Americká vlajka hvězdy a pruhy

Spořiče obrazovky spojené státy americké : americká vlajka hvězdy a pruhy

Spořiče obrazovky americká vlajka hvězdy a pruhy

Animovaný spořič obrazovky americká vlajka hvězdy a pruhy

Spořič Obrazovky Americká vlajka Hvězdy a pruhy
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animované vlajka Spojených států. Americká vlajka se nazývá

Hvězdy a pruhy je přezdívka pro vlajku Spojených států amerických. Národní symbol má třináct vodorovných pruhů o stejné velikosti, sedm červené a šest bílých střídají. K dispozici je modrý obdélník v levém horním rohu padesát bílých pěticípých hvězd. Tyče na vlajce představují původní třináct kolonií, které se staly nezávislé z Velké Británie tvořit původu v zemi, a hvězdy, padesáti státech v současné době tvoří země. Vlajka Spojených států bylo změněno 26 krát.. Stáhněte si spořič obrazovky Americká vlajka Hvězdy a pruhy kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Spojené Státy Americké, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Spojené Státy Americké Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 21 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-09-14 10:09:10, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Spojené Státy Americké. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Americká vlajka Hvězdy a pruhy z Spojené Státy Americké ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 21 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 9 hlasů
Top číslo 1384
STAŽENÍ
Staženo 1362 krát

感觉像一个真正的定居,这个屏幕的远征!在这个三维动画,你可以看到一些冒险的探险家如何发现新的地方。要做到这一点,他们的独木舟桨层的河流和湖泊。远征的定居者领导人在弓的独木舟,这是前面,看着地平线。在他的身后,是他信任的男人和女性谁引导他们通过新的地方,发现的美洲土著印第安人的戏之一。与美国定居的屏幕保护程序,实时的冒险!

7
7 z 10 - 103 hlasů
Top číslo 736
STAŽENÍ
Staženo 2793 krát

S touto zdarma spořič obrazovky na počítači budete mít ohňostroj u sochy Svobody. Ohňostroje jsou použity na velkých slavnostech a státních svátcích. Ohromit své přátele s touto vysoce kvalitní spořič obrazovky.