Dali

Spořiče obrazovky umění : Dali

Spořiče obrazovky Dali

Animovaný spořič obrazovky Dali

Spořič Obrazovky Dali
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této kolekci snímků si můžete prohlédnout některé z nejcharakterističtějších děl umělce Salvadora Dal ?, je španělský malíř, sochař a spisovatel, který byl maximálně reprezentovat surrealismu. Mezi práce uvedené jsou Persistence paměti, Pokušení svatého Antonína a Gala a tygři. Zdá se také, jeden z nejoblíbenějších fotografií Dal? v černé a bílé.

Pokud se podíváte na některé z jeho obrazů, práce Dal? je charakterizována množstvím detailů, které byly ve všech jeho obrazů nebo soch. Navíc, často zahrnuje mnoho symbolů a opakující se prvky v několika dílech. Ve svých obrazech, Salvador Dal? ukazuje některé nemožné tvary, neskutečné kompozice a podivné poměry, které tvoří jeho jedinečný a velmi rozpoznatelný umění. Má velmi nápaditý styl, který je založen na kontrastu mezi skutečným a imaginárním, fantazie. Kromě toho, umělec Dal? byl velmi okázalý a výstřední člověk, a všude, kam se vždy vystupoval z davu. Jeden z jeho nejslavnějších výroků bylo? Jediný rozdíl mezi surrealisty a mě je, že jsem surrealista.?. Stáhněte si spořič obrazovky Dali kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Umění, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Umění Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 16 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-12-15 10:12:05, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Umění. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Dali z Umění ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 77 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 16 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1442
STAŽENÍ
Staženo 1478 krát

Fantastické spořič obrazovky polibek Klimt, protože pokud máte rádi umění rakouského malíře Gustav Klimt, pak se budete milovat tento spořič obrazovky zcela zdarma a jeho nejvíce reprezentativních prací, nazvaný Polibek (jehož název v němčině je Der Kuss)malba olejovými barvami a zlatem list na 180 x 180cm plátno. Polibek od Klimta byl proveden v letech 1907 a 1908, a je to obraz, který následuje symbolika pokyny, s charakteristickými mozaiky velmi časté na stylu umělce, a některé osobní doteky zlatých tónech zlaté fólie používané Klimt ve zlatém věku, kdy se stal nejúspěšnějším. Tento slavný obraz, kde můžete vidět muže líbání ženu na tvář, cestoval po celém světě a je v současné době vystaven v Österreichische Galerie Belvedere z Vídně.

6
6 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1234
STAŽENÍ
Staženo 1672 krát

Pokud se vám líbí kubismus, s tímto Picasso spořič obrazovky, budete mít malou sbírku s fotkou umělce a jeho nejslavnějších obrazů, jako Guernica, Avignonské slečny nebo slepé kytarista. Pablo Ruiz Picasso byl malíř a sochař se narodil ve městě Málaga, Španělsko, on vytvořil s Georges Braque a Juan Gris kubistické hnutí, který se rozbil na tradiční malby.