Ostrov Svobody

Spořiče obrazovky spojené státy americké : Ostrov Svobody

Spořiče obrazovky Ostrov Svobody

Animovaný spořič obrazovky Ostrov Svobody

Spořič Obrazovky Ostrov Svobody
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Srdce města New York pozdě v Ostrově Svobody, Ostrov Svobody, kde Socha Svobody. Tento malý ostrov se nachází jižně od Manhattanu a je od jižního cípu, Battery Parku. K dispozici je trajekt, který jede z New Yorku na ostrov, kde miliony návštěvníků každý rok navštívit slavnou sochu, která dává jméno na ostrov.

Ostrov Svobody je malý ostrov jižně od Manhattanu v New Yorku, ve Spojených státech, kde Socha Svobody, který dává jeho jméno na ostrov. Je to ostrov, kde miliony turistů každý rok přístupné trajektem z města vidět sochu zblízka. To má návštěvnické centrum a obchody a restaurace pro turisty.. Stáhněte si spořič obrazovky Ostrov Svobody kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Spojené Státy Americké, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Spojené Státy Americké Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 25 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 4 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-12-12 16:12:41, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Spojené Státy Americké. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Ostrov Svobody z Spojené Státy Americké ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
4

Hodnocení vychází na 42 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 25 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1133
STAŽENÍ
Staženo 1814 krát

Las Vegas je městem kasin v Nevadě, ve Spojených státech.Město, které roste a vyvíjí se v celé zemi, město, kde si můžete vychutnat a bavte se s výstavách, kasina, restaurace, večírky, gamblerství, atd.. To je slavný vítanou známkou do města, znamení Vítejte na Pohádkovou Las Vegas znamení na jihu Gazy, hlavní ulice, kde hlavní kasina ve městě.

8
8 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1287
STAŽENÍ
Staženo 1561 krát

Den Obětí Války obrazovky. Den Obětí Války jsou Spojené státy federální dovolená pozorovat každoročně na poslední pondělí v květnu. Roční Dekorace dny pro jednotlivé hřbitovy se konají v neděli v pozdním jaře nebo počátkem léta v některých venkovských oblastech na americkém jihu, zejména v horách. V případech týkajících se rodinného hřbitov, kde ti, kteří byli v poslední době zemřel vzdálených předků, stejně jako je pohřbena, může to trvat o charakteru rozšířené sloučení rodiny, na které někteří lidé cestovat stovky kilometrů.