Tyto obrazy se budete chtít procvičit švih a nastavit přesný čas. Tento spořič obrazovky je ideální pro golfisty, nebo pro lidi, kteří mají rádi sport přesnosti. Kuličky jsou malé a bílé. Existují různé druhy klubů hrát golf, můžete použít jeden nebo druhý v závislosti na účelu. Golfová hřiště jsou rozsáhlé travnaté hřiště.

Golf je přesné kuličkové sportem, ve kterém soupeřící hráči použít několik typů klubů zasáhnout koule do řady otvorů na golfovém hřišti s použitím nejmenší počet úderů. Vyhraje, hráč, který první gól míč do otvoru v nejmenším počtem úderů je to možné. Jedná se o velmi relaxační hra, jak to je v kontaktu s přírodou a tráva pole jsou velmi velké. Existují různá pravidla. Pokud máte rádi golf, bude tento spořič obrazovky, aby váš monitor golfové hřiště.. Stáhněte si spořič obrazovky Golf kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 202 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-28 08:10:22, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Golf z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 651 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 202 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 41 hlasů
Top číslo 623
STAŽENÍ
Staženo 3762 krát

Kolekce některé z nejlepších amerických fotbal sport obrázků. V těchto obrazech můžeme vidět na helmě, fotbal, označte 50 yardů a branky. Tato kontaktní sport je vykonáván dvěma týmy 11 hráčích. Cílem hry je dostat míč do koncové zóny oponenta a touchdown. Bal amerického fotbalu je charakterizován ovál s švy. Hráči musí být dobře chráněn helmu, chrániče ramen, loktů a kolen. Fotografie z nejcharakterističtějších prvků amerického fotbalu.

4
4 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1220
STAŽENÍ
Staženo 2056 krát

Louisiana State Tigers je sportovní tým Louisiana State University (LSU). Je to tým ve svých 114 roků historie vyhrál tři národní tituly v 1958, 2003 a 2007, a dvanáct konference mistrovských titulů. Obrázky hráčů týmu, Tiger Stadium a logo. Logo je tygr s písmeny LSU tygr v černé, žluté, fialové a bílé barvy. Pokud se vám líbí tento Louisiana State Tigers, můžete si stáhnout tento animovaný americký fotbal. Tento tým je jeden z světa je nejvíce populární.