Skateboarding

Spořiče obrazovky sporty : skateboarding

Spořiče obrazovky skateboarding

Animovaný spořič obrazovky skateboarding

Spořič Obrazovky Skateboarding
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tento spořič obrazovky máme prezentaci velké galerii těch nejlepších snímků, které lze pořídit skateboardingu. To má většinou bruslaře předvádění triků o posuvné na jakékoliv železniční kolejnice, ale skateboarding není jen o železniční posuvné. Profesionální bruslaři soutěžit v různých oficiálních akcích, ale je to street sport, který se praktikuje především v ulicích, u městského mobiliáře, nebo skate parcích. Pokud máte pocit, identifikoval se s tímto spořič obrazovky, pak byste měli mít nainstalován na vašem počítači, a publikoval na svém profilu sociální sítě vám nejvíce líbí!

Skateboarding je sport, činnost, která zahrnuje jízdu a provádění triků pomocí skateboard. Skateboarding může být také považován za rekreační aktivitu, uměleckou formu, nebo způsob dopravy. Skateboarding byl tvarovaný a jsou ovlivňovány mnoha skateboardistů v průběhu let. Existuje několik disciplíny uvnitř brusle a nejpopulárnější jsou freestyle vykonávající triky, nebo longboarding, cvičil jízdě z kopce na dlouhém stole nebo longboard.. Stáhněte si spořič obrazovky Skateboarding kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 21 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-30 09:04:17, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Skateboarding z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 63 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 21 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 51 hlasů
Top číslo 588
STAŽENÍ
Staženo 3766 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky zobrazuje položky z jednoho z nejpopulárnějších sportů ve Spojených státech, baseball. Můžeme vidět špinavý míček na trávě, použité bat a rukavice, nebo impozantní režijní obraz baseballové hřiště. To jsou některé z obrázků, které najdete v této screensaver. Pokud máte rádi baseball, neváhejte jej stáhnout. Také ji sdílet s každým, koho znáte a které by také rád baseball. Mohli by si toho vážím!.

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1485
STAŽENÍ
Staženo 1294 krát

Bezplatný 3D spořič obrazovky profesionální bruslařem. V disciplíně krasobruslení, které se provádí na ledě, musíte mít skvělou rovnováhu a být ve skvělé fyzické kondici, aby provedl některé velmi složité kousky. Krasobruslař v této spořič obrazovky je navržena ve třech rozměrech, a to je ideální pro ty, kteří milují tento sport. Pokud se vám líbí, můžete ji sdílet se svými přáteli přes sociální sítě.