Otec Vánoc lyžování

Spořiče obrazovky Vánoce : Otec Vánoc lyžování

Spořiče obrazovky Otec Vánoc lyžování

Animovaný spořič obrazovky Otec Vánoc lyžování

Spořič Obrazovky Otec Vánoc lyžování
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zábava animace Ježíšek lyžování v lyžařském středisku. Koneckonců jeho tvrdé práce distribuci vánoční dárky pro děti v průběhu noci z 24. prosince, to je normální, že potřebují dovolenou na odpočinek. Říká se, že Santa Claus žije na severním pólu, kde sníh padá v hojnosti. Na obrázku vidíme, Santa Claus, oblečený v jeho červených a bílých šatech s dvěma lyže a dvěma póly. Na pozadí je zasněžená plocha s jedlí. Ideální pro milovníky lyžování!

V této spořič obrazovky můžete vidět Santa Claus se svými lyže uklouznutí sněhem. Legendární postava žije na severním pólu, takže je zvyklý na lyžování ve volném čase. Jak můžete vidět, je skvělý lyžař. On je krytý lyžařský svah s bílým sněhem. Líbí se vám na lyžích? Chrání obrazovku počítače s tímto animovaný Santa Claus lyžování na severní pól. Nebuďte překvapeni, pokud se ocitnete lyžování na svazích příště půjdete.. Stáhněte si spořič obrazovky Otec Vánoc lyžování kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vánoce, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vánoce Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 187 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-03-18 13:04:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vánoce. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Otec Vánoc lyžování z Vánoce ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 5530 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 187 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 123 hlasů
Top číslo 545
STAŽENÍ
Staženo 5072 krát

Vánoční krajiny, kde najdeme zasněžené stodola s koněm. Zasněžené krajiny jsou vždy spojeny s Vánocemi, nejkrásnější věc, která může doprovázet Vánoce sníh, to se změní jakékoliv místo na krásné vánoční razítko. V tomto obrázku je dřevěná stodola pokrytá sněhem, na vnější straně je sníh padající kůň jíst. Chcete-li, aby oslavili Vánoce tento krásný obrázek ozdobí obrazovku monitoru. Tento zasněžené stodola chrání koně před chladem. Sníh je symbolem Vánoc, ale ne sněží na každém místě na světě v té době.

7
7 z 10 - 603 hlasů
Top číslo 301
STAŽENÍ
Staženo 8270 krát

A krásnou animované Vánoční pozdravy a Nový rok s bílým jednorožce cválá bílou krajinou hor a sněhu. Bílý jednorožec se tryskem na sněhu.Hornatá krajina projde za běhu, s Bílé hory a měsíc v úplňku. Velký obraz na chvíli magické roku. Spořič obrazovky je součástí tohoto krásnou hudbu. Okouzlující cesta a kompliment vánoční kouzlo, přidávat trošku magie s tím, že je fantastický obraz.