Socha: myslitel rodin

Spořiče obrazovky umění : socha: myslitel rodin

Spořiče obrazovky socha: myslitel rodin

Animovaný spořič obrazovky socha: myslitel rodin

Spořič Obrazovky Socha: Myslitel Rodin
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Myslitel je bronzová plastika od sochaře Auguste Rodin. Myslitel představují Dante vs. The Gates of Hell v Božské komedie. Existují různé verze této sochy, což je nejslavnější ze všech prací sochaře Augusta Rodina. Myslitel je odlita z bronzu a byla dokončena v roce 1880. Postava nahého muže, který seděl s jeho pěstí pod bradu v myšlenkách kysele.

To je jeden z nejslavnějších soch všech dob. Je to jedna z postav Auguste Rodin vytvořených kolem Dantovy Božské komedie. Nahý muž sedící s zadumaně póze, čímž pěstí pod bradu. Existuje více než dvacet verzí této sochy od světa. Myslitel je vyrobena z bronzu a byla dokončena v roce 1880, i když to nebyla představena veřejnosti až 1904. myslitel byl obsazení v několika verzích, a je nalezen po celém světě.. Stáhněte si spořič obrazovky Socha: Myslitel Rodin kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Umění, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Umění Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 21 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-03-30 12:03:55, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Umění. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Socha: Myslitel Rodin z Umění ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 14 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 21 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1652
STAŽENÍ
Staženo 1446 krát

Tento dům je dobře známý architekt Frank Lloyd Wright architektonické dílo, a je Kaufmann Residence je majitelem obchodního domu v Pittsburgu rodině. Je umístěn v Fayette County, Pennsylvania (USA), a je považován za mistrovské dílo architekta. Zde můžete vidět, jak voda v řekách Bear Run tvoří kaskády spadá do této budovy muzea je národní kulturní památkou ve Spojených státech.

4
4 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1771
STAŽENÍ
Staženo 1048 krát

Tento spořič obrazovky má motiv klíčovými konkrétněji plastové umění. Zde se objevují charakteristické některých uměleckých disciplín, jako je malování, prvků a palety barev doprovázený dvěma kartáči je. Tyto nástroje se používají například s akrylovou nebo tempera barvy. Sbírka pastelky, který by mohl být také pastely a slouží k vytvoření úžasné ilustrace a kresby také objeví.