定居

Spořiče obrazovky spojené státy americké : 定居

Spořiče obrazovky 定居

Animovaný spořič obrazovky 定居

Spořič Obrazovky 定居
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

感觉像一个真正的定居,这个屏幕的远征!在这个三维动画,你可以看到一些冒险的探险家如何发现新的地方。要做到这一点,他们的独木舟桨层的河流和湖泊。远征的定居者领导人在弓的独木舟,这是前面,看着地平线。在他的身后,是他信任的男人和女性谁引导他们通过新的地方,发现的美洲土著印第安人的戏之一。与美国定居的屏幕保护程序,实时的冒险!

美国的第一个定居者着手调查目前美国的大片领土被占领,但其分布在目前的不喜欢。当伟大的祖国成立后,新的地区被发现的探险。一个非常著名的探险队是刘易斯和克拉克探险队在1804年和1806年之间,由威廉·克拉克和梅里韦瑟·刘易斯,从陆路前往北美洲北部,到达太平洋,然后返回他们的研究结果显示。第一母语的美国人是那些原先占领的领土,土著民族,从事捕鱼,狩猎或耕作。他们是那些谁知道土地完美,其中许多人担任导游的第一次远征。人的冒险精神指导定居者发现新的领土,并找出是什么样的超越地平线。由于这个愿望,以满足新的土地,发现所有美国领土的大探险持续了很长一段时间,由于资源有限的殖民时代。. Stáhněte si spořič obrazovky 定居 kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Spojené Státy Americké, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Spojené Státy Americké Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 31 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-08-07 09:08:07, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Spojené Státy Americké. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky 定居 z Spojené Státy Americké ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 63 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 31 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 453 hlasů
Top číslo 403
STAŽENÍ
Staženo 6552 krát

Americká vlajka má třináct vodorovných pruhů, sedm červených a šest bílých alternativní. To také má modrý obdélník v levém horním rohu se padesát bílou pěticípou hvězdou. Sloupce představují Třináct kolonií první, kdo oddělené od Anglie a bílé hvězdy na padesáti států, které tvoří Spojené státy dnes. Spořič obrazovky z ikony amerického patriotismu: pod jejich vlajkou. Že všechny země mají u vás doma, v autě, nebo dát to oblečení, je skvělý symbol pro ně. Americká vlajka animovaná.

6
6 z 10 - 210 hlasů
Top číslo 582
STAŽENÍ
Staženo 4040 krát

Červená, bílá, modrá ... A 3D taky!Hloubka, světlo a stín, aby tyto zábavné čtvrtého obrazů července ožijí na obrazovce s touto zdarma spořič obrazovky Den nezávislosti. Ukažte vlastenectví instalaci a ukazuje tyto živé obrazy. Scény USA vlastní den slaví své narozeniny, narození v zemi. Sláva a vlastenectví jsou nejpatrnější v nejdůležitější státní svátek kalendáře. Pokud se vám líbí tento download USA je povinné.