Duch ve sklepě

Spořiče obrazovky strach i bát se : duch ve sklepě

Spořiče obrazovky duch ve sklepě

Animovaný spořič obrazovky duch ve sklepě

Spořič Obrazovky Duch ve sklepě
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Děsivé Chránič obrazovky duch létání ve sklepě opuštěného domu. V suterénu je tmavá a prázdná, můžete vidět skrz světlo sestupuje po schodech, ducha muže v bílé noční košili. Věříte na duchy? V této animaci můžete vidět siluetu ducha. Chcete-li se bát, stáhněte si tento spořič obrazovky a vyzdobit váš desktop s touto krásnou animaci Halloween. Ujistěte se spektrum podívejte se přes obrazovku vašeho monitoru.

Některé domy mají sklep pod zemí, a slouží jako sklad nebo sklad. Tentokrát jsme vidět sklep plný prachu s tvory mimo. Duch, který žije v této místnosti se snaží vystrašit všechny lidi, kteří vstoupí. Mnoho lidí se bojí jít do sklepa, protože nechtějí, aby si zlé duchy nebo duchy. Tento spořič obrazovky je ideální pro slaví Halloween.. Stáhněte si spořič obrazovky Duch ve sklepě kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Strach i Bát Se, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Strach i Bát Se Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 642 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-04-22 16:04:08, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Strach i Bát Se. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Duch ve sklepě z Strach i Bát Se ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 63007 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 642 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 4470 hlasů
Top číslo 86
STAŽENÍ
Staženo 21292 krát

Dýně je nejreprezentativnější symbolem svátku Halloween, ale ne jako zelenina. Vyřezávané dýně se zachmuřená tvář člověka jsou spojené s posmrtné masky. Původně byly vyprázdněny, aby svíčkou uvnitř, a světlo cesta k mrtvým, kteří se vrátili na Zemi v noci.

6
6 z 10 - 5172 hlasů
Top číslo 63
STAŽENÍ
Staženo 28224 krát

Animovaný spořič obrazovky a strašidelný duch létání na hřbitov. Má na sobě dlouhý černý plášť s kapucí. Můžeme slyšet znepokojující zvuk jeho dýchání, a na řetěz tažením po zemi. Duchové jsou duchové nebo duše, která projeví mezi živými. Spořič obrazovky na scénu teroru.