Vlajka amerického hvězdičky

Spořiče obrazovky spojené státy americké : vlajka amerického hvězdičky

Spořiče obrazovky vlajka amerického hvězdičky

Animovaný spořič obrazovky vlajka amerického hvězdičky

Spořič Obrazovky Vlajka amerického hvězdičky
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Vlajka Spojených států se skládá z barů v červené a bílé barvy a některé modré s bílými hvězdami. V této spořič obrazovky máme animaci, která se pohybuje bary a hvězdy pokročit v souladu s animací velmi vlastenecký. Podíváte-li se pozorně na pozadí můžete vidět vlajka USA mává pomalu. Vlajka USA se vyznačuje hvězdami a pruhy, a tyto důvody jsou symboly amerického vlastenectví. To je zdarma a jednoduchý způsob, jak ukázat své vlastenectví pro americkou vlajku!

Americké vlajky hvězdy spořič obrazovky. Cítit vlastenecký duch na vašem počítači, který má spořič obrazovky na vlajku své země na pozadí, zatímco hvězdy vlajky létání na obrazovce jako symbol svobody zastoupené vlajky Spojených států. Nemůžete to minout ve vaší kolekce spořičů obrazovky americkým hvězdám národní vlajku.. Stáhněte si spořič obrazovky Vlajka amerického hvězdičky kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Spojené Státy Americké, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Spojené Státy Americké Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 90 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-07 09:05:03, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Spojené Státy Americké. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Vlajka amerického hvězdičky z Spojené Státy Americké ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 1218 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 90 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 905
STAŽENÍ
Staženo 3941 krát

Námořní pěchota obrazovky. Mořský je členem síly, která se specializuje na expedičních operací, i když nejsou tak dobré jako americké Armády Rangerem, jako obojživelného útoku a okupace. Mariňáci mají tradičně silné vazby na země námořnictva. Pokud se vám líbí mariňákům, stáhnout zdarma tento spořič obrazovky.

6
6 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1133
STAŽENÍ
Staženo 2144 krát

Las Vegas je městem kasin v Nevadě, ve Spojených státech.Město, které roste a vyvíjí se v celé zemi, město, kde si můžete vychutnat a bavte se s výstavách, kasina, restaurace, večírky, gamblerství, atd.. To je slavný vítanou známkou do města, znamení Vítejte na Pohádkovou Las Vegas znamení na jihu Gazy, hlavní ulice, kde hlavní kasina ve městě.