Lakers

Spořiče obrazovky sporty : Lakers

Spořiče obrazovky Lakers

Animovaný spořič obrazovky Lakers

Spořič Obrazovky Lakers
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento spořič obrazovky je slideshow obrázků z tohoto slavného basketbalového týmu. Los Angeles Lakers jsou americký profesionální basketbalový tým se sídlem v Los Angeles, Kalifornie. Oni hrají v Tichém divize Západní konference v Národní basketbalové asociace (NBA). Lakers hrát své domácí zápasy v Staples Center. Nejoblíbenější hvězdy týmu je Kobe Bryant a Pau Gasol, některé z největších střelců v NBA (National Basketball Association), která je hlavní americká liga. Užijte si tuto bezplatnou basketbal spořič obrazovky.

Cílem basketbalu je střílet míč přes koš horizontálně umístěné na body, zatímco následující soubor pravidel. Los Angeles Lakers je profesionální basketbalový tým v NBA, největší ligy v basketbalu. Tento tým hrál tak důležité hráče, jako je Pau Gasol a Kobe Bryant. Barvy tohoto týmu jsou žluté a fialové. Je to tým, který pro svou blízkost k Hollywoodu, má mnoho známých osobností, kteří jsou jejich následovníci.. Stáhněte si spořič obrazovky Lakers kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 27 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-20 17:04:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Lakers z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 98 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 27 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 877 hlasů
Top číslo 239
STAŽENÍ
Staženo 9333 krát

Tady v tomto zdarma spořič obrazovky, máme prezentaci některých velkých baseballových obrazy a obrázky, které se hrají do nekonečna s chladnou přechodu s baseball. Obrázky jsou, samozřejmě, těsto, džbán, catcher, baseballové hřiště, na baseballovou rukavici, a mnoho dalšího. Jste-li sportovní člověk, a pokud máte rádi baseball moc, je to nejlepší spořič obrazovky pro vás. V tomto, tam jsou rozmanité obrázky a fotografie zachycující hlavní aspekty tohoto týmu je sport. Pokud se ti to líbilo, sdílejte ho s každým na vašem seznamu kamarádů na Facebooku! Někdo bude jistě vděčný!

7
7 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1156
STAŽENÍ
Staženo 1864 krát

Jistě víte, Vans obuv ochranné známky, které jsou používány pro všechny bruslaře na světě. S tímto screensaver bychom chtěli, abyste věděli, na většině městských tvář boty Vans, s pár jeho bot, zatímco my sledujeme některé skateboardisty dělat triky a kaskadérské kousky na svých skateboardech. V roce 1970 Paul Van Doren soutěžil v atletických obuvnickém průmyslu s trenéry pro baseball, basketbal nebo wrestling. Dostal mnoho uspět se svými modely velký ohlas, a jejich obuv vyvinula, dnes Vans mají mnoho slávy po celém světě. Pokud máte také rádi tuto značku, můžete si spořič obrazovky s úžasnou skateboard triky.