LSU

Spořiče obrazovky sporty : LSU

Spořiče obrazovky LSU

Animovaný spořič obrazovky LSU

Spořič Obrazovky LSU
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Louisiana State Tigers je sportovní tým Louisiana State University (LSU). Je to tým ve svých 114 roků historie vyhrál tři národní tituly v 1958, 2003 a 2007, a dvanáct konference mistrovských titulů. Obrázky hráčů týmu, Tiger Stadium a logo. Logo je tygr s písmeny LSU tygr v černé, žluté, fialové a bílé barvy. Pokud se vám líbí tento Louisiana State Tigers, můžete si stáhnout tento animovaný americký fotbal. Tento tým je jeden z světa je nejvíce populární.

Fotbalový tým LSU je program fotbalu v NCAA divize já-FBS školním fotbale. Podílejí se na Tiger Stadium, který drží 92.400 lidí. LSU vyhrál tři národní šampionáty, včetně dvou v posledním desetiletí. LSU Tigers je fotbalový tým z Louisiana State University. Tento tým byl vytvořen v roce 1893 jejich fotbalového stadionu se jmenuje Tiger Stadium a má velkou kapacitu diváků, považována za jednu z největších na světě. Maskot je tygr zastupuje je.. Stáhněte si spořič obrazovky LSU kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 24 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 4 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-19 11:04:27, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky LSU z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
4

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 24 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1380
STAŽENÍ
Staženo 1279 krát

Zdarma Obrazovky o Jízda na kanoích. Sportovec kanoistika otevřenou vodu s slalomu v oceánu. Tento sport je vykonáván na světlém lodi buď karbonové vlákno nebo ze skleněných vláken. Někdy, musí kajakáři vypořádat s vodou vířící v řekách. Pokud máte rádi adrenalinové sporty, zveřejní tento spořič obrazovky na sociálních sítích a sdílet ji se svými přáteli.

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1749
STAŽENÍ
Staženo 878 krát

Existuje mnoho slavných hráčů, které se postupně stávají obtížně jméno ve světě tenisu. Na trati modré tenisu vidíme, že by to mohlo být Anna Kournikova, který sice nepatří mezi nejlepší tenisty, stal se známý jako přítelkyně slavného zpěváka, Enrique Iglesias. Pokud se vám líbí ženský tenis, musíte mít tento spořič obrazovky na počítači. Podíl na sociálních sítích na podporu žen tenis.