Us marine corps

Spořiče obrazovky spojené státy americké : us marine corps

Spořiče obrazovky us marine corps

Animovaný spořič obrazovky us marine corps

Spořič Obrazovky US Marine Corps
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Námořní pěchoty Spojených států je armáda divize v této zemi, která se zaměřuje na operace, které probíhají v hlubokých vodách moře. Symbol orla na země světa a kotvou jsou symbolem tohoto odvětví amerických ozbrojených sil. V pozadí je vidět strávit písmena USMC, což je oficiální zkratka této vojenské oddělení. Vlajka Spojených států letí hladce jako pozadí pro tuto vlastenecké scény.

Severoamerické Marines sbor má více než 200.000 vojenských zaměstnanců, kteří jsou v aktivní službě a je číslo, které je pomalu rostoucí. Nicméně, to je jeden z menších poboček americké armády. Jsou to vojáci se specializují na námořní operace, a obvykle obsazovat válečné lodě nebo ponorky americké armády. Mariňáci musí být připraven na jakékoli nebezpečné situace, a musí mít i znalosti pozemních operací, neboť mnohdy jejich funkce jsou obojživelné (působící dovnitř a ven z vody). Členové tohoto orgánu obrany jsou vysoce ceněné v jejich zemi, protože jsou považovány za velké hrdiny a vlastence bojují za svou zemi.. Stáhněte si spořič obrazovky US Marine Corps kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Spojené Státy Americké, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Spojené Státy Americké Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 10 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-02-02 12:02:40, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Spojené Státy Americké. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky US Marine Corps z Spojené Státy Americké ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 77 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 10 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 232 hlasů
Top číslo 527
STAŽENÍ
Staženo 4136 krát

Kolekce obrazů Spojených států amerických vlajky.Americká vlajka na různých podporuje: Vlajky, poštovní schránky, náhrdelníky za psa, malované stěny, zadní pár motorkářů, atd. Volný Spořič obrazovky z hlavních ikon amerického patriotismu. Hvězda-Posázený Plakát.

5
5 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1752
STAŽENÍ
Staženo 654 krát

Kdo jsou ti tak funky prezidenti? Pro ně, které jsou zastoupeny v Mount Rushmore National Memorial, George Washington, Thomas Jefferson, Theodore Roosevelt a Abrahama Lincolna. Tyto čtyři prezidenti vypadat tančí ve stejném pořadí, v jakém se objevují na Mount Rushmore, ale s pozadím mávání americkou vlajkou představující svobodu. Američtí prezidenti tančit jakýsi kankán najednou. Jistě velmi vlastenecká spořič obrazovky pro většinu nostalgický bývalých prezidentů, které poznamenaly americké historii.