LSU

Spořiče obrazovky sporty : LSU

Spořiče obrazovky LSU

Animovaný spořič obrazovky LSU

Spořič Obrazovky LSU
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Louisiana State Tigers je sportovní tým Louisiana State University (LSU). Je to tým ve svých 114 roků historie vyhrál tři národní tituly v 1958, 2003 a 2007, a dvanáct konference mistrovských titulů. Obrázky hráčů týmu, Tiger Stadium a logo. Logo je tygr s písmeny LSU tygr v černé, žluté, fialové a bílé barvy. Pokud se vám líbí tento Louisiana State Tigers, můžete si stáhnout tento animovaný americký fotbal. Tento tým je jeden z světa je nejvíce populární.

Fotbalový tým LSU je program fotbalu v NCAA divize já-FBS školním fotbale. Podílejí se na Tiger Stadium, který drží 92.400 lidí. LSU vyhrál tři národní šampionáty, včetně dvou v posledním desetiletí. LSU Tigers je fotbalový tým z Louisiana State University. Tento tým byl vytvořen v roce 1893 jejich fotbalového stadionu se jmenuje Tiger Stadium a má velkou kapacitu diváků, považována za jednu z největších na světě. Maskot je tygr zastupuje je.. Stáhněte si spořič obrazovky LSU kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 23 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 4 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-19 11:04:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky LSU z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
4

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 23 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1306
STAŽENÍ
Staženo 1362 krát

Zdarma spořič obrazovky s lyžařem sestupně horského svahu, zatímco bude maximální rychlost. Pozice tento sportovec je v, je ten, který budete muset udělat, aby sestoupit velmi rychle, aniž by dělali cik cak, nebo slalom na nebrzděte klesat. Znáte někoho, že miluje tuto riskantní sport? Pak sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích tak, aby každý váš přítel k ní má přístup.

7
7 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1564
STAŽENÍ
Staženo 921 krát

Na tomto ochránce obrazovce se zobrazí na skateboardu, také volal deska používá při extrémním sportu skateboardingu. Bruslaři jsou sportovci, kteří trénují tvrdě provádět triky a kaskadérské kousky na desce se čtyřmi koly. Tento skateboard se objeví se velmi odvážné abstraktní účinků a návrhy s kruhy vyskytující se na této fotografii. Pokud jste opravdový fanoušek tohoto sportu se vám bude líbit ozdobit váš počítač s touto zdarma animace.