Gotické obrazy

Spořiče obrazovky strach i bát se : gotické obrazy

Spořiče obrazovky gotické obrazy

Animovaný spořič obrazovky gotické obrazy

Spořič Obrazovky Gotické obrazy
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Gotický spořič obrazovky, gothická subkultura přežila mnohem déle než ostatní ve stejné době, a nadále diverzifikovat. Jeho obrazy a kulturní sklony ukazují vlivy z gotické literatury 19. století, spolu s horory. Styly oblékání uvnitř subkultury rozsahu od deathrock, punku a viktoriánském stylu oblečení. Užijte si tuto bezplatnou spořič obrazovky. Je to sbírka tmavých a ponurých obrazů inspirovaných viktoriánské éry, který byl velmi zdobené kostýmy a šaty, ale s poněkud zlověstný stylu.

Gotický subkultura začala šířit v roce 1980, a byl původně UK. To je charakterizováno tmavé oblečení se silným vlivem oblečení viktoriánské éry, který vzkvétal mezi 1851 a 1873 estetiky. Tyto gotické obrázky jsou fotografie, kresby a ilustrace, můžeme vidět různé styly v rámci gotického žánru. Pokud byste chtěli, aby zlověstný vzhled vašeho počítače, je to dobrý způsob, jak.. Stáhněte si spořič obrazovky Gotické obrazy kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Strach i Bát Se, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Strach i Bát Se Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 45 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-18 09:04:25, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Strach i Bát Se. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Gotické obrazy z Strach i Bát Se ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 532 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 45 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 158 hlasů
Top číslo 568
STAŽENÍ
Staženo 3938 krát

Útok na krev sající-netopýrů. Nenechte bezbožných netopýrů pít všechny vaše krev! Upíři jsou často popisovány jako netopýři, protože žijí v noci a živí se krví. Slovo "upír" znamená: "létání je", "pít nebo sát" a "vlk", a také odkazuje na druh netopýra. Jedná se o poskytnutí křiklavý, znepokojující hlukem.

6
6 z 10 - 18 hlasů
Top číslo 1524
STAŽENÍ
Staženo 1042 krát

Tyto 3D lebky jsou skoky do ponuré místnosti kamene a dřeva. Toto je spořič obrazovky, který vám dá váš počítač temný a děsivý pohled. Tato 3D animace má náznaky stylu grunge, který se vyznačuje opotřebovaných a nedbalý textur, jak můžete vidět na zdi v pozadí a na dřevěných palubek. Tyto lebky se zřejmě nevadilo, protože jsou pohodlné v temné a ponuré atmosféře. Pokud chcete dát děsivý styl do vašeho počítače, tento horor screensaver vám podaří.