Otec Vánoc lyžování

Spořiče obrazovky Vánoce : Otec Vánoc lyžování

Spořiče obrazovky Otec Vánoc lyžování

Animovaný spořič obrazovky Otec Vánoc lyžování

Spořič Obrazovky Otec Vánoc lyžování
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zábava animace Ježíšek lyžování v lyžařském středisku. Koneckonců jeho tvrdé práce distribuci vánoční dárky pro děti v průběhu noci z 24. prosince, to je normální, že potřebují dovolenou na odpočinek. Říká se, že Santa Claus žije na severním pólu, kde sníh padá v hojnosti. Na obrázku vidíme, Santa Claus, oblečený v jeho červených a bílých šatech s dvěma lyže a dvěma póly. Na pozadí je zasněžená plocha s jedlí. Ideální pro milovníky lyžování!

V této spořič obrazovky můžete vidět Santa Claus se svými lyže uklouznutí sněhem. Legendární postava žije na severním pólu, takže je zvyklý na lyžování ve volném čase. Jak můžete vidět, je skvělý lyžař. On je krytý lyžařský svah s bílým sněhem. Líbí se vám na lyžích? Chrání obrazovku počítače s tímto animovaný Santa Claus lyžování na severní pól. Nebuďte překvapeni, pokud se ocitnete lyžování na svazích příště půjdete.. Stáhněte si spořič obrazovky Otec Vánoc lyžování kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vánoce, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vánoce Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 182 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-03-18 13:04:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vánoce. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Otec Vánoc lyžování z Vánoce ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 5383 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 182 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 217 hlasů
Top číslo 354
STAŽENÍ
Staženo 7110 krát

Typický osvětlený dům pokryt silnou vrstvou sněhu, který vítá tento svátek, plný radosti, rodinné oslavy, smích a vánočních koled. Dům je zdoben žlutými světly kolem celé fasádu a střechu. Venku je krásný vánoční strom s blikající bílá světla, věnce a koule. Jedná se o velmi relaxační vánoční scéna, můžeme vidět, jak kouř stoupá z komína. Světla v místnosti se zapíná a vypíná.

6
6 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1155
STAŽENÍ
Staženo 1375 krát

Spořič obrazovky Vánoční kde Svatý Mikuláš hraje golf ve středu severního pólu. V jeho saní můžete vidět hru golfových klubů různých ráží. Na severním pólu, kde Svatý Mikuláš žije, můžete také zahrát golf, a tam je dost prostoru, aby tak učinily. Pokud chcete sdílet se svými přáteli na dovolenou ducha to zcela zdarma spořič obrazovky, můžete to udělat prostřednictvím sociálních sítí.