Van Gogh

Spořiče obrazovky umění : Van Gogh

Spořiče obrazovky Van Gogh

Animovaný spořič obrazovky Van Gogh

Spořič Obrazovky Van Gogh
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tento spořič obrazovky můžete vidět různé autoportréty malované podle slavného holandského malíře Vincenta van Gogha. Tento malíř, obyčejně známý jednoduše jako Van Gogh, byl jedním z předních umělců z post-impresionista obraz proudu. Mezi velké rozmanitosti děl, mezi nimiž Ložnice v Arles, slunečnice nebo Hvězdná noc, Van Gogh namaloval řadu autoportrétů, z nichž jsme vybrali několik ukázat vám je v tomto screensaver o umění a malířství.

Vincent Willem van Gogh měl jasnou preferenci pro umělecké kreslení, a jeho první práce byla hrána v umělecké galerii. Později se stal pastorem, a šel do regionu Belgie pracovat jako misionář, když mu bylo 26 let. Zatímco tam, on se věnoval kreslení lidí, které viděl. Jak můžete vidět v jeho první pozoruhodnou práci, Jedlíci brambor, použité barvy jsou tlumené a okrové tóny. To bylo, když se přestěhoval do Francie, když začal používat řadu jasných barvách, proč je známo, během svého pobytu v Arles, který je považován za jeho největší nádhera období. Jak s mnoha umělci a malíři, jeho práce nebyla rozpoznána až dlouho po jeho smrti, když on přišel být považován za jeden z mistrů postmoderní malby. Nejznámější styl Van Gogh byl malé tahy různých barev, vytvářet sérii rytmických úderů, které vytvořily nádherné tvary ve svých obrazech, které jsou dnes všechny znakem umělce. Přesto, že malíř používá také různé techniky a styly, což v obrazech s odlišný charakter.. Stáhněte si spořič obrazovky Van Gogh kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Umění, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Umění Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 12 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-08-19 09:08:55, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Umění. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Van Gogh z Umění ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 56 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 12 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 972
STAŽENÍ
Staženo 1542 krát

Elegantní spořič obrazovky z Fernando Botero plastik, známý kolumbijský malíř a sochař, který dokázal být barva reference po celém světě. Jak můžete vidět v spořič obrazovky, se Botero sochy mají velmi rozeznatelný styl, s velmi kulatými a objemný tvarů, z nichž všechny jednobarevné.

6
6 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 912
STAŽENÍ
Staženo 2326 krát

Pro všechny ty pop milovníky umění, tento spořič obrazovky nám přináší ukázku díla Andyho Warhola, umělec, který je dnes považován za ikonu umělecké hnutí pop artu. V naší ohromující spořič obrazovky máme díla Andyho Warhola, například obrázky Marilyn Monroe s nezaměnitelným stylem umělce, jeho kresby rajčatové Campbellovy polévky, můžeme také vidět, Mickey Mouse nebo populární kryt, ve kterém banán, že Andy Warhol určené pro The Velvet Underground se objeví, s dobře známou frázi, která říká "kůra pomalu a uvidíme." Pokud se vám líbí práce tohoto amerického popového umělce z Pittsburghu (Pensylvánie), s tímto pop art spořič obrazovky můžete mít jej zdarma založit na vašem počítači.