Socha: myslitel rodin

Spořiče obrazovky umění : socha: myslitel rodin

Spořiče obrazovky socha: myslitel rodin

Animovaný spořič obrazovky socha: myslitel rodin

Spořič Obrazovky Socha: Myslitel Rodin
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Myslitel je bronzová plastika od sochaře Auguste Rodin. Myslitel představují Dante vs. The Gates of Hell v Božské komedie. Existují různé verze této sochy, což je nejslavnější ze všech prací sochaře Augusta Rodina. Myslitel je odlita z bronzu a byla dokončena v roce 1880. Postava nahého muže, který seděl s jeho pěstí pod bradu v myšlenkách kysele.

To je jeden z nejslavnějších soch všech dob. Je to jedna z postav Auguste Rodin vytvořených kolem Dantovy Božské komedie. Nahý muž sedící s zadumaně póze, čímž pěstí pod bradu. Existuje více než dvacet verzí této sochy od světa. Myslitel je vyrobena z bronzu a byla dokončena v roce 1880, i když to nebyla představena veřejnosti až 1904. myslitel byl obsazení v několika verzích, a je nalezen po celém světě.. Stáhněte si spořič obrazovky Socha: Myslitel Rodin kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Umění, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Umění Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 20 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-03-30 12:03:55, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Umění. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Socha: Myslitel Rodin z Umění ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 14 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 20 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1674
STAŽENÍ
Staženo 1214 krát

Tento obrázek je slavný obraz s názvem Výkřik. To bylo malováno v roce 1893 norský umělec Edvard Munch, velká ikona expresionismu. Tento obraz je malován olejovými, tempera a pastelových obrazů na kartonu. Akce původní tabulky jsou 91 cm vysoké a 74 cm široké. Dnes můžete navštívit Národní galerie Oslu, Norsko. Existují dva další verze, patřící do individuální a jiný u Munchovo muzeum v Oslu.

6
6 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1234
STAŽENÍ
Staženo 1616 krát

Pokud se vám líbí kubismus, s tímto Picasso spořič obrazovky, budete mít malou sbírku s fotkou umělce a jeho nejslavnějších obrazů, jako Guernica, Avignonské slečny nebo slepé kytarista. Pablo Ruiz Picasso byl malíř a sochař se narodil ve městě Málaga, Španělsko, on vytvořil s Georges Braque a Juan Gris kubistické hnutí, který se rozbil na tradiční malby.