Strašidelný dům

Spořiče obrazovky strach i bát se : strašidelný dům

Spořiče obrazovky strašidelný dům

Animovaný spořič obrazovky strašidelný dům

Spořič Obrazovky Strašidelný dům
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Děsivý spořič obrazovky z strašidelného zámku na hřbitově, viděl v noci. Macabre pohled velmi tmavé sídlo, se duch a díval se z okna. Tento strašidelný dům může obsahovat duchy, poltergeists, upíři, zombie nebo dokonce démony. Strašidelné domy jsou společné prvky v pohádkách hrůzy a paranormální fikce. Slyšeli jsme křik netopýrů, noční tvorů spojené se strachem. Tento animovaný obrázek je ideální k dekoraci váš monitor Halloween noc, protože zámek je plná netopýrů, dýní a mlhy.

V této animaci vidíme strašidelný dům plný živých tvorů. Při pohledu z okna tomto zámku vidíme stín smrti. Jste schopni přes plot? Pokud se vám líbí právě strach, troufám si můžete stáhnout tento obraz domu uprostřed hřbitova. Dýně jsou cestou ke dveřím domu. Úplněk, netopýři a mlha, aby to děsivé krajiny velký strach. Dům je tma, vidět pouze světla v místnosti blikat.. Stáhněte si spořič obrazovky Strašidelný dům kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Strach i Bát Se, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Strach i Bát Se Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 519 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-07-18 13:04:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Strach i Bát Se. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Strašidelný dům z Strach i Bát Se ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 41118 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 519 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 11 hlasů
Top číslo 1461
STAŽENÍ
Staženo 1740 krát

Některé hroby na hřbitově jako spořič obrazovky, aby ochránili svůj displej. A kamenné desky s nápisy o zesnulých. Jednou bouřlivá noc na hřbitově, s bleskem a mlhy. Co se bojíš?Noc je tmavá, ale nic se pohybuje mezi náhrobky na tomto hřbitově teroru.

7
7 z 10 - 2700 hlasů
Top číslo 97
STAŽENÍ
Staženo 19036 krát

Děsivý animovaný spořič obrazovky a kostry plivání ohně na hřbitov a šíleně smát. Někteří duchové jsou plovoucí kolem, vznikající z hrobů na invazi do světa živých. Scéna z hororu, který je provázen křiklavý a krutý smích, což naznačuje, těšit se z kostry na smrtící pohled.