Americká vlajka hvězdy a pruhy

Spořiče obrazovky spojené státy americké : americká vlajka hvězdy a pruhy

Spořiče obrazovky americká vlajka hvězdy a pruhy

Animovaný spořič obrazovky americká vlajka hvězdy a pruhy

Spořič Obrazovky Americká vlajka Hvězdy a pruhy
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animované vlajka Spojených států. Americká vlajka se nazývá

Hvězdy a pruhy je přezdívka pro vlajku Spojených států amerických. Národní symbol má třináct vodorovných pruhů o stejné velikosti, sedm červené a šest bílých střídají. K dispozici je modrý obdélník v levém horním rohu padesát bílých pěticípých hvězd. Tyče na vlajce představují původní třináct kolonií, které se staly nezávislé z Velké Británie tvořit původu v zemi, a hvězdy, padesáti státech v současné době tvoří země. Vlajka Spojených států bylo změněno 26 krát.. Stáhněte si spořič obrazovky Americká vlajka Hvězdy a pruhy kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Spojené Státy Americké, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Spojené Státy Americké Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 26 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-09-14 10:09:10, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Spojené Státy Americké. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Americká vlajka Hvězdy a pruhy z Spojené Státy Americké ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 26 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1082
STAŽENÍ
Staženo 2370 krát

Vlastenecké spořič obrazovky ve Spojených státech, která je jednou ze zemí s nejvýraznějším pocitem vlastenectví ve světě. Symboly dovolené 4.července.Státní svátek ve Spojených státech amerických, s animovaným vlajkou a ohňostroj na obloze. Je to jejich Den nezávislosti, kdy podepsal, po občanské válce byly kolonie odděleny od angličtiny, která pak povede národ s vazbou dalších amerických teritoriích.

8
8 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1287
STAŽENÍ
Staženo 1850 krát

Den Obětí Války obrazovky. Den Obětí Války jsou Spojené státy federální dovolená pozorovat každoročně na poslední pondělí v květnu. Roční Dekorace dny pro jednotlivé hřbitovy se konají v neděli v pozdním jaře nebo počátkem léta v některých venkovských oblastech na americkém jihu, zejména v horách. V případech týkajících se rodinného hřbitov, kde ti, kteří byli v poslední době zemřel vzdálených předků, stejně jako je pohřbena, může to trvat o charakteru rozšířené sloučení rodiny, na které někteří lidé cestovat stovky kilometrů.