Lakers

Spořiče obrazovky sporty : Lakers

Spořiče obrazovky Lakers

Animovaný spořič obrazovky Lakers

Spořič Obrazovky Lakers
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento spořič obrazovky je slideshow obrázků z tohoto slavného basketbalového týmu. Los Angeles Lakers jsou americký profesionální basketbalový tým se sídlem v Los Angeles, Kalifornie. Oni hrají v Tichém divize Západní konference v Národní basketbalové asociace (NBA). Lakers hrát své domácí zápasy v Staples Center. Nejoblíbenější hvězdy týmu je Kobe Bryant a Pau Gasol, některé z největších střelců v NBA (National Basketball Association), která je hlavní americká liga. Užijte si tuto bezplatnou basketbal spořič obrazovky.

Cílem basketbalu je střílet míč přes koš horizontálně umístěné na body, zatímco následující soubor pravidel. Los Angeles Lakers je profesionální basketbalový tým v NBA, největší ligy v basketbalu. Tento tým hrál tak důležité hráče, jako je Pau Gasol a Kobe Bryant. Barvy tohoto týmu jsou žluté a fialové. Je to tým, který pro svou blízkost k Hollywoodu, má mnoho známých osobností, kteří jsou jejich následovníci.. Stáhněte si spořič obrazovky Lakers kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 27 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-20 17:04:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Lakers z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 98 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 27 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1469
STAŽENÍ
Staženo 1416 krát

Spořič obrazovky pro milovníky jízdních kol a cyklistických. To je jednoduchý spořič obrazovky se siluetou cyklisty šlapání na kole, se zeleným pozadím. Můžete mít siluetu kole jako spořič obrazovky, když je monitor v nečinnosti na chvíli a bude chránit pixelů a barvy na obrazovce. Sdílet na sociálních sítích silueta jezdce a přizpůsobit počítač. Pokud jste fanoušky cyklistiky, nebo chcete jít na cyklotras, a to buď na venkově nebo ve městě, bude tento spořič nechat vyčistit koníčky.

6
6 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1462
STAŽENÍ
Staženo 1462 krát

Zdarma spořič obrazovky tenis, sport, který se stává více odběratelů. S tímto spořič obrazovky, budete cítit, jako byste se hrát tenisový zápas, protože nabízí první osoba pohled na tenisovém zápase. Protivník je blondýna tenista. Nemá dělat věci jednoduše, v hliněné pole. Přizpůsobte si svůj počítač s tímto 3D spořič obrazovky, pokud se vám líbí tenis, a sdílet je se svými přáteli na sociálních sítích.