Prezidenti tanec

Spořiče obrazovky spojené státy americké : prezidenti tanec

Spořiče obrazovky prezidenti tanec

Animovaný spořič obrazovky prezidenti tanec

Spořič Obrazovky prezidenti tanec
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Kdo jsou ti tak funky prezidenti? Pro ně, které jsou zastoupeny v Mount Rushmore National Memorial, George Washington, Thomas Jefferson, Theodore Roosevelt a Abrahama Lincolna. Tyto čtyři prezidenti vypadat tančí ve stejném pořadí, v jakém se objevují na Mount Rushmore, ale s pozadím mávání americkou vlajkou představující svobodu. Američtí prezidenti tančit jakýsi kankán najednou. Jistě velmi vlastenecká spořič obrazovky pro většinu nostalgický bývalých prezidentů, které poznamenaly americké historii.

Tento spořič obrazovky je inspirován Mount Rushmore, národní památka, socha vytesaná do žulové hory se nachází v Jižní Dakotě. Prezidenti reprezentující 150 roků historii Spojených států. Každá hlava je asi 18 metrů vysoká, jsou opravdu impozantní a práce je vynikající. Mount Rushmore se objevil v mnoha filmech, nejznámější může být, Superman II, Mars útoku nebo Quest, Tajný deník.. Stáhněte si spořič obrazovky prezidenti tanec kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Spojené Státy Americké, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Spojené Státy Americké Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 20 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-05-19 15:05:05, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Spojené Státy Americké. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky prezidenti tanec z Spojené Státy Americké ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 20 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 453 hlasů
Top číslo 403
STAŽENÍ
Staženo 6031 krát

Americká vlajka má třináct vodorovných pruhů, sedm červených a šest bílých alternativní. To také má modrý obdélník v levém horním rohu se padesát bílou pěticípou hvězdou. Sloupce představují Třináct kolonií první, kdo oddělené od Anglie a bílé hvězdy na padesáti států, které tvoří Spojené státy dnes. Spořič obrazovky z ikony amerického patriotismu: pod jejich vlajkou. Že všechny země mají u vás doma, v autě, nebo dát to oblečení, je skvělý symbol pro ně. Americká vlajka animovaná.

9
9 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1395
STAŽENÍ
Staženo 1666 krát

Vojenské obrazovky. V této obrazovky můžete vidět vojáka americké armády, který kontroluje pole se zvýšenou opatrností. Tato 3D spořič obrazovky má americkou vojenskou chůzi v ulicích města.Armáda je organizace oprávněná jeho větší společnost použít smrtící sílu, obvykle zahrnovat použití zbraní, při obraně své země v boji proti skutečné nebo vnímané hrozby.