Fallingwater

Spořiče obrazovky umění : Fallingwater

Spořiče obrazovky Fallingwater

Animovaný spořič obrazovky Fallingwater

Spořič Obrazovky Fallingwater
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento dům je dobře známý architekt Frank Lloyd Wright architektonické dílo, a je Kaufmann Residence je majitelem obchodního domu v Pittsburgu rodině. Je umístěn v Fayette County, Pennsylvania (USA), a je považován za mistrovské dílo architekta. Zde můžete vidět, jak voda v řekách Bear Run tvoří kaskády spadá do této budovy muzea je národní kulturní památkou ve Spojených státech.

Architekt Frank Lloyd Wright je považován za největší architekt dvacátého století v Americe. Rezidence Kaufmann je považován za jeho mistrovské dílo, což je organický styl budovy, která má integrovat soubor, který sídlí v přírodním prostředí. V tomto případě, tento dům je postaven v místě zvaném Mill Run, ve městě Stewart. Hlavním rysem je kaskáda řeky Bear Run teče pod budovou a dává přirozený a velmi organický vzhled. Je to velmi relaxační krajina instalovat jako ochránce obrazovky vašeho počítače.. Stáhněte si spořič obrazovky Fallingwater kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Umění, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Umění Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 152 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-01-26 09:01:18, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Umění. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Fallingwater z Umění ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 56 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 152 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 972
STAŽENÍ
Staženo 1777 krát

Elegantní spořič obrazovky z Fernando Botero plastik, známý kolumbijský malíř a sochař, který dokázal být barva reference po celém světě. Jak můžete vidět v spořič obrazovky, se Botero sochy mají velmi rozeznatelný styl, s velmi kulatými a objemný tvarů, z nichž všechny jednobarevné.

8
8 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1674
STAŽENÍ
Staženo 1323 krát

Tento obrázek je slavný obraz s názvem Výkřik. To bylo malováno v roce 1893 norský umělec Edvard Munch, velká ikona expresionismu. Tento obraz je malován olejovými, tempera a pastelových obrazů na kartonu. Akce původní tabulky jsou 91 cm vysoké a 74 cm široké. Dnes můžete navštívit Národní galerie Oslu, Norsko. Existují dva další verze, patřící do individuální a jiný u Munchovo muzeum v Oslu.