Frank Gehry

Spořiče obrazovky umění : Frank Gehry

Spořiče obrazovky Frank Gehry

Animovaný spořič obrazovky Frank Gehry

Spořič Obrazovky Frank Gehry
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Díky fotografiemi tímto spořič obrazovky uvidíte ty nejlepší díla Franka Gehryho, kreativní architekt avantgardy, která je uznávána po celém světě, několik budov s designy charakteru a fluidních tvarů a inovativní. Frank Owen Gehry má kanadský původ, a mezi prací, které můžete vidět v tomto screensaver jsou Guggenheimovo muzeum v Bilbau (Španělsko), Tančící dům v Praze (Česká republika), Lou Ruvo Brain ústavu v Las Vegas (Nevada), nebo Vinařství-Hotel Marqués de Riscal, v provincii Álava (Španělsko).

Architektonické dílo Franka Gehryho je známá po celém světě a získal mnoho ocenění za jeho přínos do světa designu architektury. Přestože se narodil v kanadském Torontu, později se stal americkým občanem. V Gehry domy mají zakřivení určené pro uniknout tradiční pojetí budovy jako náměstí hranolu. Mezi materiály, které umělec rád používá, můžete vidět mnoho z kovu a barevné plechy přijmout klikatý struktury, nebo je sama struktura hmoty. Sklo a křišťál jsou také základní materiály v jejich složení. Některé z reprezentativních děl Franka Gehryho, které nejsou uvedeny v této screensaver jsou Walt Disney Concert Hall v Los Angeles (USA), Zlatá rybka v přístavu v Barceloně (Španělsko), Gehry Tower v Hannoveru (Německo), Jay Pritzker Pavilion v Chicagu (Spojené státy) nebo Weisman Art Museum v Minneapolis (USA). Kromě architekt Frank Owen Gehry je jasným příkladem toho, že architektura je umění.. Stáhněte si spořič obrazovky Frank Gehry kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Umění, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Umění Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 15 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-07-05 12:07:16, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Umění. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Frank Gehry z Umění ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 147 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 15 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1674
STAŽENÍ
Staženo 1458 krát

Tento obrázek je slavný obraz s názvem Výkřik. To bylo malováno v roce 1893 norský umělec Edvard Munch, velká ikona expresionismu. Tento obraz je malován olejovými, tempera a pastelových obrazů na kartonu. Akce původní tabulky jsou 91 cm vysoké a 74 cm široké. Dnes můžete navštívit Národní galerie Oslu, Norsko. Existují dva další verze, patřící do individuální a jiný u Munchovo muzeum v Oslu.

7
7 z 10 - 16 hlasů
Top číslo 822
STAŽENÍ
Staženo 2619 krát

Líbí se vám software Romero Britto umění? Nyní si můžete vychutnat některé z jeho děl s naší bezplatné Romero obrazovky Britto, brazilský umělec kombinuje různé styly, jako je pop-artu, graffiti, a jasnými vlivy kubismu. V současné době, Britto žije v Miami, v americkém stavu Floridy. Tam, můžete najít mnoho sochařské výzdoby města umělce.