Santa Claus na měsíci

Spořiče obrazovky Vánoce : Santa Claus na měsíci

Spořiče obrazovky Santa Claus na měsíci

Animovaný spořič obrazovky Santa Claus na měsíci

Spořič Obrazovky Santa Claus na měsíci
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animované Santa Claus sedí na Měsíci, přestávku před pokračováním s distribucí vánoční dárky pro děti. Nosí jeho magie pytel plný hraček, aby plnily všechny domovy pro všechny děti, které byly dobré. Měsíc a hvězdy rozzáří noc. V tipné vánoční spořič obrazovky doprovodu příjemné hudby. Santa Claus vlny z Měsíce, který byl ležící na odpočinek. Nebe hvězdy svítí nad mraky.

Santa Claus má své tradiční červený oblek v tomto animovaný snímek, který byl ležící na Měsíci. To bylo lhaní k odpočinku a pozdraví nás s pochopením. To je na horní části oblohy s mraky pod ním. Vysoko na obloze hvězdy svítit, některé větší ve tvaru pět poukázala hvězda a mnohem menší hvězdy. Vánoční scene, ale z pohledu uvolněnější. Santa Claus zastavil k odpočinku v době dlouhých hodinách práce. Jednou v noci se vydáte, musíte také na chvíli zastavit a odpočinout si.. Stáhněte si spořič obrazovky Santa Claus na měsíci kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vánoce, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vánoce Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 274 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-12-17 16:04:53, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vánoce. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Santa Claus na měsíci z Vánoce ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 13692 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 274 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 5180 hlasů
Top číslo 39
STAŽENÍ
Staženo 47932 krát

Obrazovky pro vánoční večírky, kde vidíme vánoční strom dekorace s barevnými světly a řadu tanečních světla otáčející se kolem.Vánoční strom se velkým množstvím barevných světel a dalších dekorací: barevné koule, světlé stuhy, hvězdy a luky. Tradice je, aby dárky pro děti pod stromeček, zaslané legendy tří moudrých mužů nebo Santa Claus v závislosti na regionu, ve kterém se nacházíte. Vánoční hudba doprovází spořič obrazovky.

6
6 z 10 - 602 hlasů
Top číslo 240
STAŽENÍ
Staženo 9814 krát

Animovaný vánoční spořič obrazovky, z několika tučňáci jít na vánoční večírek. Plavou na moři v horní části ledových bloků. Každý z nich má vánoční prvek nějakého druhu: Vánoční stromky, dárky, sněhulák, Santa Claus. Zábava animovaný spořič obrazovky pro PC. Tyto plavání ptáci jsou tiché na ledových příkrovů, ale kontrola s vánoční atmosférou, protože ozdoby, které nosí. Je to scéna, kdy zima, sníh a tato antarktická zvířata mísí s vánoční atmosférou těchto dat.