Lebka v plamenech

Spořiče obrazovky strach i bát se : lebka v plamenech

Spořiče obrazovky lebka v plamenech

Animovaný spořič obrazovky lebka v plamenech

Spořič Obrazovky Lebka v plamenech
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Obrázek lebky s hady posuvnými prostřednictvím své straně a na ohni. Vyděsit obraz hořící lebka s hady kolem, to spořič obrazovky vytváří velkou hrůzu s některými barevné světlice siluetu za tímto děsivým symbolem. Lebky a hadi jsou dva symboly teroru a zla. Lebka je zejména symbolem smrti a slouží k proklínat. Se objevují i po řetězech, dávat syrové a drsné vzhled lebky symbol. Pokud se vám líbí styl heavy metalu se vám bude líbit pálení tento symbol.

Lebky jsou symboly smrti a hrůzy. Hadi jsou obvykle spojeny s jedem a pokušení, a dva z těchto plazů jsou kolem lidské lebky, obklopený řetězy. Tento obrázek může být návrh na opasku, brož nebo odznak nějaké temné a zlověstné skupiny. Pokud se vám líbí tento styl a chtějí přizpůsobit počítač podle vašich představ, tuto zcela zdarma spořiče obrazovky rocker.. Stáhněte si spořič obrazovky Lebka v plamenech kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Strach i Bát Se, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Strach i Bát Se Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 62 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-06-09 09:05:46, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Strach i Bát Se. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Lebka v plamenech z Strach i Bát Se ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 14938 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 62 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 283 hlasů
Top číslo 362
STAŽENÍ
Staženo 6228 krát

Animované spořiče obrazovky z krabice naplněné prvky hororu. Chlapec oblečená jako Satan otevřel krabici, a prvky, zachovat z létání: cizinec, což je zombie, zlý kouzelník, je nechutný oku, lebka, duch, ďábel směje šílený… objekty související se strachem a hrůzou.

7
7 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1694
STAŽENÍ
Staženo 881 krát

S touto zdarma spořič obrazovky můžete mít svůj vlastní monstrum stroj na výrobu, stejně jako ten, který doktor Frankenstein používá, aby jeho vlastní monstrum tvorbu k životu. Monstrum Frankenstein, který byl později nazvaný prostě Frankenstein, byl vytvořen z různých tělních částí, dohromady a oživil pomocí tohoto sci-fi stroj.