Strašidelný knihovna

Spořiče obrazovky strach i bát se : strašidelný knihovna

Spořiče obrazovky strašidelný knihovna

Animovaný spořič obrazovky strašidelný knihovna

Spořič Obrazovky Strašidelný knihovna
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tomto volném spořič obrazovky vidíme vnitřek strašidelný staré knihovny, kde knihy levitovat a létat, čeká na čtení. Přidat magie a fantazie k počítači s touto krásnou zdarma spořič obrazovky. Čtení knih je klidná činnost. To je velmi užitečné pro učení nových slov. Tam jsou některé nadpřirozená bytost uvnitř této velké čítárně, protože knihy se zdá, že ožije. Je to velmi tajemné scény, ale také velmi zajímavé, protože duchové se snaží komunikovat se světem živých.

Knihovny jsou místa, která mohou být veřejná nebo soukromá, kde můžete vidět spoustu knih všeho druhu. Můžete si také vypůjčit svazky, které chcete, ale musíte je vrátit po jejich přečtení. Toto místo je psací stůl s tabulkou, na které je jako otevřená kniha. Strašidelný knihy plovoucí ve vzduchu, jako mávnutím kouzelného proutku. Tam nemají Zdá se, že normální knihovna, uvnitř nevysvětlitelné věci.. Stáhněte si spořič obrazovky Strašidelný knihovna kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Strach i Bát Se, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Strach i Bát Se Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 34 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-01-09 17:01:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Strach i Bát Se. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Strašidelný knihovna z Strach i Bát Se ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 693 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 34 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 167 hlasů
Top číslo 506
STAŽENÍ
Staženo 4404 krát

Halloween je na noc teroru a hrůzy. V tento spořič obrazovky vidíme dýně se zlem stojí létání jako pálky na hřbitově v temnu noci. Působící obraz. Pozadu, úplňku znamená úplnost, sílu a duchovní moci. Znepokojivým hluk doprovázející obrázek.

7
7 z 10 - 448 hlasů
Top číslo 306
STAŽENÍ
Staženo 7493 krát

Čarodějnice na koni její koště létání v noci nad hřbitov plný hrobů a dýně. Podle legendy čarodějnicemi se setkal dvakrát ročně: 30. dubna a 31 října (Halloween noc). Předvolán ďábla, přišli na jejich košťat k účasti na sabatu a učit se nová kouzla. Můžeme slyšet její zlé a strašidelný smích. V této animaci vidíme hřbitov osvětlené světlem měsíce a silueta čarodějnice létající na koštěti. Dýně jsou vyřezány monstrózní vlastnosti a svíčkou uvnitř.