Skateboard

Spořiče obrazovky sporty : skateboard

Spořiče obrazovky skateboard

Animovaný spořič obrazovky skateboard

Spořič Obrazovky skateboard
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Na tomto ochránce obrazovce se zobrazí na skateboardu, také volal deska používá při extrémním sportu skateboardingu. Bruslaři jsou sportovci, kteří trénují tvrdě provádět triky a kaskadérské kousky na desce se čtyřmi koly. Tento skateboard se objeví se velmi odvážné abstraktní účinků a návrhy s kruhy vyskytující se na této fotografii. Pokud jste opravdový fanoušek tohoto sportu se vám bude líbit ozdobit váš počítač s touto zdarma animace.

skateboarding je sport, ve kterém sportovci, tzv bruslaři, klouzat na desce s kolečky s názvem skateboard. Ve stejné době, kdy se dělají různé kousky a akrobacie se nazývají triky. Tento sport je úzce spojena s rockovou hudbu, zejména proto, Skate punk subžánrů, což je druh hudby, která byla vytvořena kolem tohoto extrémního sportu. V současné době je možné se domnívat, že bruslaři jsou městské subkultury, protože mají svou vlastní identitu, jejich šaty a dokonce i sdílet stejný ideologii a způsob života. Tento sport může být praktikována kdekoliv, ale hlavně skateparky, které se používají v některých městech.. Stáhněte si spořič obrazovky skateboard kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 24 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-12-22 11:12:11, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky skateboard z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 24 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 424 hlasů
Top číslo 401
STAŽENÍ
Staženo 5951 krát

V lyžařském středisku v zimě, sněhuláci nyní sport lyžování. Tento sněhulák, který se skládá ze tří velkých sněhové koule, lyžování urychlení dolů skladbu, která nikdy nekončí. Má zelený šátek mávání ve větru o vysoké rychlosti sestupu. Jeho lyže jsou oranžové, takže jsou dobře viditelné uprostřed bílého sněhu. Z tohoto sněhuláka by bylo velmi snadné se ztratit ve sněhu, protože jeho tělo je stejné jako v případě sněhu barvy a ne příliš daleko v něm. Sjezdovka nikdy nekončí a je velmi strmý.

6
6 z 10 - 495 hlasů
Top číslo 329
STAŽENÍ
Staženo 7203 krát

Spořič obrazovky na závod mezi vojáky na koních, v římských dobách. Legionáři jsou na nošení přilby, nošení meče a běží v plné rychlosti s cílem vyhrát. Závody byly součástí výcviku cvičení na římské armády. Rychlá a energická screensaver pro nejkonkurenceschopnější z vás.