Rudolf sobů

Spořiče obrazovky Vánoce : Rudolf sobů

Spořiče obrazovky Rudolf sobů

Animovaný spořič obrazovky Rudolf sobů

Spořič Obrazovky Rudolf sobů
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z haly zdobené pro vánoční sezónu se slavným soby Rudolfa uprostřed místnosti, sáně Otec Vánoc má přijít. Tam je vánoční stromeček, světla, věnce, dary a sobů. Čepice Otec Vánoc. Otec Vánoc dárky distribuuje 00:00 na vánoční 25. prosince v létajícím saních tažených soby, v čele s Rudolfem, který lze rozpoznat tím, že má jasně červený nos. Vánoční hudba doprovází spořič obrazovky.

Otec Vánoc rozděluje dárky dětem, které se staly dobrou každý Štědrý večer. Cestovat po světě, potřebuje pomoc svého magického saních tažených soby létání. Šéf všech sobů je Rudolf, který má červené a lesklé nos, s lehkým. Je velmi snadné rozpoznat, pro všechny sobů na saních Otec Vánoc bude mít černý nos, ale tady. Při létání soby, můžete jít do všech domů na světě, ponechat dary pod stromečkem, jako na tomto obrázku, kde sobi vstoupil do domu.. Stáhněte si spořič obrazovky Rudolf sobů kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vánoce, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vánoce Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 487 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-03-18 13:04:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vánoce. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Rudolf sobů z Vánoce ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 16828 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 487 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 22 hlasů
Top číslo 850
STAŽENÍ
Staženo 2405 krát

Zima je období Vánoc, což je ten nejlepší vánoční dekorace, jsou stromy a domy pokryté sněhem. V tento spořič obrazovky máme nějaké sněhové vločky, ledové krystalky pádu a zájezdy. Sněhové vločky jsou jedinečné geometrické obrazce, žádné dvě sněhové vločky nejsou stejné. Pokud se vám líbí sníh je toto vaše obrazovky s padajícím sněhem a ledem.

5
5 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1382
STAŽENÍ
Staženo 1817 krát

Dárky jsou jedním z nejlepších tradic Vánoc, ve kterém noc Štědrý den a vánoční den Svatý Mikuláš nebo rodina a přátelé nám přinese dárky. Je to jeden z nejoblíbenějších období roku pro každé dítě. V tento spořič obrazovky máme spoustu tučňáků, kteří přicházejí, aby dary a všechny se dodávají se svými dárkových balíčků pro vás.