Pilates

Spořiče obrazovky sporty : pilates

Spořiče obrazovky pilates

Animovaný spořič obrazovky pilates

Spořič Obrazovky pilates
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Dvě ženy cvičit pilates v tělocvičně, jeden z nich je dělá sit-up pomocí pilates míč, nebo švýcarský míč. Na druhé straně je cvičení nohy s hladkým pohybem o míč. Tento typ míče používá pro pilates fyzioterapii, rehabilitaci a mírné cvičení, protože pomáhá ke zlepšení rovnováhy, koordinace a posílení zad a adbominales.

Pilates je specialitou gymnastiky, fyzické a duševní trénink založen na třech dalších specialit, gymnastika, traumatologie a jóga. Její název pochází z jeho tvůrce, Jopeph Hubertus Pilates, i když v zásadě to bylo voláno Contrology. Pilates trénink je založen na vývoji vnitřních svalů těla k udržení rovnováhy a tělo, a stabilizace páteře, který je velmi vhodný pro lidi, kteří trpí bolesti zad cvičení. To se praktikuje na celém světě, a staly se módní celebrity z hudby, filmu, tance a sportu.. Stáhněte si spořič obrazovky pilates kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 21 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-05-20 14:05:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky pilates z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 21 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1564
STAŽENÍ
Staženo 1045 krát

Na tomto ochránce obrazovce se zobrazí na skateboardu, také volal deska používá při extrémním sportu skateboardingu. Bruslaři jsou sportovci, kteří trénují tvrdě provádět triky a kaskadérské kousky na desce se čtyřmi koly. Tento skateboard se objeví se velmi odvážné abstraktní účinků a návrhy s kruhy vyskytující se na této fotografii. Pokud jste opravdový fanoušek tohoto sportu se vám bude líbit ozdobit váš počítač s touto zdarma animace.

8
8 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1214
STAŽENÍ
Staženo 1624 krát

Snowboard v tomto zdarma spořič obrazovky s 3D snowboardista jít dolů na sjezdovku v plné rychlosti. Moderní snowboarder, extrémní sportovci, že snímek z kopce na snowboardu. Snowboarding je extrémní sport, který provede riskantní kousky a triky komplikovat. Užijte si se svými přáteli v této animované sdílení v sociálních sítích.