Skateboard

Spořiče obrazovky sporty : skateboard

Spořiče obrazovky skateboard

Animovaný spořič obrazovky skateboard

Spořič Obrazovky skateboard
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Na tomto ochránce obrazovce se zobrazí na skateboardu, také volal deska používá při extrémním sportu skateboardingu. Bruslaři jsou sportovci, kteří trénují tvrdě provádět triky a kaskadérské kousky na desce se čtyřmi koly. Tento skateboard se objeví se velmi odvážné abstraktní účinků a návrhy s kruhy vyskytující se na této fotografii. Pokud jste opravdový fanoušek tohoto sportu se vám bude líbit ozdobit váš počítač s touto zdarma animace.

skateboarding je sport, ve kterém sportovci, tzv bruslaři, klouzat na desce s kolečky s názvem skateboard. Ve stejné době, kdy se dělají různé kousky a akrobacie se nazývají triky. Tento sport je úzce spojena s rockovou hudbu, zejména proto, Skate punk subžánrů, což je druh hudby, která byla vytvořena kolem tohoto extrémního sportu. V současné době je možné se domnívat, že bruslaři jsou městské subkultury, protože mají svou vlastní identitu, jejich šaty a dokonce i sdílet stejný ideologii a způsob života. Tento sport může být praktikována kdekoliv, ale hlavně skateparky, které se používají v některých městech.. Stáhněte si spořič obrazovky skateboard kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 24 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-12-22 11:12:11, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky skateboard z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 24 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 72 hlasů
Top číslo 588
STAŽENÍ
Staženo 3918 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky zobrazuje položky z jednoho z nejpopulárnějších sportů ve Spojených státech, baseball. Můžeme vidět špinavý míček na trávě, použité bat a rukavice, nebo impozantní režijní obraz baseballové hřiště. To jsou některé z obrázků, které najdete v této screensaver. Pokud máte rádi baseball, neváhejte jej stáhnout. Také ji sdílet s každým, koho znáte a které by také rád baseball. Mohli by si toho vážím!.

6
6 z 10 - 9 hlasů
Top číslo 1113
STAŽENÍ
Staženo 2104 krát

Animace různých zimních aktivit hrál na světě. Na obrázku vidíme různé žluté smajlíky na lyžích, sáňkování, bruslení a krasobruslení. Jsou to ty sportovní způsoby, jejichž praxe se týká sněhu nebo ledu, a to buď v přírodních podmínkách nebo reprodukované uměle. Některé z nich jsou prováděny na ledě nebo na sněhu. Tradičně tyto sporty se cvičí pouze v chladných oblastech během zimy, ale umělé zasněžování moderní led umožňují větší flexibilitu.