Dali

Spořiče obrazovky umění : Dali

Spořiče obrazovky Dali

Animovaný spořič obrazovky Dali

Spořič Obrazovky Dali
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této kolekci snímků si můžete prohlédnout některé z nejcharakterističtějších děl umělce Salvadora Dal ?, je španělský malíř, sochař a spisovatel, který byl maximálně reprezentovat surrealismu. Mezi práce uvedené jsou Persistence paměti, Pokušení svatého Antonína a Gala a tygři. Zdá se také, jeden z nejoblíbenějších fotografií Dal? v černé a bílé.

Pokud se podíváte na některé z jeho obrazů, práce Dal? je charakterizována množstvím detailů, které byly ve všech jeho obrazů nebo soch. Navíc, často zahrnuje mnoho symbolů a opakující se prvky v několika dílech. Ve svých obrazech, Salvador Dal? ukazuje některé nemožné tvary, neskutečné kompozice a podivné poměry, které tvoří jeho jedinečný a velmi rozpoznatelný umění. Má velmi nápaditý styl, který je založen na kontrastu mezi skutečným a imaginárním, fantazie. Kromě toho, umělec Dal? byl velmi okázalý a výstřední člověk, a všude, kam se vždy vystupoval z davu. Jeden z jeho nejslavnějších výroků bylo? Jediný rozdíl mezi surrealisty a mě je, že jsem surrealista.?. Stáhněte si spořič obrazovky Dali kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Umění, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Umění Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 15 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-12-15 10:12:05, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Umění. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Dali z Umění ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 77 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 15 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1456
STAŽENÍ
Staženo 1403 krát

Krásná spořič obrazovky srdce s křídly, předloha Romero Britto, brazilský malíř a sochař. Toto srdce je socha Britto názvem jít na sever, a je velmi osobní styl, který charakterizuje umělce, s jeho jasnými barvami a tisků. Britto současné době žije v Miami, a město může vidět mnoho soch a četné galerie Britto.

7
7 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1159
STAŽENÍ
Staženo 1671 krát

Pokud jste vášnivý o práci Gustav Klimt, máte štěstí. V tento spořič obrazovky, budete mít malou sbírku děl Klimt, rakouský malíř symbolismu jako ty známé jako Kiss, Strom života, naděje II, matka a syn, nebo dívka. Gustav Klimt žil v letech 1862 a 1918, a jeho zlaté období bylo velmi úspěšné, pojmenovaný pro začlenění zlatou fólii na barvy.