Fallingwater

Spořiče obrazovky umění : Fallingwater

Spořiče obrazovky Fallingwater

Animovaný spořič obrazovky Fallingwater

Spořič Obrazovky Fallingwater
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento dům je dobře známý architekt Frank Lloyd Wright architektonické dílo, a je Kaufmann Residence je majitelem obchodního domu v Pittsburgu rodině. Je umístěn v Fayette County, Pennsylvania (USA), a je považován za mistrovské dílo architekta. Zde můžete vidět, jak voda v řekách Bear Run tvoří kaskády spadá do této budovy muzea je národní kulturní památkou ve Spojených státech.

Architekt Frank Lloyd Wright je považován za největší architekt dvacátého století v Americe. Rezidence Kaufmann je považován za jeho mistrovské dílo, což je organický styl budovy, která má integrovat soubor, který sídlí v přírodním prostředí. V tomto případě, tento dům je postaven v místě zvaném Mill Run, ve městě Stewart. Hlavním rysem je kaskáda řeky Bear Run teče pod budovou a dává přirozený a velmi organický vzhled. Je to velmi relaxační krajina instalovat jako ochránce obrazovky vašeho počítače.. Stáhněte si spořič obrazovky Fallingwater kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Umění, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Umění Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 101 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-01-26 09:01:18, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Umění. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Fallingwater z Umění ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 101 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1159
STAŽENÍ
Staženo 1453 krát

Pokud jste vášnivý o práci Gustav Klimt, máte štěstí. V tento spořič obrazovky, budete mít malou sbírku děl Klimt, rakouský malíř symbolismu jako ty známé jako Kiss, Strom života, naděje II, matka a syn, nebo dívka. Gustav Klimt žil v letech 1862 a 1918, a jeho zlaté období bylo velmi úspěšné, pojmenovaný pro začlenění zlatou fólii na barvy.

6
6 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1432
STAŽENÍ
Staženo 1063 krát

S tímto spořič obrazovky, budete moci vyplnit svůj počítač s uměním Gaudí, nejlepší architektonické práce Antoni Gaudí, zástupce architekta moderny Katalánska. Si můžete prohlédnout několik fotografií z nejvíce reprezentativních děl jako drak v okolí parku Guell, katedrála Svaté rodiny nebo působivé komínů La Pedrera, nebo La Casa Mila v Barceloně.