Zimní sporty

Spořiče obrazovky sporty : zimní sporty

Spořiče obrazovky zimní sporty

Animovaný spořič obrazovky zimní sporty

Spořič Obrazovky Zimní sporty
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animace různých zimních aktivit hrál na světě. Na obrázku vidíme různé žluté smajlíky na lyžích, sáňkování, bruslení a krasobruslení. Jsou to ty sportovní způsoby, jejichž praxe se týká sněhu nebo ledu, a to buď v přírodních podmínkách nebo reprodukované uměle. Některé z nich jsou prováděny na ledě nebo na sněhu. Tradičně tyto sporty se cvičí pouze v chladných oblastech během zimy, ale umělé zasněžování moderní led umožňují větší flexibilitu.

Běžné jednotlivé zimní způsoby patří běh na lyžích, sjezd na lyžích, jízda na snowboardu, lyžích, rychlobruslení, krasobruslení, Luge, bobovou dráhu a snowmobiling. Nejběžnější vybavení pro zimní sporty jsou lední hokej, curling a bandy. Tyto zimní sporty mohou být praktikována v místech, kde umělý led nebo sníh. I když většina lidí to v chladných měsících, v přírodním prostředí a venkovní.. Stáhněte si spořič obrazovky Zimní sporty kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 12 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-01-10 16:01:56, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Zimní sporty z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 63 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 12 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1564
STAŽENÍ
Staženo 1200 krát

Na tomto ochránce obrazovce se zobrazí na skateboardu, také volal deska používá při extrémním sportu skateboardingu. Bruslaři jsou sportovci, kteří trénují tvrdě provádět triky a kaskadérské kousky na desce se čtyřmi koly. Tento skateboard se objeví se velmi odvážné abstraktní účinků a návrhy s kruhy vyskytující se na této fotografii. Pokud jste opravdový fanoušek tohoto sportu se vám bude líbit ozdobit váš počítač s touto zdarma animace.

5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1306
STAŽENÍ
Staženo 1628 krát

Zdarma spořič obrazovky s lyžařem sestupně horského svahu, zatímco bude maximální rychlost. Pozice tento sportovec je v, je ten, který budete muset udělat, aby sestoupit velmi rychle, aniž by dělali cik cak, nebo slalom na nebrzděte klesat. Znáte někoho, že miluje tuto riskantní sport? Pak sdílet tento spořič obrazovky na sociálních sítích tak, aby každý váš přítel k ní má přístup.