Gotické obrazy

Spořiče obrazovky strach i bát se : gotické obrazy

Spořiče obrazovky gotické obrazy

Animovaný spořič obrazovky gotické obrazy

Spořič Obrazovky Gotické obrazy
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Gotický spořič obrazovky, gothická subkultura přežila mnohem déle než ostatní ve stejné době, a nadále diverzifikovat. Jeho obrazy a kulturní sklony ukazují vlivy z gotické literatury 19. století, spolu s horory. Styly oblékání uvnitř subkultury rozsahu od deathrock, punku a viktoriánském stylu oblečení. Užijte si tuto bezplatnou spořič obrazovky. Je to sbírka tmavých a ponurých obrazů inspirovaných viktoriánské éry, který byl velmi zdobené kostýmy a šaty, ale s poněkud zlověstný stylu.

Gotický subkultura začala šířit v roce 1980, a byl původně UK. To je charakterizováno tmavé oblečení se silným vlivem oblečení viktoriánské éry, který vzkvétal mezi 1851 a 1873 estetiky. Tyto gotické obrázky jsou fotografie, kresby a ilustrace, můžeme vidět různé styly v rámci gotického žánru. Pokud byste chtěli, aby zlověstný vzhled vašeho počítače, je to dobrý způsob, jak.. Stáhněte si spořič obrazovky Gotické obrazy kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Strach i Bát Se, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Strach i Bát Se Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 43 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-18 09:04:25, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Strach i Bát Se. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Gotické obrazy z Strach i Bát Se ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 532 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 43 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1657
STAŽENÍ
Staženo 655 krát

Velký dům nebo zámek v noci je sledován gangem upírů netopýrů, které by mohlo dobře být transformovány. Netopýři podívejte se na střeše domu v noci, s měsícem v úplňku, jak mraky vznášet na noční obloze. Světla našeho strašidelného zámku zapíná a vypíná v tuto noc ze strachu, že můžete ozdobit váš monitor.

6
6 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 1467
STAŽENÍ
Staženo 1173 krát

Kostry vstát z hrobů a ovládat své zbraně v boji. V tento spořič obrazovky vidíme armádu kostlivců válečníků s jejich zbraněmi připravené k boji. Nekonečné horda vojáků kostry s meči štíty, a sekery bojovat. Krajina teroru v temnotě noci.