Hokej

Spořiče obrazovky sporty : hokej

Spořiče obrazovky hokej

Animovaný spořič obrazovky hokej

Spořič Obrazovky Hokej
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animace ze dvou kachen hrát lední hokej. Lední hokej je sport hraný mezi dvěma týmy po šesti hráčích na bruslích na kluzišti. Bruslaři musí řídit gumovou puk holí pokusit se skóre v soupeřovy branky. Na obrázku vidíme dvě kachny z různých týmů, každý s holí, se snaží chytit míč. Kachna na sobě červené tričko a druhý modrý. Oni hrají v hokejové kluziště vnitřní ledu. Už jste někdy cvičili tento sport ledu?

Zimní sport, který se hraje na bruslích. Hraje se dva týmy po šesti hráčích. Každý tým má pokusit získat míč nebo puk a gól s hokejkou. Vítězný tým je ten, který vstřelí více gólů. Obvykle se hraje na umělé ledové plochy. Pokud máte rádi tuto hru, stáhněte si tento zábavný obrázek dvou žlutých kachen cvičit hokej s bruslemi.. Stáhněte si spořič obrazovky Hokej kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 37 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-23 13:04:47, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Hokej z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 77 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 37 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 47 hlasů
Top číslo 663
STAŽENÍ
Staženo 3334 krát

Americký fotbal, který v Evropě se nazývá ragby, je nejpopulárnější sport v Americe. V této obrazovky fotbalové týmy proti sobě v lize, kde hráči jsou buď lidé nebo zvířata a výsledek konfrontace je, že všechny jsou zraněni.Zábava spořič pro fanoušky sportovních týmů.

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1485
STAŽENÍ
Staženo 1557 krát

Bezplatný 3D spořič obrazovky profesionální bruslařem. V disciplíně krasobruslení, které se provádí na ledě, musíte mít skvělou rovnováhu a být ve skvělé fyzické kondici, aby provedl některé velmi složité kousky. Krasobruslař v této spořič obrazovky je navržena ve třech rozměrech, a to je ideální pro ty, kteří milují tento sport. Pokud se vám líbí, můžete ji sdílet se svými přáteli přes sociální sítě.