Socha: myslitel rodin

Spořiče obrazovky umění : socha: myslitel rodin

Spořiče obrazovky socha: myslitel rodin

Animovaný spořič obrazovky socha: myslitel rodin

Spořič Obrazovky Socha: Myslitel Rodin
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Myslitel je bronzová plastika od sochaře Auguste Rodin. Myslitel představují Dante vs. The Gates of Hell v Božské komedie. Existují různé verze této sochy, což je nejslavnější ze všech prací sochaře Augusta Rodina. Myslitel je odlita z bronzu a byla dokončena v roce 1880. Postava nahého muže, který seděl s jeho pěstí pod bradu v myšlenkách kysele.

To je jeden z nejslavnějších soch všech dob. Je to jedna z postav Auguste Rodin vytvořených kolem Dantovy Božské komedie. Nahý muž sedící s zadumaně póze, čímž pěstí pod bradu. Existuje více než dvacet verzí této sochy od světa. Myslitel je vyrobena z bronzu a byla dokončena v roce 1880, i když to nebyla představena veřejnosti až 1904. myslitel byl obsazení v několika verzích, a je nalezen po celém světě.. Stáhněte si spořič obrazovky Socha: Myslitel Rodin kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Umění, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Umění Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 20 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-03-30 12:03:55, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Umění. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Socha: Myslitel Rodin z Umění ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 14 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 20 krát
ZPÁTKY
4
4 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1771
STAŽENÍ
Staženo 927 krát

Tento spořič obrazovky má motiv klíčovými konkrétněji plastové umění. Zde se objevují charakteristické některých uměleckých disciplín, jako je malování, prvků a palety barev doprovázený dvěma kartáči je. Tyto nástroje se používají například s akrylovou nebo tempera barvy. Sbírka pastelky, který by mohl být také pastely a slouží k vytvoření úžasné ilustrace a kresby také objeví.

6
6 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1335
STAŽENÍ
Staženo 1863 krát

Tento malíř se provádí umělecké dílo. To je portrét vznešené dámy, která leží na gauči. Od té doby od středověku do renesance, umělci byli považováni za některých řemeslníků odpovědných za barvy rodinné portréty, líčí scény času a mají různé skutečnosti prostřednictvím svých obrazů. Jak vidíme na tomto videu, který pověřil tyto práce byly buržoazní nebo kostel sv. S tímto spořič obrazovky můžete vidět umělce pečlivě malování portrét vznešené ženy. Je to dobrý produkt pro všechny, kteří milují svět umění.