Dali

Spořiče obrazovky umění : Dali

Spořiče obrazovky Dali

Animovaný spořič obrazovky Dali

Spořič Obrazovky Dali
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této kolekci snímků si můžete prohlédnout některé z nejcharakterističtějších děl umělce Salvadora Dal ?, je španělský malíř, sochař a spisovatel, který byl maximálně reprezentovat surrealismu. Mezi práce uvedené jsou Persistence paměti, Pokušení svatého Antonína a Gala a tygři. Zdá se také, jeden z nejoblíbenějších fotografií Dal? v černé a bílé.

Pokud se podíváte na některé z jeho obrazů, práce Dal? je charakterizována množstvím detailů, které byly ve všech jeho obrazů nebo soch. Navíc, často zahrnuje mnoho symbolů a opakující se prvky v několika dílech. Ve svých obrazech, Salvador Dal? ukazuje některé nemožné tvary, neskutečné kompozice a podivné poměry, které tvoří jeho jedinečný a velmi rozpoznatelný umění. Má velmi nápaditý styl, který je založen na kontrastu mezi skutečným a imaginárním, fantazie. Kromě toho, umělec Dal? byl velmi okázalý a výstřední člověk, a všude, kam se vždy vystupoval z davu. Jeden z jeho nejslavnějších výroků bylo? Jediný rozdíl mezi surrealisty a mě je, že jsem surrealista.?. Stáhněte si spořič obrazovky Dali kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Umění, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Umění Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 14 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-12-15 10:12:05, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Umění. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Dali z Umění ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 77 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 14 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 972
STAŽENÍ
Staženo 1623 krát

Elegantní spořič obrazovky z Fernando Botero plastik, známý kolumbijský malíř a sochař, který dokázal být barva reference po celém světě. Jak můžete vidět v spořič obrazovky, se Botero sochy mají velmi rozeznatelný styl, s velmi kulatými a objemný tvarů, z nichž všechny jednobarevné.

4
4 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1771
STAŽENÍ
Staženo 696 krát

Tento spořič obrazovky má motiv klíčovými konkrétněji plastové umění. Zde se objevují charakteristické některých uměleckých disciplín, jako je malování, prvků a palety barev doprovázený dvěma kartáči je. Tyto nástroje se používají například s akrylovou nebo tempera barvy. Sbírka pastelky, který by mohl být také pastely a slouží k vytvoření úžasné ilustrace a kresby také objeví.