Lebka

Spořiče obrazovky strach i bát se : lebka

Spořiče obrazovky lebka

Animovaný spořič obrazovky lebka

Spořič Obrazovky Lebka
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Legrační tapety lebky, které se objeví na obrazovce vašeho počítače. S tímto souborem můžete přizpůsobit počítač, aby strašidelný nádech vaší obrazovce. Jedná se o 3D modelování lidskou lebku mít realističtější vzhled. Často lebka je často používán jako symbol nebezpečí nebo toxické látky. Je široce používaný prvek v horor-themed dekor, jako na Halloween strany, protože je to velmi děsivá věc a vytváří skvělou atmosféru.

Ve kterém se objeví lebka velmi tmavé horor na téma spořič obrazovky. Lidské lebky se skládá z velkého počtu kostí, které jsou svařeny dohromady. Jeho účelem je chránit některé z nejcitlivějších orgánů lidského těla, jako je mozek (umístěného v kostnaté dutině lebky) nebo očí (zastrčené do očních důlků). Přidat k počítači nádech tajemna a hrůzy s touto lebkou ve třech rozměrech.. Stáhněte si spořič obrazovky Lebka kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Strach i Bát Se, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Strach i Bát Se Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 266 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-03-18 13:04:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Strach i Bát Se. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Lebka z Strach i Bát Se ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 9583 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 266 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 1467
STAŽENÍ
Staženo 1173 krát

Kostry vstát z hrobů a ovládat své zbraně v boji. V tento spořič obrazovky vidíme armádu kostlivců válečníků s jejich zbraněmi připravené k boji. Nekonečné horda vojáků kostry s meči štíty, a sekery bojovat. Krajina teroru v temnotě noci.

8
8 z 10 - 9001 hlasů
Top číslo 33
STAŽENÍ
Staženo 50732 krát

Děsivé Chránič obrazovky duch létání ve sklepě opuštěného domu. V suterénu je tmavá a prázdná, můžete vidět skrz světlo sestupuje po schodech, ducha muže v bílé noční košili. Věříte na duchy? V této animaci můžete vidět siluetu ducha. Chcete-li se bát, stáhněte si tento spořič obrazovky a vyzdobit váš desktop s touto krásnou animaci Halloween. Ujistěte se spektrum podívejte se přes obrazovku vašeho monitoru.