Volcom

Spořiče obrazovky sporty : Volcom

Spořiče obrazovky Volcom

Animovaný spořič obrazovky Volcom

Spořič Obrazovky Volcom
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Opotřebení Volcom značky je k počítači sponzoring tento surf spořič obrazovky. Tato kalifornská oděvní značka má sportovní oblečení ve stylu skateboarding, surfing a snowboarding. Z nejvíce kompletní vybavení pro snowboardisty, s teplým a nepromokavé oblečení, až po moderní plavky pro surfaře lidí. A další městské oblečení si můžete vychutnat každý, kdo má rád bruslař styl. Volcom je charakterizován agresivní a moderní design s jasnými a výraznými barvami. Nainstalujte svůj spořič obrazovky a dát surfař styl do vašeho počítače.

Volcom je oděvní značka z Kalifornie, která se specializuje na oblečení pro sportovce, kteří praktikují extrémní sporty jako surfing, snowboarding nebo skateboarding. Navíc při mnoha příležitostech Volcom pomáhal organizovat a provádět tyto sportovní události, pomáhá uvolnit je. Dnes Volcom má továrny v Los Angeles, Santa Barbara a San Diegu. Tato oděvní značka pochází z Richarda Woolcott a Tucker Hall, dva mladí sportovci, kteří byli blízko identifikoval se s životním stylem, který obklopuje sporty jako surfing, skateboarding a snowboarding. Na výlet se spolu zrodila myšlenka na vytvoření oděvní značky, zatímco oni se cvičí na snowboardu v Lake Tahoe. Značka je zaměřena na mladé lidi s volným duchem a nechtějí dodržovat pokyny stanovené systémem. Je to značka, která se ztotožňuje s podnikavý a volný mládí. Volcom má širokou škálu produktů, od skateboardy, surfy a snowboardy, příslušenství, přes oblečení nebo hudbu. Jak vidíte, tato oděvní firma snaží prodávat výrobky, které vás zajímají mladé lidi. Pokud se ztotožňujete s vaší značkou a máte rádi své produkty můžete nainstalovat tento spořič obrazovky na počítači zdarma.. Stáhněte si spořič obrazovky Volcom kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 116 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-07-10 10:07:42, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Volcom z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 116 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1189
STAŽENÍ
Staženo 1741 krát

Zde přichází na longboard spořič obrazovky, typ skateboardu, který se stal populární znovu v dnešní době, ale to již byl populární během 70. let. Je to spojení skateboardingu a surfování, protože dlouhá deska se používá k válet po asfaltu, a to zejména po svazích nebo kopcích provádějí kaskadérské kousky při sestupu, stejně jako můžeme vidět na tomto videu, se kterými budete moci chránit váš počítačový monitor . Tyto sportovci se nazývají longboarders, a skupina, která se v tomto videu je skupina s názvem původní skateboardy, velmi populární v Youtube jejich kousky, stejně jako ty, které vidíte na našich spořič obrazovky. Můžeme vidět, řezba nebo klesající, zatímco oni praktikují posuvné, což jsou malé kontrolované drifty.

4
4 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1103
STAŽENÍ
Staženo 1877 krát

S tímto spořič obrazovky z jezdecké trofeje, budete moci na památku jakékoli vítězství všech různých jezdeckých disciplín, jako je pro skákání například jezdecké nebo vítězství svého oblíbeného koně na dostizích. Křišťálová trofej přes dřevěný základ, který se točí velmi pomalu, zatímco se světlo odráží na povrchu trofej.