Frank Gehry

Spořiče obrazovky umění : Frank Gehry

Spořiče obrazovky Frank Gehry

Animovaný spořič obrazovky Frank Gehry

Spořič Obrazovky Frank Gehry
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Díky fotografiemi tímto spořič obrazovky uvidíte ty nejlepší díla Franka Gehryho, kreativní architekt avantgardy, která je uznávána po celém světě, několik budov s designy charakteru a fluidních tvarů a inovativní. Frank Owen Gehry má kanadský původ, a mezi prací, které můžete vidět v tomto screensaver jsou Guggenheimovo muzeum v Bilbau (Španělsko), Tančící dům v Praze (Česká republika), Lou Ruvo Brain ústavu v Las Vegas (Nevada), nebo Vinařství-Hotel Marqués de Riscal, v provincii Álava (Španělsko).

Architektonické dílo Franka Gehryho je známá po celém světě a získal mnoho ocenění za jeho přínos do světa designu architektury. Přestože se narodil v kanadském Torontu, později se stal americkým občanem. V Gehry domy mají zakřivení určené pro uniknout tradiční pojetí budovy jako náměstí hranolu. Mezi materiály, které umělec rád používá, můžete vidět mnoho z kovu a barevné plechy přijmout klikatý struktury, nebo je sama struktura hmoty. Sklo a křišťál jsou také základní materiály v jejich složení. Některé z reprezentativních děl Franka Gehryho, které nejsou uvedeny v této screensaver jsou Walt Disney Concert Hall v Los Angeles (USA), Zlatá rybka v přístavu v Barceloně (Španělsko), Gehry Tower v Hannoveru (Německo), Jay Pritzker Pavilion v Chicagu (Spojené státy) nebo Weisman Art Museum v Minneapolis (USA). Kromě architekt Frank Owen Gehry je jasným příkladem toho, že architektura je umění.. Stáhněte si spořič obrazovky Frank Gehry kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Umění, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Umění Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 10 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-07-05 12:07:16, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Umění. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Frank Gehry z Umění ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 140 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 10 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1432
STAŽENÍ
Staženo 1147 krát

S tímto spořič obrazovky, budete moci vyplnit svůj počítač s uměním Gaudí, nejlepší architektonické práce Antoni Gaudí, zástupce architekta moderny Katalánska. Si můžete prohlédnout několik fotografií z nejvíce reprezentativních děl jako drak v okolí parku Guell, katedrála Svaté rodiny nebo působivé komínů La Pedrera, nebo La Casa Mila v Barceloně.

7
7 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1313
STAŽENÍ
Staženo 1465 krát

Sousoší, které zde vidíte, je populární David od Michelangela, italský renesanční umělec, který svůj život zasvětil různých oblastech uměleckého projevu, jako je sochařství, architektury a malířství. Díky touto zdarma spořič obrazovky můžete vidět, definované tvary Davida neuvěřitelně dosaženo. Michelangela plastiky, jako ten, který si můžete prohlédnout zde, všichni mají takové detaily, které na povrchu kůže na Davida, můžete si dokonce vnímat, na některých místech úlevu žilách, které vytvářejí iluzi tepen pod kůži s neuvěřitelný realismus. Věděli jste, že pravé jméno tohoto umělce byl Michelangela Buonarroti? Narodil se ve Florencii v roce 1475, a zůstane naživu po celou dobu jeho prací, a nyní v počítači také.