Kickboxing

Spořiče obrazovky sporty : kickboxing

Spořiče obrazovky kickboxing

Animovaný spořič obrazovky kickboxing

Spořič Obrazovky Kickboxing
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Kickboxing je tvrdý kontaktní sport, který vznikl v Japonsku, a skládá se ze směsi různých bojových disciplín, včetně boxu, nebo karate. Zde si můžete prohlédnout dva bojovníci jsou připraveni zahájit boj na profesionální úrovni. Kickboxing bojuje se konají v kruhu, který je ohraničen pružných stuh vázány na příspěvky. Pokud máte rádi bojové sporty, musíte nainstalovat tento chránič zcela zdarma obrazovky. Zápasníci jsou navrženy ve 3D vypadat realističtěji.

Tento styl boje mísí boxerské údery s kopy z jiných disciplín bojových umění jako je karate nebo taekwondo. Sportovci soutěžící v tomto sportu jsou vybaveny polstrované rukavice velmi podobné boxu. Hit můžete využít kopy, údery a kolena, mimo jiné hity. Je úzce spojena s dalšími kontaktních sportech, jako je Muay Thai Thai boxu, nebo. Útoky kickbox poslední tři minuty se jedna minuta odpočinku mezi. Je přísně zakázáno provádět obchůzky v boku nebo na genitáliích.. Stáhněte si spořič obrazovky Kickboxing kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 19 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-10-08 10:10:42, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Kickboxing z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 19 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1156
STAŽENÍ
Staženo 1785 krát

Jistě víte, Vans obuv ochranné známky, které jsou používány pro všechny bruslaře na světě. S tímto screensaver bychom chtěli, abyste věděli, na většině městských tvář boty Vans, s pár jeho bot, zatímco my sledujeme některé skateboardisty dělat triky a kaskadérské kousky na svých skateboardech. V roce 1970 Paul Van Doren soutěžil v atletických obuvnickém průmyslu s trenéry pro baseball, basketbal nebo wrestling. Dostal mnoho uspět se svými modely velký ohlas, a jejich obuv vyvinula, dnes Vans mají mnoho slávy po celém světě. Pokud máte také rádi tuto značku, můžete si spořič obrazovky s úžasnou skateboard triky.

9
9 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1189
STAŽENÍ
Staženo 1715 krát

Zde přichází na longboard spořič obrazovky, typ skateboardu, který se stal populární znovu v dnešní době, ale to již byl populární během 70. let. Je to spojení skateboardingu a surfování, protože dlouhá deska se používá k válet po asfaltu, a to zejména po svazích nebo kopcích provádějí kaskadérské kousky při sestupu, stejně jako můžeme vidět na tomto videu, se kterými budete moci chránit váš počítačový monitor . Tyto sportovci se nazývají longboarders, a skupina, která se v tomto videu je skupina s názvem původní skateboardy, velmi populární v Youtube jejich kousky, stejně jako ty, které vidíte na našich spořič obrazovky. Můžeme vidět, řezba nebo klesající, zatímco oni praktikují posuvné, což jsou malé kontrolované drifty.