LSU

Spořiče obrazovky sporty : LSU

Spořiče obrazovky LSU

Animovaný spořič obrazovky LSU

Spořič Obrazovky LSU
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Louisiana State Tigers je sportovní tým Louisiana State University (LSU). Je to tým ve svých 114 roků historie vyhrál tři národní tituly v 1958, 2003 a 2007, a dvanáct konference mistrovských titulů. Obrázky hráčů týmu, Tiger Stadium a logo. Logo je tygr s písmeny LSU tygr v černé, žluté, fialové a bílé barvy. Pokud se vám líbí tento Louisiana State Tigers, můžete si stáhnout tento animovaný americký fotbal. Tento tým je jeden z světa je nejvíce populární.

Fotbalový tým LSU je program fotbalu v NCAA divize já-FBS školním fotbale. Podílejí se na Tiger Stadium, který drží 92.400 lidí. LSU vyhrál tři národní šampionáty, včetně dvou v posledním desetiletí. LSU Tigers je fotbalový tým z Louisiana State University. Tento tým byl vytvořen v roce 1893 jejich fotbalového stadionu se jmenuje Tiger Stadium a má velkou kapacitu diváků, považována za jednu z největších na světě. Maskot je tygr zastupuje je.. Stáhněte si spořič obrazovky LSU kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 26 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 4 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-19 11:04:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky LSU z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
4

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 26 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 424 hlasů
Top číslo 401
STAŽENÍ
Staženo 5951 krát

V lyžařském středisku v zimě, sněhuláci nyní sport lyžování. Tento sněhulák, který se skládá ze tří velkých sněhové koule, lyžování urychlení dolů skladbu, která nikdy nekončí. Má zelený šátek mávání ve větru o vysoké rychlosti sestupu. Jeho lyže jsou oranžové, takže jsou dobře viditelné uprostřed bílého sněhu. Z tohoto sněhuláka by bylo velmi snadné se ztratit ve sněhu, protože jeho tělo je stejné jako v případě sněhu barvy a ne příliš daleko v něm. Sjezdovka nikdy nekončí a je velmi strmý.

2
2 z 10 - 22 hlasů
Top číslo 1302
STAŽENÍ
Staženo 1609 krát

Kulečníkový stůl je dobrý motiv, aby jako spořič obrazovky. Tímto způsobem, uvidíte pohyb kamery kolem kulečníkem, s zblízka bazénu koule zaváděna před první hit. Jedná se o jednu z nejpopulárnějších her v bazénu, s názvem míč-8, která spočívá v uvedení barevné kuličky do otvorů opustila černou kouli nebo 8-míč na konec.