Výkřik od Muncha

Spořiče obrazovky umění : Výkřik od Muncha

Spořiče obrazovky Výkřik od Muncha

Animovaný spořič obrazovky Výkřik od Muncha

Spořič Obrazovky Výkřik od Muncha
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento obrázek je slavný obraz s názvem Výkřik. To bylo malováno v roce 1893 norský umělec Edvard Munch, velká ikona expresionismu. Tento obraz je malován olejovými, tempera a pastelových obrazů na kartonu. Akce původní tabulky jsou 91 cm vysoké a 74 cm široké. Dnes můžete navštívit Národní galerie Oslu, Norsko. Existují dva další verze, patřící do individuální a jiný u Munchovo muzeum v Oslu.

Edvard Munch se narodil 12. prosince 1863 Løten, Norsko. Tento umělec měl představu o křičet krabice, když jsem šel po ulici a když se stmívalo a na obloze se na načervenalé barvy, chytil pocit smutku a musel zastavit chytit na zábradlí. Tím, že zažije tyto pocity, Munch chtěl zachytit, že vzrušení přes obraz, a tak jeho obraz se tvar. Ale tuto fotografii již bylo mnoho pokusů krást, ale naštěstí vždy načíst původní barvy v dobrém stavu. Tato práce se stala symbolem expresionismu.. Stáhněte si spořič obrazovky Výkřik od Muncha kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Umění, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Umění Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 109 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-10-27 10:10:30, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Umění. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Výkřik od Muncha z Umění ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 109 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 8 hlasů
Top číslo 1234
STAŽENÍ
Staženo 1420 krát

Pokud se vám líbí kubismus, s tímto Picasso spořič obrazovky, budete mít malou sbírku s fotkou umělce a jeho nejslavnějších obrazů, jako Guernica, Avignonské slečny nebo slepé kytarista. Pablo Ruiz Picasso byl malíř a sochař se narodil ve městě Málaga, Španělsko, on vytvořil s Georges Braque a Juan Gris kubistické hnutí, který se rozbil na tradiční malby.

7
7 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 972
STAŽENÍ
Staženo 1542 krát

Elegantní spořič obrazovky z Fernando Botero plastik, známý kolumbijský malíř a sochař, který dokázal být barva reference po celém světě. Jak můžete vidět v spořič obrazovky, se Botero sochy mají velmi rozeznatelný styl, s velmi kulatými a objemný tvarů, z nichž všechny jednobarevné.