Vlkodlak

Spořiče obrazovky strach i bát se : vlkodlak

Spořiče obrazovky vlkodlak

Animovaný spořič obrazovky vlkodlak

Spořič Obrazovky Vlkodlak
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Znepokojující spořič obrazovky vlka vytí s úplňku za ním. Připomíná nám postavě vlkodlaka. Vlkodlak je člověk, který se stane vlk, buď schválně nebo nechtěně pomocí magie, nebo kvůli prokletí. Je to jen v noci úplňku, že transformace probíhá. Postava této hororové příběhy zvířete je uvedeno ve svitu měsíce, a tak jen můžeme vidět jeho siluetu. Tato scéna nejen vyvolat strach, ale má také nádech tajemství, které obklopuje celý obraz.

Když vlkodlaci vytí na měsíc často volí nejvyšší bod hory, být co nejblíže k vlivu Měsíce. Tento muž proměnil ve vlka se zdá být posedlý vlivem světle tohoto satelitu. Tyto bytosti jsou také známé jako vlkodlak. Podle legend, jak zabít tyto tvory je použití stříbrné kulky.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlkodlak kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Strach i Bát Se, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Strach i Bát Se Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 588 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-08-24 09:04:40, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Strach i Bát Se. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlkodlak z Strach i Bát Se ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 22848 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 588 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 23 hlasů
Top číslo 1424
STAŽENÍ
Staženo 2248 krát

V této obrazovky vidíme succubus, který je velmi atraktivní žena, zabalenou v aurou hrůzy, že tyto ženy jsou věnované svést muže, zejména nejslabší za dospívajících chlapců a mnichy. V succubi jsou ztělesnění démonů a jsou prekurzory upírů. Succubus útok v noci krmit muže jeho životní energie nebo jeho krve.

8
8 z 10 - 9 hlasů
Top číslo 1596
STAŽENÍ
Staženo 856 krát

V noci přijde do lesa teroru, a to je plná děsivých tvorů, jako sama smrt, která chodí s kosou hledá nové kořisti. V tomto temném lese v noci, a skutečné kouzelném lese jsou smečky vlků vytí na měsíc, zatímco jejich oči zářit a netopýři jsou chůze od monitoru.