David od Michelangela

Spořiče obrazovky umění : David od Michelangela

Spořiče obrazovky David od Michelangela

Animovaný spořič obrazovky David od Michelangela

Spořič Obrazovky David od Michelangela
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Sousoší, které zde vidíte, je populární David od Michelangela, italský renesanční umělec, který svůj život zasvětil různých oblastech uměleckého projevu, jako je sochařství, architektury a malířství. Díky touto zdarma spořič obrazovky můžete vidět, definované tvary Davida neuvěřitelně dosaženo. Michelangela plastiky, jako ten, který si můžete prohlédnout zde, všichni mají takové detaily, které na povrchu kůže na Davida, můžete si dokonce vnímat, na některých místech úlevu žilách, které vytvářejí iluzi tepen pod kůži s neuvěřitelný realismus. Věděli jste, že pravé jméno tohoto umělce byl Michelangela Buonarroti? Narodil se ve Florencii v roce 1475, a zůstane naživu po celou dobu jeho prací, a nyní v počítači také.

Spořič obrazovky italského renesančního umění Davida Michelangela Buonarroti je, také známý jako Michelangela. Socha Davida je vyroben z jednoho kusu bílého mramoru, váží asi 5 tun a dosahuje výšky 5,17 m, což z něj dělá velmi působivé sochy. Toto dílo světového sochařství bylo provedeno v letech 1501 a 1504, a to bylo Opera del Duomo katedrály Santa Maria del Fiore, který přidělil práci sochaře v italské Florencii, kde se narodil umělec. Dnes může kdokoli, kdo chce vidět tuto sochu navštívit, pokud chce, protože je vystaven v Galleria dell'Accademia ve Florencii (Galleria dell'Academia). Existuje mnoho detailů, které zdůrazňují tuto sochu, mnozí obdivovatelé práce Michelangela zdůraznit sochařskou detail pravé ruky Davidovy s téměř dokonalými tvary, a také to, jak pracují načte svou váhu na pravou nohu, dávat velkou sílu celkové složení a naplnění života, co bylo kdysi hrubý kus mramoru. Michelangela dělal četné skici a anatomické studie před vyřezávání jeden z jeho nejvíce populárních prací, a vše, co studují a učení se vyplatilo v téměř dokonalé práce.. Stáhněte si spořič obrazovky David od Michelangela kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Umění, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Umění Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 27 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-06-12 17:06:11, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Umění. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky David od Michelangela z Umění ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 14 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 27 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 972
STAŽENÍ
Staženo 1873 krát

Elegantní spořič obrazovky z Fernando Botero plastik, známý kolumbijský malíř a sochař, který dokázal být barva reference po celém světě. Jak můžete vidět v spořič obrazovky, se Botero sochy mají velmi rozeznatelný styl, s velmi kulatými a objemný tvarů, z nichž všechny jednobarevné.

6
6 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1432
STAŽENÍ
Staženo 1440 krát

S tímto spořič obrazovky, budete moci vyplnit svůj počítač s uměním Gaudí, nejlepší architektonické práce Antoni Gaudí, zástupce architekta moderny Katalánska. Si můžete prohlédnout několik fotografií z nejvíce reprezentativních děl jako drak v okolí parku Guell, katedrála Svaté rodiny nebo působivé komínů La Pedrera, nebo La Casa Mila v Barceloně.