Americká vlajka hvězdy a pruhy

Spořiče obrazovky spojené státy americké : americká vlajka hvězdy a pruhy

Spořiče obrazovky americká vlajka hvězdy a pruhy

Animovaný spořič obrazovky americká vlajka hvězdy a pruhy

Spořič Obrazovky Americká vlajka Hvězdy a pruhy
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animované vlajka Spojených států. Americká vlajka se nazývá

Hvězdy a pruhy je přezdívka pro vlajku Spojených států amerických. Národní symbol má třináct vodorovných pruhů o stejné velikosti, sedm červené a šest bílých střídají. K dispozici je modrý obdélník v levém horním rohu padesát bílých pěticípých hvězd. Tyče na vlajce představují původní třináct kolonií, které se staly nezávislé z Velké Británie tvořit původu v zemi, a hvězdy, padesáti státech v současné době tvoří země. Vlajka Spojených států bylo změněno 26 krát.. Stáhněte si spořič obrazovky Americká vlajka Hvězdy a pruhy kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Spojené Státy Americké, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Spojené Státy Americké Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 24 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-09-14 10:09:10, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Spojené Státy Americké. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Americká vlajka Hvězdy a pruhy z Spojené Státy Americké ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 24 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 21 hlasů
Top číslo 662
STAŽENÍ
Staženo 3493 krát

V našem Gridiron Grudge Match NFC verzi můžete sledovat své oblíbené fotbalové týmy jít hlava k hlavě na obrazovce. Pokud se považujete za fanoušky, pak musíte, bez pochyb, mít toto. Vaše oblíbené NFC týmy hrát v tomto volném Gridiron Grudge Match spořič obrazovky. Zobrazovat i nějaké obrázky karikatur některých zařízení, například Filadelfie, New York, Green Bay, Washington, Minnesota a Dallas. Charakterizovány objeví po jménu svého týmu.

6
6 z 10 - 453 hlasů
Top číslo 403
STAŽENÍ
Staženo 6038 krát

Americká vlajka má třináct vodorovných pruhů, sedm červených a šest bílých alternativní. To také má modrý obdélník v levém horním rohu se padesát bílou pěticípou hvězdou. Sloupce představují Třináct kolonií první, kdo oddělené od Anglie a bílé hvězdy na padesáti států, které tvoří Spojené státy dnes. Spořič obrazovky z ikony amerického patriotismu: pod jejich vlajkou. Že všechny země mají u vás doma, v autě, nebo dát to oblečení, je skvělý symbol pro ně. Americká vlajka animovaná.