4.Července

Spořiče obrazovky spojené státy americké : 4.Července

Spořiče obrazovky 4.Července

Animovaný spořič obrazovky 4.Července

Spořič Obrazovky 4.Července
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Perfektní spořič obrazovky na oslavu 4. července! Díky této animaci, ve které uvidíte siluetu sochy Svobody mezi četnými ohňostrojů, můžete chránit obrazovku počítače a zároveň velmi vlastenecká slaví 4. července, Den nezávislosti. V pozadí můžete vidět hvězdy a pruhy, které tvoří pod vlajkou Spojených států amerických mávání mezi světlem a vedle textu zlata 4.července mít vzrušující zcela zdarma spořič obrazovky. Chcete-li dát počítač slavnostní dotek s touto dovolenou amerického národního nainstalovat tento spořič obrazovky na počítači a připomíná podepsání Deklarace nezávislosti v roce 1776 ornamentů monitoru počítače.

Jako připomenutí podpisu Spojených států amerických vyhlášení nezávislosti v roce 1776, v Severní Americe slaví státní svátek 4. července, ve kterém organizuje mnoho slavnostních aktivit k připomenutí tohoto milníku. V tomto dopise, základní principy byly vyhlášena, s právy a povinnostmi občanů a vládců, a Spojené státy získaly nezávislost na britské impérium tak dávat svah k jejich národu. K americkým lidem tato základní skutečnost je událost, která znamenala počátek své země, a proto je důležité, den, který se slaví ve velkém stylu. Připojit se k oslavě, to 4. července spořič obrazovky je velmi vhodný způsob, jak přidat slavnostní do počítače, který znak dýchat v tento den pro nějaké americké město. Původní dokument Deklarace nezávislosti ve Spojených státní Národního archivu. Některé akce pořádané u příležitosti jsou baseball, sportovní král v Severní Americe, některé hudební koncerty nebo různé automobilové závody, jako v případě NASCAR. Užijte si 4.července s naší úžasnou zdarma spořič obrazovky s Socha svobody a hodně světlé ohňostroj.. Stáhněte si spořič obrazovky 4.Července kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Spojené Státy Americké, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Spojené Státy Americké Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 6 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 4 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-07-04 13:07:00, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Spojené Státy Americké. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky 4.Července z Spojené Státy Americké ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
4

Hodnocení vychází na 14 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 6 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1395
STAŽENÍ
Staženo 1302 krát

Vojenské obrazovky. V této obrazovky můžete vidět vojáka americké armády, který kontroluje pole se zvýšenou opatrností. Tato 3D spořič obrazovky má americkou vojenskou chůzi v ulicích města.Armáda je organizace oprávněná jeho větší společnost použít smrtící sílu, obvykle zahrnovat použití zbraní, při obraně své země v boji proti skutečné nebo vnímané hrozby.

7
7 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1082
STAŽENÍ
Staženo 1591 krát

Vlastenecké spořič obrazovky ve Spojených státech, která je jednou ze zemí s nejvýraznějším pocitem vlastenectví ve světě. Symboly dovolené 4.července.Státní svátek ve Spojených státech amerických, s animovaným vlajkou a ohňostroj na obloze. Je to jejich Den nezávislosti, kdy podepsal, po občanské válce byly kolonie odděleny od angličtiny, která pak povede národ s vazbou dalších amerických teritoriích.