Hokej

Spořiče obrazovky sporty : hokej

Spořiče obrazovky hokej

Animovaný spořič obrazovky hokej

Spořič Obrazovky Hokej
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animace ze dvou kachen hrát lední hokej. Lední hokej je sport hraný mezi dvěma týmy po šesti hráčích na bruslích na kluzišti. Bruslaři musí řídit gumovou puk holí pokusit se skóre v soupeřovy branky. Na obrázku vidíme dvě kachny z různých týmů, každý s holí, se snaží chytit míč. Kachna na sobě červené tričko a druhý modrý. Oni hrají v hokejové kluziště vnitřní ledu. Už jste někdy cvičili tento sport ledu?

Zimní sport, který se hraje na bruslích. Hraje se dva týmy po šesti hráčích. Každý tým má pokusit získat míč nebo puk a gól s hokejkou. Vítězný tým je ten, který vstřelí více gólů. Obvykle se hraje na umělé ledové plochy. Pokud máte rádi tuto hru, stáhněte si tento zábavný obrázek dvou žlutých kachen cvičit hokej s bruslemi.. Stáhněte si spořič obrazovky Hokej kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 33 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-23 13:04:47, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Hokej z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 70 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 33 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 18 hlasů
Top číslo 955
STAŽENÍ
Staženo 1993 krát

Valentino Rossi je italský motocyklový závodník, který získal devět světových titulů v různých kategoriích. Jednou z hvězd světového šampionátu (125cc, 250cc, 500c.c. a MotoGP 990c.c. a 800c.c.).Mezníkem, který byl jediným jezdcem v historii, aby tak učinily. Pokud jste fanoušek Valentina Rossiho, následovat ho v jeho době v týmu Ducati s touto zdarma spořič obrazovky s obrázky z pilota na motocykly.

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1749
STAŽENÍ
Staženo 739 krát

Existuje mnoho slavných hráčů, které se postupně stávají obtížně jméno ve světě tenisu. Na trati modré tenisu vidíme, že by to mohlo být Anna Kournikova, který sice nepatří mezi nejlepší tenisty, stal se známý jako přítelkyně slavného zpěváka, Enrique Iglesias. Pokud se vám líbí ženský tenis, musíte mít tento spořič obrazovky na počítači. Podíl na sociálních sítích na podporu žen tenis.