Zimní sporty

Spořiče obrazovky sporty : zimní sporty

Spořiče obrazovky zimní sporty

Animovaný spořič obrazovky zimní sporty

Spořič Obrazovky Zimní sporty
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animace různých zimních aktivit hrál na světě. Na obrázku vidíme různé žluté smajlíky na lyžích, sáňkování, bruslení a krasobruslení. Jsou to ty sportovní způsoby, jejichž praxe se týká sněhu nebo ledu, a to buď v přírodních podmínkách nebo reprodukované uměle. Některé z nich jsou prováděny na ledě nebo na sněhu. Tradičně tyto sporty se cvičí pouze v chladných oblastech během zimy, ale umělé zasněžování moderní led umožňují větší flexibilitu.

Běžné jednotlivé zimní způsoby patří běh na lyžích, sjezd na lyžích, jízda na snowboardu, lyžích, rychlobruslení, krasobruslení, Luge, bobovou dráhu a snowmobiling. Nejběžnější vybavení pro zimní sporty jsou lední hokej, curling a bandy. Tyto zimní sporty mohou být praktikována v místech, kde umělý led nebo sníh. I když většina lidí to v chladných měsících, v přírodním prostředí a venkovní.. Stáhněte si spořič obrazovky Zimní sporty kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Sporty, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Sporty Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 15 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-01-10 16:01:56, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Sporty. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Zimní sporty z Sporty ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 63 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 15 krát
ZPÁTKY
4
4 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1103
STAŽENÍ
Staženo 2296 krát

S tímto spořič obrazovky z jezdecké trofeje, budete moci na památku jakékoli vítězství všech různých jezdeckých disciplín, jako je pro skákání například jezdecké nebo vítězství svého oblíbeného koně na dostizích. Křišťálová trofej přes dřevěný základ, který se točí velmi pomalu, zatímco se světlo odráží na povrchu trofej.

8
8 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1465
STAŽENÍ
Staženo 1721 krát

V tento spořič obrazovky si můžete prohlédnout Marc Márquez slaví své velké vítězství. 20, s jeho vítězství v roce 2013 se stal nejmladším jezdcem vyhrát mistrovství světa MotoGP, porazil rekord v držení americké Freddie Spencer. Marquez začal v raném věku ve světě motocyklů od roku 2002. Dostal 125 ccm mistrovství světa v roce 2010 a v roce 2012 Moto2. Dnes je v nejvyšším bodě motocyklového týmem Repsol Honda.