Grunge vlajka usa

Spořiče obrazovky spojené státy americké : grunge vlajka usa

Spořiče obrazovky grunge vlajka usa

Animovaný spořič obrazovky grunge vlajka usa

Spořič Obrazovky Grunge Vlajka USA
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Vlastenecký spořič obrazovky na americkou vlajku, s stylu grunge, opotřebovaný. Starý US mávání pomalu chránit obrazovku počítače. Ať už jste vlastenecký Američan, nebo chcete-li tuto zemi a její mnoho turistických atrakcí, můžete sdílet spořič obrazovky na vašich sociálních sítích, bude zobrazovat ve vašem profilu.

V vlajka USA třináct pruhy, symbolizující původní kolonie, která se stala nezávislou na Velké Británii, a padesát hvězd, symbolizující států Evropské unie.. Stáhněte si spořič obrazovky Grunge Vlajka USA kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Spojené Státy Americké, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Spojené Státy Americké Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 61 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-09-26 08:09:51, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Spojené Státy Americké. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Grunge Vlajka USA z Spojené Státy Americké ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 98 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 61 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 46 hlasů
Top číslo 667
STAŽENÍ
Staženo 3489 krát

Z doby americké revoluce přijít živý připomenutí, že svoboda není nikdy zadarmo. Stáhněte si tento spořič obrazovky zdarma s americkou tapety jako pocta předkům Ameriky a svobody, pro které tak statečně bojoval.

3
3 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1245
STAŽENÍ
Staženo 2249 krát

Perfektní spořič obrazovky na oslavu 4. července! Díky této animaci, ve které uvidíte siluetu sochy Svobody mezi četnými ohňostrojů, můžete chránit obrazovku počítače a zároveň velmi vlastenecká slaví 4. července, Den nezávislosti. V pozadí můžete vidět hvězdy a pruhy, které tvoří pod vlajkou Spojených států amerických mávání mezi světlem a vedle textu zlata 4.července mít vzrušující zcela zdarma spořič obrazovky. Chcete-li dát počítač slavnostní dotek s touto dovolenou amerického národního nainstalovat tento spořič obrazovky na počítači a připomíná podepsání Deklarace nezávislosti v roce 1776 ornamentů monitoru počítače.