David od Michelangela

Spořiče obrazovky umění : David od Michelangela

Spořiče obrazovky David od Michelangela

Animovaný spořič obrazovky David od Michelangela

Spořič Obrazovky David od Michelangela
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Sousoší, které zde vidíte, je populární David od Michelangela, italský renesanční umělec, který svůj život zasvětil různých oblastech uměleckého projevu, jako je sochařství, architektury a malířství. Díky touto zdarma spořič obrazovky můžete vidět, definované tvary Davida neuvěřitelně dosaženo. Michelangela plastiky, jako ten, který si můžete prohlédnout zde, všichni mají takové detaily, které na povrchu kůže na Davida, můžete si dokonce vnímat, na některých místech úlevu žilách, které vytvářejí iluzi tepen pod kůži s neuvěřitelný realismus. Věděli jste, že pravé jméno tohoto umělce byl Michelangela Buonarroti? Narodil se ve Florencii v roce 1475, a zůstane naživu po celou dobu jeho prací, a nyní v počítači také.

Spořič obrazovky italského renesančního umění Davida Michelangela Buonarroti je, také známý jako Michelangela. Socha Davida je vyroben z jednoho kusu bílého mramoru, váží asi 5 tun a dosahuje výšky 5,17 m, což z něj dělá velmi působivé sochy. Toto dílo světového sochařství bylo provedeno v letech 1501 a 1504, a to bylo Opera del Duomo katedrály Santa Maria del Fiore, který přidělil práci sochaře v italské Florencii, kde se narodil umělec. Dnes může kdokoli, kdo chce vidět tuto sochu navštívit, pokud chce, protože je vystaven v Galleria dell'Accademia ve Florencii (Galleria dell'Academia). Existuje mnoho detailů, které zdůrazňují tuto sochu, mnozí obdivovatelé práce Michelangela zdůraznit sochařskou detail pravé ruky Davidovy s téměř dokonalými tvary, a také to, jak pracují načte svou váhu na pravou nohu, dávat velkou sílu celkové složení a naplnění života, co bylo kdysi hrubý kus mramoru. Michelangela dělal četné skici a anatomické studie před vyřezávání jeden z jeho nejvíce populárních prací, a vše, co studují a učení se vyplatilo v téměř dokonalé práce.. Stáhněte si spořič obrazovky David od Michelangela kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Umění, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Umění Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 25 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-06-12 17:06:11, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Umění. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky David od Michelangela z Umění ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 14 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 25 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1442
STAŽENÍ
Staženo 1401 krát

Fantastické spořič obrazovky polibek Klimt, protože pokud máte rádi umění rakouského malíře Gustav Klimt, pak se budete milovat tento spořič obrazovky zcela zdarma a jeho nejvíce reprezentativních prací, nazvaný Polibek (jehož název v němčině je Der Kuss)malba olejovými barvami a zlatem list na 180 x 180cm plátno. Polibek od Klimta byl proveden v letech 1907 a 1908, a je to obraz, který následuje symbolika pokyny, s charakteristickými mozaiky velmi časté na stylu umělce, a některé osobní doteky zlatých tónech zlaté fólie používané Klimt ve zlatém věku, kdy se stal nejúspěšnějším. Tento slavný obraz, kde můžete vidět muže líbání ženu na tvář, cestoval po celém světě a je v současné době vystaven v Österreichische Galerie Belvedere z Vídně.

6
6 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1456
STAŽENÍ
Staženo 1403 krát

Krásná spořič obrazovky srdce s křídly, předloha Romero Britto, brazilský malíř a sochař. Toto srdce je socha Britto názvem jít na sever, a je velmi osobní styl, který charakterizuje umělce, s jeho jasnými barvami a tisků. Britto současné době žije v Miami, a město může vidět mnoho soch a četné galerie Britto.