Kickboxing

Spořiče obrazovky sporty : kickboxing

Spořiče obrazovky kickboxing

Animovaný spořič obrazovky kickboxing

Spořič Obrazovky Kickboxing
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Kickboxing je tvrdý kontaktní sport, který vznikl v Japonsku, a skládá se ze směsi různých bojových disciplín, včetně boxu, nebo karate. Zde si můžete prohlédnout dva bojovníci jsou připraveni zahájit boj na profesionální úrovni. Kickboxing bojuje se konají v kruhu, který je ohraničen pružných stuh vázány na příspěvky. Pokud máte rádi bojové sporty, musíte nainstalovat tento chránič zcela zdarma obrazovky. Zápasníci jsou navrženy ve 3D vypadat realističtěji.

Tento styl boje mísí boxerské údery s kopy z jiných disciplín bojových umění jako je karate nebo taekwondo. Sportovci soutěžící v tomto sportu jsou vybaveny polstrované rukavice velmi podobné boxu. Hit můžete využít kopy, údery a kolena, mimo jiné hity. Je úzce spojena s dalšími kontaktních sportech, jako je Muay Thai Thai boxu, nebo. Útoky kickbox poslední tři minuty se jedna minuta odpočinku mezi. Je přísně zakázáno provádět obchůzky v boku nebo na genitáliích.. Stáhněte si spořič obrazovky Kickboxing kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 17 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-10-08 10:10:42, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Kickboxing z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 17 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 9 hlasů
Top číslo 1314
STAŽENÍ
Staženo 1670 krát

V tomto volném spořič obrazovky máme animovaný ženská smajlíka s fialové šaty a drdol na hlavě bruslení k účasti v soutěži. Můžete si říct, že je na ledě, i když tam je pěkný modrý rámeček a snímek ní v pozadí. Tento typ se nazývá bruslení krasobruslení, a může být také nazýván umělecké bruslení. K dosažení tohoto sportu uspět, musíte mnoho let tvrdého tréninku. To je jediný způsob, jak zdokonalit umění bruslení v profesionálních soutěžích. Pokud se vám líbí tento typ bruslení a také jako emotikony, pak ho stáhnout právě teď!

8
8 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1481
STAŽENÍ
Staženo 1264 krát

S tímto screensaver vzdáváme hold Rogerem Federerem, jeden z nejlepších profesionálních tenistů, kteří vynikají v dnešním sportu. Federer se podařilo rozbít mnoho záznamů v tenisovém světě a je jedním ze sedmi hráčů, kteří dosáhli Grand Slam a jako Rafael Nadal a Andre Agassi, na třech plochách, jako je jíl, pevný soudu nebo trávy. Pokud jste věrný stoupenec Roger Federer kariéře sportovního si nemůžete nechat ujít tento spořič obrazovky v jeho cti přidat do své sbírky. Gratulujeme, Rogere!