Rybář

Spořiče obrazovky sporty : rybář

Spořiče obrazovky rybář

Animovaný spořič obrazovky rybář

Spořič Obrazovky Rybář
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Rybář chytí úlovek, ryby se snaží uniknout rybářský prut, živou scénu pro milovníky tohoto sportu. Rybáři sportovec rád, že okamžik, kdy je kořist z vody, jsem se zachvěla, se snaží uniknout. Velká ryba se kousla do tyče a udržuje pohybující se na útěk. Rybář rybaření na jezeře, vidíme, že stojí na molu. Za vidíme jezero a les za velké zelené stromy. Ryba máryba je pstruh.

Rybaření je jedním ze sportů, které má více stoupenců, s krásným rybáře, kteří rádi tráví den v přírodě s rybářským prutem snaží chytit rybu. Na obrázku máme sportovce, rybáře, který chytil velkou rybu v zelené barvě, která se barevné skvrny na zadní straně. Obrovské ryby, které se nezastaví stěhování visí hůl, chce uniknout vrátit do vody. Sportovec nosí kostým pro tento sport tím, že nosí oblečení přizpůsobené podmínkám je venku, maskovací oblek, klobouk na ochranu před slunečním zářením, gumové holínky vstoupit do vody. Vesta s kapsami pro uchycení potřebné věci pro tento sport. Pokud jstefanoušek tohoto sportu, budete pravděpodobně líbit stáhnout a nainstalovat tento program zdarma jako mnoho jiných rybářů.. Stáhněte si spořič obrazovky Rybář kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 10 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-05-25 23:05:04, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Rybář z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 63 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 10 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 495 hlasů
Top číslo 329
STAŽENÍ
Staženo 7226 krát

Spořič obrazovky na závod mezi vojáky na koních, v římských dobách. Legionáři jsou na nošení přilby, nošení meče a běží v plné rychlosti s cílem vyhrát. Závody byly součástí výcviku cvičení na římské armády. Rychlá a energická screensaver pro nejkonkurenceschopnější z vás.

8
8 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1457
STAŽENÍ
Staženo 1602 krát

Máte-li rádi sport, zvláště basketbal, to bez spořič obrazovky přináší basketbal od Spalding sportovní značky, která se specializuje na sportovní vybavení. Tato 3D koule otáčí pomalu, když je počítač nečinný několik minut. Pokud máte rádi basketbal, můžete sdílet na své sociální sítě profilu, takže ostatní mohou vidět kvalitu našeho nového obrazovky 3D spořič.