Lakers

Spořiče obrazovky sporty : Lakers

Spořiče obrazovky Lakers

Animovaný spořič obrazovky Lakers

Spořič Obrazovky Lakers
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento spořič obrazovky je slideshow obrázků z tohoto slavného basketbalového týmu. Los Angeles Lakers jsou americký profesionální basketbalový tým se sídlem v Los Angeles, Kalifornie. Oni hrají v Tichém divize Západní konference v Národní basketbalové asociace (NBA). Lakers hrát své domácí zápasy v Staples Center. Nejoblíbenější hvězdy týmu je Kobe Bryant a Pau Gasol, některé z největších střelců v NBA (National Basketball Association), která je hlavní americká liga. Užijte si tuto bezplatnou basketbal spořič obrazovky.

Cílem basketbalu je střílet míč přes koš horizontálně umístěné na body, zatímco následující soubor pravidel. Los Angeles Lakers je profesionální basketbalový tým v NBA, největší ligy v basketbalu. Tento tým hrál tak důležité hráče, jako je Pau Gasol a Kobe Bryant. Barvy tohoto týmu jsou žluté a fialové. Je to tým, který pro svou blízkost k Hollywoodu, má mnoho známých osobností, kteří jsou jejich následovníci.. Stáhněte si spořič obrazovky Lakers kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 24 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-20 17:04:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Lakers z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 98 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 24 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1475
STAŽENÍ
Staženo 1035 krát

V tomto volném spořič obrazovky můžete vidět zoom rotující baseballu ve vzduchu. Baseball je jedním z nejpopulárnějších sportů v Americe. V Evropě není praktikováno ve všech zemích, ačkoli tam je mnoho Evropanů baseballu fanoušků. Pokud jste fanoušek tohoto sportu, můžete si tento spořič obrazovky a sdílet je se svými přáteli prostřednictvím našich kanálů v různých sociálních sítích.

7
7 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1091
STAŽENÍ
Staženo 1491 krát

Míče musí mít kulový tvar. S pryžovou trubkou v koženém obalu (skin), plastu nebo gumy, v závislosti na kvalitě míče, míče nejlepší jsou ti, kteří jsou z hrubé kůže, tím sevření míče hráči, s zpocených rukou. Košík koule mají povrch s 9,366 points pro lepší uchopení míče a produkoval pomeranč.