Santa Claus na měsíci

Spořiče obrazovky Vánoce : Santa Claus na měsíci

Spořiče obrazovky Santa Claus na měsíci

Animovaný spořič obrazovky Santa Claus na měsíci

Spořič Obrazovky Santa Claus na měsíci
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animované Santa Claus sedí na Měsíci, přestávku před pokračováním s distribucí vánoční dárky pro děti. Nosí jeho magie pytel plný hraček, aby plnily všechny domovy pro všechny děti, které byly dobré. Měsíc a hvězdy rozzáří noc. V tipné vánoční spořič obrazovky doprovodu příjemné hudby. Santa Claus vlny z Měsíce, který byl ležící na odpočinek. Nebe hvězdy svítí nad mraky.

Santa Claus má své tradiční červený oblek v tomto animovaný snímek, který byl ležící na Měsíci. To bylo lhaní k odpočinku a pozdraví nás s pochopením. To je na horní části oblohy s mraky pod ním. Vysoko na obloze hvězdy svítit, některé větší ve tvaru pět poukázala hvězda a mnohem menší hvězdy. Vánoční scene, ale z pohledu uvolněnější. Santa Claus zastavil k odpočinku v době dlouhých hodinách práce. Jednou v noci se vydáte, musíte také na chvíli zastavit a odpočinout si.. Stáhněte si spořič obrazovky Santa Claus na měsíci kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Vánoce, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Vánoce Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 278 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2007-12-17 16:04:53, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Vánoce. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Santa Claus na měsíci z Vánoce ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 13860 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 278 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 794
STAŽENÍ
Staženo 2896 krát

V tomto volném spořič obrazovky můžete vidět vánoční koule v modré barvě houpací mírně, zatímco sníh padá na pozadí animovaných modré čáry. Na Vánoce, sníh je významným hráčem v mnoha částech světa, a také připomíná studený severní pól, kde Svatý Mikuláš žije. V spořič obrazovky, padá sníh s krásnými krystaly sněhu jsou tři koule visící z vánoční displeje. Všechny položky v modré, pokud je to vaše barva na oslavu této chladné období.

8
8 z 10 - 10 hlasů
Top číslo 1238
STAŽENÍ
Staženo 2011 krát

Musíte vypít několik sklenic mléka denně, je standard, který nám pomáhá s naším zdravím a růst. V tento spořič obrazovky, Otec Vánoc nebo Svatý Mikuláš má sklenici mléka taky. Mléko je velmi komplexní a všichni musí mít, pro seniory, jako Svatý Mikuláš se svou sklenice mléka denně.