Van Gogh

Spořiče obrazovky umění : Van Gogh

Spořiče obrazovky Van Gogh

Animovaný spořič obrazovky Van Gogh

Spořič Obrazovky Van Gogh
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tento spořič obrazovky můžete vidět různé autoportréty malované podle slavného holandského malíře Vincenta van Gogha. Tento malíř, obyčejně známý jednoduše jako Van Gogh, byl jedním z předních umělců z post-impresionista obraz proudu. Mezi velké rozmanitosti děl, mezi nimiž Ložnice v Arles, slunečnice nebo Hvězdná noc, Van Gogh namaloval řadu autoportrétů, z nichž jsme vybrali několik ukázat vám je v tomto screensaver o umění a malířství.

Vincent Willem van Gogh měl jasnou preferenci pro umělecké kreslení, a jeho první práce byla hrána v umělecké galerii. Později se stal pastorem, a šel do regionu Belgie pracovat jako misionář, když mu bylo 26 let. Zatímco tam, on se věnoval kreslení lidí, které viděl. Jak můžete vidět v jeho první pozoruhodnou práci, Jedlíci brambor, použité barvy jsou tlumené a okrové tóny. To bylo, když se přestěhoval do Francie, když začal používat řadu jasných barvách, proč je známo, během svého pobytu v Arles, který je považován za jeho největší nádhera období. Jak s mnoha umělci a malíři, jeho práce nebyla rozpoznána až dlouho po jeho smrti, když on přišel být považován za jeden z mistrů postmoderní malby. Nejznámější styl Van Gogh byl malé tahy různých barev, vytvářet sérii rytmických úderů, které vytvořily nádherné tvary ve svých obrazech, které jsou dnes všechny znakem umělce. Přesto, že malíř používá také různé techniky a styly, což v obrazech s odlišný charakter.. Stáhněte si spořič obrazovky Van Gogh kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Umění, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Umění Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 13 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-08-19 09:08:55, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Umění. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Van Gogh z Umění ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 56 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 13 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1335
STAŽENÍ
Staženo 1863 krát

Tento malíř se provádí umělecké dílo. To je portrét vznešené dámy, která leží na gauči. Od té doby od středověku do renesance, umělci byli považováni za některých řemeslníků odpovědných za barvy rodinné portréty, líčí scény času a mají různé skutečnosti prostřednictvím svých obrazů. Jak vidíme na tomto videu, který pověřil tyto práce byly buržoazní nebo kostel sv. S tímto spořič obrazovky můžete vidět umělce pečlivě malování portrét vznešené ženy. Je to dobrý produkt pro všechny, kteří milují svět umění.

7
7 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1159
STAŽENÍ
Staženo 1741 krát

Pokud jste vášnivý o práci Gustav Klimt, máte štěstí. V tento spořič obrazovky, budete mít malou sbírku děl Klimt, rakouský malíř symbolismu jako ty známé jako Kiss, Strom života, naděje II, matka a syn, nebo dívka. Gustav Klimt žil v letech 1862 a 1918, a jeho zlaté období bylo velmi úspěšné, pojmenovaný pro začlenění zlatou fólii na barvy.