Duch ve sklepě

Spořiče obrazovky strach i bát se : duch ve sklepě

Spořiče obrazovky duch ve sklepě

Animovaný spořič obrazovky duch ve sklepě

Spořič Obrazovky Duch ve sklepě
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Děsivé Chránič obrazovky duch létání ve sklepě opuštěného domu. V suterénu je tmavá a prázdná, můžete vidět skrz světlo sestupuje po schodech, ducha muže v bílé noční košili. Věříte na duchy? V této animaci můžete vidět siluetu ducha. Chcete-li se bát, stáhněte si tento spořič obrazovky a vyzdobit váš desktop s touto krásnou animaci Halloween. Ujistěte se spektrum podívejte se přes obrazovku vašeho monitoru.

Některé domy mají sklep pod zemí, a slouží jako sklad nebo sklad. Tentokrát jsme vidět sklep plný prachu s tvory mimo. Duch, který žije v této místnosti se snaží vystrašit všechny lidi, kteří vstoupí. Mnoho lidí se bojí jít do sklepa, protože nechtějí, aby si zlé duchy nebo duchy. Tento spořič obrazovky je ideální pro slaví Halloween.. Stáhněte si spořič obrazovky Duch ve sklepě kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Strach i Bát Se, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Strach i Bát Se Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 637 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-04-22 16:04:08, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Strach i Bát Se. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Duch ve sklepě z Strach i Bát Se ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 63007 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 637 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 832 hlasů
Top číslo 254
STAŽENÍ
Staženo 8276 krát

Některé děsivé stvoření spolu velmi tmavé lesní: vlci, symboly na noc smrti, netopýrů, a to zejména kvůli strašidelné příběhy nenasytný-sání krve upíři, sovy, diváků z děsivé události, které se vyskytují v lese… je číslo, oblečená v černý chodí pomalu směrem k nám. Ve vzdálenosti jsme slyšeli znepokojující křik sovy.

7
7 z 10 - 2700 hlasů
Top číslo 97
STAŽENÍ
Staženo 18646 krát

Děsivý animovaný spořič obrazovky a kostry plivání ohně na hřbitov a šíleně smát. Někteří duchové jsou plovoucí kolem, vznikající z hrobů na invazi do světa živých. Scéna z hororu, který je provázen křiklavý a krutý smích, což naznačuje, těšit se z kostry na smrtící pohled.