Rudolf sobů

Spořiče obrazovky Vánoce : Rudolf sobů

Spořiče obrazovky Rudolf sobů

Animovaný spořič obrazovky Rudolf sobů

Spořič Obrazovky Rudolf sobů
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z haly zdobené pro vánoční sezónu se slavným soby Rudolfa uprostřed místnosti, sáně Otec Vánoc má přijít. Tam je vánoční stromeček, světla, věnce, dary a sobů. Čepice Otec Vánoc. Otec Vánoc dárky distribuuje 00:00 na vánoční 25. prosince v létajícím saních tažených soby, v čele s Rudolfem, který lze rozpoznat tím, že má jasně červený nos. Vánoční hudba doprovází spořič obrazovky.

Otec Vánoc rozděluje dárky dětem, které se staly dobrou každý Štědrý večer. Cestovat po světě, potřebuje pomoc svého magického saních tažených soby létání. Šéf všech sobů je Rudolf, který má červené a lesklé nos, s lehkým. Je velmi snadné rozpoznat, pro všechny sobů na saních Otec Vánoc bude mít černý nos, ale tady. Při létání soby, můžete jít do všech domů na světě, ponechat dary pod stromečkem, jako na tomto obrázku, kde sobi vstoupil do domu.. Stáhněte si spořič obrazovky Rudolf sobů kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vánoce, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vánoce Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 479 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-03-18 13:04:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vánoce. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Rudolf sobů z Vánoce ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 16667 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 479 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 3906 hlasů
Top číslo 55
STAŽENÍ
Staženo 34389 krát

Vánoční krajina zasněžený dům zdobený barevnými světly a sněhuláci. Obrázek domu s kouřového, zdobené vánoční světla, která blikají ve tmě a osvětlují scénu. Venku jsou čtyři sněhuláci, které tvoří rodinu, sledují jasný měsíc a hvězdy s úsměvem. Noční obloha je pokryta mraky jako sněhové vločky pomalu klesat. Nechť světlo svítí v noci tyto sněhuláci na vašem monitoru.

8
8 z 10 - 10 hlasů
Top číslo 1246
STAŽENÍ
Staženo 1711 krát

Svatý Mikuláš odpočívá na Měsíci v tomto zdarma spořič obrazovky. Svatý Mikuláš má těžkou práci na Štědrý den, a to je normální, když se dokončí doručit dárky on skončí tak unavená, že usne kdekoli, dokonce i na Měsíci! Hezký vánoční spořič obrazovky, který můžete sdílet na sociálních sítích a šířit vánoční atmosféra svým přátelům s tím.