Výkřik od Muncha

Spořiče obrazovky umění : Výkřik od Muncha

Spořiče obrazovky Výkřik od Muncha

Animovaný spořič obrazovky Výkřik od Muncha

Spořič Obrazovky Výkřik od Muncha
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento obrázek je slavný obraz s názvem Výkřik. To bylo malováno v roce 1893 norský umělec Edvard Munch, velká ikona expresionismu. Tento obraz je malován olejovými, tempera a pastelových obrazů na kartonu. Akce původní tabulky jsou 91 cm vysoké a 74 cm široké. Dnes můžete navštívit Národní galerie Oslu, Norsko. Existují dva další verze, patřící do individuální a jiný u Munchovo muzeum v Oslu.

Edvard Munch se narodil 12. prosince 1863 Løten, Norsko. Tento umělec měl představu o křičet krabice, když jsem šel po ulici a když se stmívalo a na obloze se na načervenalé barvy, chytil pocit smutku a musel zastavit chytit na zábradlí. Tím, že zažije tyto pocity, Munch chtěl zachytit, že vzrušení přes obraz, a tak jeho obraz se tvar. Ale tuto fotografii již bylo mnoho pokusů krást, ale naštěstí vždy načíst původní barvy v dobrém stavu. Tato práce se stala symbolem expresionismu.. Stáhněte si spořič obrazovky Výkřik od Muncha kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Umění, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Umění Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 187 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-10-27 10:10:30, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Umění. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Výkřik od Muncha z Umění ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 187 krát
ZPÁTKY
4
4 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1771
STAŽENÍ
Staženo 1048 krát

Tento spořič obrazovky má motiv klíčovými konkrétněji plastové umění. Zde se objevují charakteristické některých uměleckých disciplín, jako je malování, prvků a palety barev doprovázený dvěma kartáči je. Tyto nástroje se používají například s akrylovou nebo tempera barvy. Sbírka pastelky, který by mohl být také pastely a slouží k vytvoření úžasné ilustrace a kresby také objeví.

9
9 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1442
STAŽENÍ
Staženo 1606 krát

Fantastické spořič obrazovky polibek Klimt, protože pokud máte rádi umění rakouského malíře Gustav Klimt, pak se budete milovat tento spořič obrazovky zcela zdarma a jeho nejvíce reprezentativních prací, nazvaný Polibek (jehož název v němčině je Der Kuss)malba olejovými barvami a zlatem list na 180 x 180cm plátno. Polibek od Klimta byl proveden v letech 1907 a 1908, a je to obraz, který následuje symbolika pokyny, s charakteristickými mozaiky velmi časté na stylu umělce, a některé osobní doteky zlatých tónech zlaté fólie používané Klimt ve zlatém věku, kdy se stal nejúspěšnějším. Tento slavný obraz, kde můžete vidět muže líbání ženu na tvář, cestoval po celém světě a je v současné době vystaven v Österreichische Galerie Belvedere z Vídně.