Výkřik od Muncha

Spořiče obrazovky umění : Výkřik od Muncha

Spořiče obrazovky Výkřik od Muncha

Animovaný spořič obrazovky Výkřik od Muncha

Spořič Obrazovky Výkřik od Muncha
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento obrázek je slavný obraz s názvem Výkřik. To bylo malováno v roce 1893 norský umělec Edvard Munch, velká ikona expresionismu. Tento obraz je malován olejovými, tempera a pastelových obrazů na kartonu. Akce původní tabulky jsou 91 cm vysoké a 74 cm široké. Dnes můžete navštívit Národní galerie Oslu, Norsko. Existují dva další verze, patřící do individuální a jiný u Munchovo muzeum v Oslu.

Edvard Munch se narodil 12. prosince 1863 Løten, Norsko. Tento umělec měl představu o křičet krabice, když jsem šel po ulici a když se stmívalo a na obloze se na načervenalé barvy, chytil pocit smutku a musel zastavit chytit na zábradlí. Tím, že zažije tyto pocity, Munch chtěl zachytit, že vzrušení přes obraz, a tak jeho obraz se tvar. Ale tuto fotografii již bylo mnoho pokusů krást, ale naštěstí vždy načíst původní barvy v dobrém stavu. Tato práce se stala symbolem expresionismu.. Stáhněte si spořič obrazovky Výkřik od Muncha kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Umění, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Umění Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 143 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-10-27 10:10:30, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Umění. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Výkřik od Muncha z Umění ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 143 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1159
STAŽENÍ
Staženo 1671 krát

Pokud jste vášnivý o práci Gustav Klimt, máte štěstí. V tento spořič obrazovky, budete mít malou sbírku děl Klimt, rakouský malíř symbolismu jako ty známé jako Kiss, Strom života, naděje II, matka a syn, nebo dívka. Gustav Klimt žil v letech 1862 a 1918, a jeho zlaté období bylo velmi úspěšné, pojmenovaný pro začlenění zlatou fólii na barvy.

6
6 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1432
STAŽENÍ
Staženo 1263 krát

S tímto spořič obrazovky, budete moci vyplnit svůj počítač s uměním Gaudí, nejlepší architektonické práce Antoni Gaudí, zástupce architekta moderny Katalánska. Si můžete prohlédnout několik fotografií z nejvíce reprezentativních děl jako drak v okolí parku Guell, katedrála Svaté rodiny nebo působivé komínů La Pedrera, nebo La Casa Mila v Barceloně.