To je umění

Spořiče obrazovky umění : to je umění

Spořiče obrazovky to je umění

Animovaný spořič obrazovky to je umění

Spořič Obrazovky To je umění
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento spořič obrazovky má motiv klíčovými konkrétněji plastové umění. Zde se objevují charakteristické některých uměleckých disciplín, jako je malování, prvků a palety barev doprovázený dvěma kartáči je. Tyto nástroje se používají například s akrylovou nebo tempera barvy. Sbírka pastelky, který by mohl být také pastely a slouží k vytvoření úžasné ilustrace a kresby také objeví.

Co je myšleno jako vizuální umění jsou ty umělecké disciplíny, ve kterých jsou použity materiály, které mohou být tvarované nebo modifikované podle umělce. Mezi charakteristické příklady jsou malířství, sochařství, keramika, kresba, mezi ostatními. Tento termín je široce používán ve světě výtvarného umění, a tím se liší od jiných uměleckých disciplín, jako je tanec nebo literatury. Jste-li umělec, a chcete přizpůsobit obrazovku počítače, tento spořič obrazovky je pro vás, protože to představuje jeden z vašich největších koníčků v příjemných barev. Nenechte si ujít příležitost mít počítač zcela na svůj vlastní styl, takže máte pocit, identifikovat.. Stáhněte si spořič obrazovky To je umění kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Umění, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Umění Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 155 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 4 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-06-23 09:06:58, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Umění. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky To je umění z Umění ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
4

Hodnocení vychází na 28 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 155 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1674
STAŽENÍ
Staženo 1458 krát

Tento obrázek je slavný obraz s názvem Výkřik. To bylo malováno v roce 1893 norský umělec Edvard Munch, velká ikona expresionismu. Tento obraz je malován olejovými, tempera a pastelových obrazů na kartonu. Akce původní tabulky jsou 91 cm vysoké a 74 cm široké. Dnes můžete navštívit Národní galerie Oslu, Norsko. Existují dva další verze, patřící do individuální a jiný u Munchovo muzeum v Oslu.

6
6 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1456
STAŽENÍ
Staženo 1611 krát

Krásná spořič obrazovky srdce s křídly, předloha Romero Britto, brazilský malíř a sochař. Toto srdce je socha Britto názvem jít na sever, a je velmi osobní styl, který charakterizuje umělce, s jeho jasnými barvami a tisků. Britto současné době žije v Miami, a město může vidět mnoho soch a četné galerie Britto.