Duch ve sklepě

Spořiče obrazovky strach i bát se : duch ve sklepě

Spořiče obrazovky duch ve sklepě

Animovaný spořič obrazovky duch ve sklepě

Spořič Obrazovky Duch ve sklepě
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Děsivé Chránič obrazovky duch létání ve sklepě opuštěného domu. V suterénu je tmavá a prázdná, můžete vidět skrz světlo sestupuje po schodech, ducha muže v bílé noční košili. Věříte na duchy? V této animaci můžete vidět siluetu ducha. Chcete-li se bát, stáhněte si tento spořič obrazovky a vyzdobit váš desktop s touto krásnou animaci Halloween. Ujistěte se spektrum podívejte se přes obrazovku vašeho monitoru.

Některé domy mají sklep pod zemí, a slouží jako sklad nebo sklad. Tentokrát jsme vidět sklep plný prachu s tvory mimo. Duch, který žije v této místnosti se snaží vystrašit všechny lidi, kteří vstoupí. Mnoho lidí se bojí jít do sklepa, protože nechtějí, aby si zlé duchy nebo duchy. Tento spořič obrazovky je ideální pro slaví Halloween.. Stáhněte si spořič obrazovky Duch ve sklepě kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Strach i Bát Se, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Strach i Bát Se Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 638 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-04-22 16:04:08, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Strach i Bát Se. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Duch ve sklepě z Strach i Bát Se ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 63007 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 638 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 99 hlasů
Top číslo 1122
STAŽENÍ
Staženo 1584 krát

V tomto volném spořič obrazovky vidíme vnitřek strašidelný staré knihovny, kde knihy levitovat a létat, čeká na čtení. Přidat magie a fantazie k počítači s touto krásnou zdarma spořič obrazovky. Čtení knih je klidná činnost. To je velmi užitečné pro učení nových slov. Tam jsou některé nadpřirozená bytost uvnitř této velké čítárně, protože knihy se zdá, že ožije. Je to velmi tajemné scény, ale také velmi zajímavé, protože duchové se snaží komunikovat se světem živých.

6
6 z 10 - 76 hlasů
Top číslo 1075
STAŽENÍ
Staženo 1983 krát

Gotický spořič obrazovky, gothická subkultura přežila mnohem déle než ostatní ve stejné době, a nadále diverzifikovat. Jeho obrazy a kulturní sklony ukazují vlivy z gotické literatury 19. století, spolu s horory. Styly oblékání uvnitř subkultury rozsahu od deathrock, punku a viktoriánském stylu oblečení. Užijte si tuto bezplatnou spořič obrazovky. Je to sbírka tmavých a ponurých obrazů inspirovaných viktoriánské éry, který byl velmi zdobené kostýmy a šaty, ale s poněkud zlověstný stylu.