Ostrov Svobody

Spořiče obrazovky spojené státy americké : Ostrov Svobody

Spořiče obrazovky Ostrov Svobody

Animovaný spořič obrazovky Ostrov Svobody

Spořič Obrazovky Ostrov Svobody
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Srdce města New York pozdě v Ostrově Svobody, Ostrov Svobody, kde Socha Svobody. Tento malý ostrov se nachází jižně od Manhattanu a je od jižního cípu, Battery Parku. K dispozici je trajekt, který jede z New Yorku na ostrov, kde miliony návštěvníků každý rok navštívit slavnou sochu, která dává jméno na ostrov.

Ostrov Svobody je malý ostrov jižně od Manhattanu v New Yorku, ve Spojených státech, kde Socha Svobody, který dává jeho jméno na ostrov. Je to ostrov, kde miliony turistů každý rok přístupné trajektem z města vidět sochu zblízka. To má návštěvnické centrum a obchody a restaurace pro turisty.. Stáhněte si spořič obrazovky Ostrov Svobody kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Spojené Státy Americké, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Spojené Státy Americké Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 26 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 4 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-12-12 16:12:41, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Spojené Státy Americké. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Ostrov Svobody z Spojené Státy Americké ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
4

Hodnocení vychází na 42 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 26 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1046
STAŽENÍ
Staženo 2638 krát

Kolekce animovaných obrazů ve státě Alabama, jižní stát ve Spojených státech amerických. Turistickou destinací známý pro své dobré klima, který se nachází v jižní části země. Kapitál jeměsto Montgomery. V této živé sbírka volných obrázků si můžete prohlédnout fotografie Mount Whitney, Capitol Alabamy, Huntsville City nebo Orange Beach. Nejznámější z tohoto stavu a nejnavštěvovanějších internetových stránek. Cíl pro výlet můžete začít svůj monitor.

8
8 z 10 - 9 hlasů
Top číslo 1384
STAŽENÍ
Staženo 2202 krát

感觉像一个真正的定居,这个屏幕的远征!在这个三维动画,你可以看到一些冒险的探险家如何发现新的地方。要做到这一点,他们的独木舟桨层的河流和湖泊。远征的定居者领导人在弓的独木舟,这是前面,看着地平线。在他的身后,是他信任的男人和女性谁引导他们通过新的地方,发现的美洲土著印第安人的戏之一。与美国定居的屏幕保护程序,实时的冒险!